Skocz do zawartości

petardy.pl lub jgs.pl opinie i doświadczenia!?


Nightmare

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nosze sie z zamiarem kupna kilku ciekawych artykułów z tej stronki , mam pytanie czy ktoś może ma doświadczenia w kupowaniu na tej stronce wydaje sie istnieć bardzo długo ale jak jest z asortymentem czy mają wszystko co sie zamówi i jak długo trwa dostawa i czy kontakt meilowy jest dostatecznie szybki :?: z góry dziękuje za odpowiedzi na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wlasnie nie odpisuja na meile itp kase musisz najpierw im wplacic na konto:/.Wapster zamowil u nich, ale nie wiem czy mu przyslali juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz do nich zadzwonię i spytam co oni odstawiają też doszły mnie od brata słuchy że oni coś nietacy są dlatego załozyłem ten temat opisze całą rozmowę o ile uda mi sie do nich dodzwonić :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonil i nie odbieraja, nie kupujemy nic od nich - lepiej zamowic w sprawdzonym gda.pl (nie zawiodl 1 i 2 lata temu) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka doszla, wszytko to co zamawialem:D:D
ja jestem zadowolony i szykuje juz liste nastepnych zakupow

za jakis czas fotki....

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to świetnie wapster że nie było problemów choć czas realizacji zupełnie nie zadawalający przynajmniej będzie wiadomo gdzie w ciągu roku kupowac dobry stuff bez więkrzych problemów. Szkoda tylko że na przesyłce tak koszą ale to już trudno wszedzie jest podobnie na www.superpower też sobie naliczyli 16 zeta jednak fajerwerki troche warzą a www.fajerwerki.gda.pl daje przesyłkę za darmo jak sie zamawia za sporą kwotę tak jak 300 zeta i wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to mam dylemat gdzie kupic czy an jgs czy w beidronie:p a co do zcasu realizacji to podobno poczta w niektorych miastach strajkuje:pWapster wzucaj foty:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowienie zlozylem 18 listopada, przelew tez szedl kilka dni wiec 24 lub 23 mogl dojsc,

a paczka przyszła kurierem GLS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie . Jak zamówię w JGS circoblitze to przyślą mi 6szt. za 7zł i Możdzierz TM-1 to też 6szt. za 4,25 i fontanny 0819 10szt. za 11zł ? Proszę odpowiedzcie bo to ważne bo chcę zamówić ja najszybciej ! I ile trzeba czekaćna paczkę z 14 dni ? I ile kosztuje wysyłka ??

[ Dodano: 28 Listopad 2006, 22:17 ]
Właśnie złożyłem zamówienie i nie wiem na jaki adres wpłacić pieniądze ! Na ten :
J.G.S. Jacek Szpaderski
ul.Hożej 11/15/2
00-528 Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam sie wplaca na konto a nie na adres :!: :!:
przesla Ci po tyle ile jest napisane ze jest w opakowniu...

prawde mowiac przesyłka szła tyle co sie zobowiazali 5dni roboczych od wplyniecia pienidzy na konto, wiec wydaje mi sie ze z nimi jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE DZIĘKI WAPSTER !!

[ Dodano: 29 Listopad 2006, 08:11 ]
no wiem że na konto ale muszę podać adres i numer konta no nie !! To podać ten adres powyżej i numer konta ?

[ Dodano: 29 Listopad 2006, 12:29 ]
Sklep JGS prowadzi firma Tropic !!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wreszcie nie wiem czt wpłacaćpieniądze na konto bo zamówiłem za 109zł z przesyłką !! prosze pomóżcie bo zamówienie już czeka !! ale chyba wpąłce dzisiaj te pieniądze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wpłaciłem pieniądze ! za jakieś dwa tygodnie dam zdjęcia :grin: !!

[ Dodano: 4 Grudzień 2006, 18:57 ]
Jutro bedę miał paczkęz JGS bo mam już pokwitowanie i jutro mi przywiozą !! Zdjęcia dam możę w środe albo w czwartek !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamówienie zlozone w niedziele tj.10.12.2006 r i w ten sam dzien pieniadze zostaly wplacone.
Dzisiaj jest juz 15.12.2006 r i paczka nie doszla :???: ....
Mam nadzieje ze moze jutro juz bedzie (to kurier wiec w sobote tez rozwoza nie??). :neutral: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Ja terz zamawiałem z JGS za 176,50 z przesyłką 20,50 przesyłka mnie kosztowała :evil: ale z kolegami na 3 to nie dużo.
Zamówienie składałem 11.12.06r czyli w pon. :cry: i jeszcze nie ma ale moze bedzie w pon. nastepny :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem petardy o wadze 13kg zaplacilem za przesylke 20zl.
No i paczki nie ma ........
Napisalem do niech e-mail zoabcze co odpisza i tu wkleje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...