Skocz do zawartości

petardy.pl lub jgs.pl opinie i doświadczenia!?


Nightmare

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:cry: :cry: :cry: :cry: Fajnie macie do mnie jakoś nie chce dojść :cry: :cry:

[ Dodano: 2006-12-19, 17:10 ]
:neutral: Dziś się dowiedziałem ze jak przyjdzie e-mail z listą zamówienia to trzeba go odesłać i potwierdzić zakup :neutral: :!: Zamawiałem 11/12/06r i peniądze wpłaciłem terz 12 a dziś potwierdziłem zakup :neutral: :!: Ale nie usuneli mi zamówienia :neutral: czy paczka dojdzie :?:

[ Dodano: 2006-12-19, 19:09 ]
A oni wysyłają jakegoś e-maila że juz wysłali lub daja znać po czymś :?: :?:

[ Dodano: 2006-12-20, 17:33 ]
doszła paczka :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może mi ktoś wytłumaczyc dlaczego za wysyłke paczki achtungów,paczki k0203s paczki widowmakerów mam zapłacic jakby to kosztowało ponad 2 kilogramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam sie oplaca kupowac tylko duze ilosci ja zamowilem 20kg i zaplacilem za przesylke 20 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo pożądna firma. Wczoraj około 22 wysłałm maila, a dzisiaj o 7,28 już miałem odpowiedź. Nie będe u nich zamawiał tylko się tam przejade osobiście, ale to dopiero na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pod koniec stycznia zamówie troche na jgs.pl

PS_1
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć , jak w tym sklepie się kupuje.Czy sprzedadzą nam (mi i koledze) , jeśli jesteśmy niepełnoletni.Czy trzeba jakiś dokument okazać.I czy można zamówić na osobę niepełnoletnią.Czekam na odpowiedź na PW :arrow: :arrow: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie czy wszystko jest wysyłane kurierem? czy takie mniejsze towary pocztą normalną?
i czy wreszcie trzeba wysłaćj maila potwierdzającego zakup czy nie? bo sie pogubiłem :???: i czy to musi odbierać osoba pełnoletnia bo np. z kąd wie listonosz/kurier co tam jest :???: (możliwe że wie ale ja sie nie oriętuje naprawde...) no i jeśli to kurier to trzeba sie jakoś z nim umawiać telefonicznie?! (bo słyszałem z kurierem tak jest) i jak nikogo nie bedzie w domu a on przyjdzie to gdzie to bede musiał odebrać? to wszystko :mrgreen:
proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wysylka tylko kurierem!!
sprzedaja wszytkim.... ale ja msuialem przy odbiorze podpisac sie i dac nr seryjny dowodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miały by zdjęcia z wasazym stuffem a niema. :cry: Ja bym dał ale wystrzelałem 100zl w 2 dni :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zrozumieć o co ci chodzi :???: . Przecież zdjęcia stuffu są w innym temacie :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

odświerzam temacik bo mam zamiar niedługo tam kupić co nieco
WAPSTER napisał: sprzedaja wszytkim.... ale ja msuialem przy odbiorze podpisac sie i dac nr seryjny dowodu...... masz 20 lat i masz dowód osobisty, więc nie mogłeś mieć jakiś problemów... w takim razie będzie trzeba zamówić na starszego brata :roll: ale to jest akurat najmniejszy problem...a musiałeś się umawiać z tym całym kurierem ??
Jak napisałem do nich maila jakieś 1,5 tyg. temu z zappytaniem czy chcą wprowadzić jakieś nowe produkty w tym roku, a jeśli tak to kiedy i prosiłem jeszcze o prezsłanie dokładnego cennika przesyłek to jeszcze mi nie odpisali
pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'' Przedpłata

Opcja dostępna dla wszystkich Kupujących, przy dostawach zarówno na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak i większości państw europejskich.
Kupujący dokonuje przelewu należności na konto Sklepu na podstawie Faktury Pro-forma. Wysyłka towaru następuje najpóźniej następnego dnia roboczego po wpłynięciu należności na konto Sklepu.
Przy tej formie zapłaty Kupujący nie jest obciążany (jak w przypadku płatności za pobraniem) opłatą w wysokości 10 zł netto, którą nalicza firma dostarczająca towar za czynność pobrania i dostarczenia należności. '' TO BYŁO NA STRONIE, BO JESZCZE MI NIE ODPISALI
czy to znacza, że nie płaci się za przesyłkę... bo nie mogę tego rozgryźć :neutral:
opłatą w wysokości 10 zł netto tak i tak mało by ta wysyłka kosztowała bo zaledwie 12,20 zł :???:

ALE
" Odbiór osobisty w Warszawie




Wszystkie artykuły pokazane w sklepie można odebrać osobiście w naszym sklepie w centrum Warszawy, przy ul. Tamka 45, nie ponosząc kosztów wysyłki. "
gubię się już w tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiałem w tym roku i zapłaciłem 19zł. A w zeszłym roku sporo ludzi też właśnie stamtąd zamawiało i też płaciło 19zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki +mpiwowski :cool:
ale i tak wysłałem do nich już trzeciego maila z zapytaniem na kiedy przewidują wprowadzenie nowości...
pzdr.

[ Dodano: 2007-09-17, 16:42 ]
[ Dodano: 2007-09-17, 16:37 ]
jak wysłałem trzecigo maila to mi odpisali (może dlatego, że z poczty a nie z ich strony) :

Witam!

10 zł pobiera kurier za czynność pobrania należności od Klienta, niezależnie
od opłaty za przewóz towaru. W przypadku przedpłaty na konto (jedyna opcja
w przypadku fajerwerków) Klient nie płaci tych 10 zł, lecz płaci jedynie za
sam transport.

Nowości pojawią się na stronie na początku października. Nie będzie ich
jednak wiele, gdyż Tropic bardzo restrykcyjnie podchodzi do jakości - i do
sprzedaży internetowej dopuszczane są tylko produkty, które już są
sprawdzone.

Dziękuję i pozdrawiam!

a więc nowości pojawią się w październiku... świetnie :cool:

POZDRO !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie te nowości będą :mrgreen:

Mam nadzieję, że będą to wyrzutnie i jakieś mniejsze pierdoły. I więcej rzymskich :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłbym Ci bardzo, ale to bardzo wdzięczny :cool:
bo wiadomo- jak kupisz wyrzutnie za 45 zł i potem okaże się, że lipa ..... to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...