Skocz do zawartości

petardy.pl lub jgs.pl opinie i doświadczenia!?


Nightmare

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale po co im filmiki rakiet, ja tam są same takie pierdółkowate... no może oprócz tr19/20

kurde zlikwidowali thunder kinga, którego chciałem wziąć :evil: właściwie to dobrze,że nie kupie tego ścierwa :razz: :razz:

[ Dodano: 2007-09-20, 21:42 ]
widzę, że przywrócili kilka artykułów, wstawili kilka nowych, a kilka wyrzucili :???:
ale te nowe wyrzutnie za 11, 9 i 4 zł to chyba nie są te nowości co nie
miały być w październiku, więc raczej będą w paździenrniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ostatnio pozmieniało się na stronie jgs. Interesuje mnie wyrzutnia TB-6. Ma ktoś może filmik? Będę w tym roku w Wawie i postaram się odwiedzić ten sklep, bo podobno jest otwarty cały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ostatnio pozmieniało się na stronie jgs. Interesuje mnie wyrzutnia TB-6. Ma ktoś może filmik? Będę w tym roku w Wawie i postaram się odwiedzić ten sklep, bo podobno jest otwarty cały rok.

To znaczy... cały rok jest napisane na stronie ale w sierpniu byłem u nich i zamknięte a byłem w poniedziałek o 12.00.Telefonu też nie odbierają.Wydaje mi się że dopiero trochę później otworzą(październik lub listopad) dlatego że nie mają wogóle ruchu to nie opłaca im się tam siedzieć a oni mają jeszcze coś tam z tymi komputerami też sprzedaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ostatnio pozmieniało się na stronie jgs. Interesuje mnie wyrzutnia TB-6. Ma ktoś może filmik? Będę w tym roku w Wawie i postaram się odwiedzić ten sklep, bo podobno jest otwarty cały rok.


Posiadam jej filmik; trochę kiepskiej jakości, ale jest:

Tropic TB6 Film http://www.witus.yoyo.pl/TB6.wmv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ostatnio pozmieniało się na stronie jgs. Interesuje mnie wyrzutnia TB-6. Ma ktoś może filmik? Będę w tym roku w Wawie i postaram się odwiedzić ten sklep, bo podobno jest otwarty cały rok.

To znaczy... cały rok jest napisane na stronie ale w sierpniu byłem u nich i zamknięte a byłem w poniedziałek o 12.00.Telefonu też nie odbierają.Wydaje mi się że dopiero trochę później otworzą(październik lub listopad) dlatego że nie mają wogóle ruchu to nie opłaca im się tam siedzieć a oni mają jeszcze coś tam z tymi komputerami też sprzedaż.


dziwne. Zamawiałem u nich właśnie w sierpniu i paczkę z fajerwerkami mi przysłali. Może sklep internetowy działa a sklep w wawie nie. Na to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu, kiedy wydawałoby się że w interesie nie ma ruchu pisałem do nich maila z pytaniem czy sklep przy ulicy Tamka jest otwarty i pisali że jest czynny cały rok :???:
Dzięki wielkie Witus za film :wink: Zastanawiałem się nad kupnem tej wyrzutni, ale jeżeli będę w ich sklepie to raczej zrezygnuje z niej na rzecz phoenixa i rzymiaków magnolia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

velibrum ja bym ci proponował lepiej wyrzutnie TB-45 filmik jest na stronie jgs.pl

Efekt: To piękne komety z efektownym zakończeniem. Jej cena to około 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja bym proponował za 28 zł kupić TB-22/23

edit
niedawno zapytałem ich kiedy będzie na magazynie rzymski ogień TRC2 i odp. mi:
> Witam!
>
> Rzymskie ognie TRC-2 będą niedługo, może w połowie października.
>
> Obecnie, w sklepie na Tamce mamy wszystkie profesjonalne, od TRC-3 do
> TRC-9.
> Mamy też amatorskie 0528-8, 0529-10 oraz T-6237.
> Możemy je wysyłać.
>
>
> Pozdrawiam!

to ja się zapytałem :

Witam i dziękuję za odp.
Ale skoro mówi Pan, że macie państwo do zaoferowania produkty, których
nie ma na jgs.pl to mógłby pan podać ich listę, czy zostaną dodane na
strone za pewnien czas ? Jestem bardzo zainteresowany nowymi produktami
i prosiłbym o odp.
Pozdrawiam

i po trzech próbach odp. mi :

Witam!

