Skocz do zawartości

petardy.pl lub jgs.pl opinie i doświadczenia!?


Nightmare

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie apropo kuriera np Firma gdzie kupujecie fajerwerki musi zawieśc paczke do firmy kurierskiej do glownej siedziby w danym miescie nastepnie paczka jest przesylana kurierem do kolejnego dużego oddziału w twoim mieście , następnie sortowana a na koniec dostaje ją ten kurier co Ci dowozi do domu więc to troche trwa nie martw się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze paczka dojdzie a jak nie bedzie jej w poniedzialek to zadzwonie do nich.
Ale przyslali ludzia z naszego forum to nam tez przysla :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipa jak wam nie przyślą !! Mi przysłali po 7 dniach !! Ich towar jest super !! Poczekajcie jeszcze kilka dni i napewno przyjdą przed Wigilią bo pewnie dużo zamówień do realizacji !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wy zamawialiście ja wpłaciłem na konto pieniądze i e-mailem dałem nr. zamówienia :wink: Może coś źle zrobiłem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle zrobiłem czy nie ??

[ Dodano: 2006-12-17, 11:59 ]
ufffff pytałem się taty jak dawał numer zamówienia to zrobił w tytule przelewu ufff to chyba dobrze zrobiłem co nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisałem numer zamówienia w rubryce "Tytułem" ! A tak poza tym to wpłacałe mi mama przez internet i szybciej wtedy pieniadze idą niż na poczcie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wogóle odesłaliście im maila z zamówieniem który dostaliście od nich ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Piatek im to wyslalem razem z zapytaniem kiedy bedzie paczka ale nie odpisali !!!.
Mam nadzieje ze jutro paczka bedzie a gora we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no napewno nie .
Kurde tylko ja sie denerwuje ze moje "skarby" juz ida 5 dni i nie doszly , kurde tak sie uciesze jak beda jutro.No ale np.klopsik92 pisal ze w ciagu 7 dni roboczych doszlo wiec nie ma sie chyba o co martwic.
A tak w sumie jakby wam nie przyslali to co byscie zrobili ~~ , do sadu :grin: .
Bo ja to nie wiem ale chyba tylko by mi zostalo takie wyjscie nie , gdyby np.sadzili ze wyslali paczke , a paczka nie doszla to co..... wydalem 200 zl a to nie tak malo nie :wink: .

ALE DOJDZIE :grin: .Tylko czemu tak dlugo :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się zamówi coś od nich to dostaje się cos gratis :grin:

No co ty... to są skąpcy gorsi ode mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jeżeli potwierdziłem zamówienie a nie wplacilem pieniedzy na ich konto to moge odwołać zamówienie ? Czy jak nie wplace pieniedzy np w przeciagu ilus tam dni to zamowienie zostaje anulowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli wogole nie bede sie odzywal i nie bede wplacal pieniedzy to po jakims czasie anuluja zamowienie czy jakies kary naloza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ale radze ci wpłacić :wink: wkońcu to JGS powina wkońcu przysłać paczke ja czekam dopiero 4 dni a paczka od nich idzie 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze 2 dni i bede mial ja :grin: .
Czyli jutro , albo dzisiaj.Pewnie jutro jak juz.
I tak juz dlugo czekam wiec 2 dni nie tak dlugo.

[ Dodano: 2006-12-18, 10:58 ]
Jest PACZKA !!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :grin: :grin: :grin:

NARESZCIE !!!!!!
Oplacalo sie poczekac paczka szla 6 dni.
Ale rozpakowalem i wszystko jest to co mialo byc nic nie jest uszkodzone , jak przyjde ze szkoly to dam zdjecie !!!! :grin: .

A teraz ide do szkoly ....... :???: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...