Zostaną dodane niedługo. Na razie robimy im zdjęcia.


Pozdrawiam!

więc jeszcze troche i bedzie fajnie
pzdr.

chociarz ile można robić zdjęcia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dodadzą dużo fajnych fajerwerków po przystępnych cenach to w tym roku też u nich zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dodadzą dużo fajnych fajerwerków po przystępnych cenach to w tym roku też u nich zamówię.


oni nawet chyba mówili, że dużo nowości nie dodadzą tylko parę nowych produktów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
cos mi sie te linki nie otwieraja czy innym tez sie nie otwieraja ??


no właśnie mi też się nie otwierają :???: dziwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o linkach z tymi nowymi rakietami? Mi otwierają się normalnie.

ps. Gorgol, te petardy były już wcześniej tyle że później je zdjęli i teraz znowu zamieścili na stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dostałem właśnie takie info na meila od tego sklepu:
========================================================
Do wszystkich naszych zarejestrowanych Klientów

Z przyjemnością pragniemy zainteresować Państwa naszą

OFERTĄ ŚWIĄTECZNĄ FAJERWERKÓW!

Warunki oferty:

1. Każdy zarejestrowany Klient, który złoży zamówienie pomiędzy 8 a 22 otrzyma rabat 10% na produkty!grudnia
Aby otrzymać rabat, proszę wpisać tekst OFERTA ŚWIĄTECZNA w polu komentarza.

2. Każdy zarejestrowany Klient, który złoży pomiędzy 8 a 22 grudnia zamówienie o wartości przekraczającej 350 zł (produkty) otrzyma 5% Rabat Karnawałowy na cały 1 kwartał 2009r.

Rabaty Świąteczny i Karnawałowy są niezależne od innych rabatów (za wyjątkiem Rabatu Indywidualnego)!

Proszę ściągnąć catalog ze strony:

http://www.jgs.pl/katalog-fajerwerkow-p-322.html?language=en

I cennik:

http://www.jgs.pl/cennik-detaliczny-p-323.html?language=en

Produkty, które sa w cenniku a nie ma ich na stronach sklepu mogą być tymczasowo niedostępne lub wyprzedane. Przy zamawianiu takich produktów, proszę pytać o ich dostępność.

W razie pytań, proszę pisać na adres jgs@jgs.pl.

Proszę o wybaczenie, gdy nie będziemy w stanie szybko odpisać - mamy naprawdę gorący sezon!

W sprawach bardzo pilnych proszę dzwonić na 0-22 6698620 (biuro), lub 0-500 300 510 (komórka).

Dziękuję za uwagę i życzę Państwu Wesołych Świąt!

Jacek Szpaderski

JGS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem zamiar pójść do sklepu JGS który znajdował się przy ul. Tamka w Warszawie, lecz zobaczyłem, że na stronie nie ma już wyświetlonego adresu, więc wysłałem meila z pytaniem czy jest jeszcze ten sklep na tamka, oto odpowiedź:

Panie Kamilu!

Sklepu już nie ma na Tamce, były protesty mieszkańców...
Obecnie mamy magazyn pod W-wą i jedynie wysyłamy, ale jeśli zamówienie jest
na ok. 200 zł lub więcej, możemy umówić się gdzieś na mieście. Wówczas ja
albo ktoś z nas mógłby to wziąć w samochód i Panu przekazać. Wtedy
oczywiście nie płaci Pan kosztów przesyłki.


Dziękuję i pozdrawiam!
Jacek Szpaderski
JGS

Myślę, że to przydatna wiadomość dla mieszkańców Warszawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...