Skocz do zawartości

Czym odpalacie?


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy ktoś o tym sposobie pisał już tutaj ale: kumpel mojego kumpla zamierza odpalać fajerwerki od dezodorantu(+zapalniczka). A mój kumpel powiedział, że tak odpala ponieważ przy odpalaniu rakiet czasem się palce osmalają. :roll: Wątpie czy takie odpalanie ma sens... co sądzcie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o tym sposobie pisał już tutaj ale: kumpel mojego kumpla zamierza odpalać fajerwerki od dezodorantu(+zapalniczka). A mój kumpel powiedział, że tak odpala ponieważ przy odpalaniu rakiet czasem się palce osmalają. :roll: Wątpie czy takie odpalanie ma sens... co sądzcie? :roll:

Mi nie przeszkadzaja osmolone palce,a jesli podpali mu sie koncówka i rakieta wlasnie w tym momencie poleci do gory i oparzy Ciebie to bedziesz mial do nich pretensje,wiec lepiej tak nie rob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sposób z dezodorantem nie jest zbyt mądry :roll:!Jeżeli boisz się osmolić palce(co przy odpowiednim odpalaniu zdarza się bardzo rzadko)to kup długą zapalniczkę,taką jak do zniczy.Rakiet nie odpalaj nigdy centralnie od dołu tylko z boku,wtedy nic nieprzyjemnego nie powinno się stać :wink:,a tak poza tym to był by niezły ubaw z gościa odpalającego tak fajerwerki :lol:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze odpalałem zapałkami, albo zapalniczką, ale w tym roku będę odpalał zapalniczką żarową. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem zapalniczkę taką z płomieniem jak od junkersa. Wysiadła przed sylwestrem dałem za nia 20 zl teraz korzystam ze zwykluch zarowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 rodzaje zapalniczek :D
Żarową
Krzemieniową
Elektryczną

Każda po 2 zł w zwykłym kiosku ruchu... palą świetnie i duży płomień [no może nie w żarowej ale przynajmniej nie gaśnie]

No i jeszcze mam buteleczke z gazem za 8zł

Na wszelki wypadek zapałki kupie :D
Jak się nie przydadzą to przynajmniej dragony porobie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Tylko zapałki. Z palnikiem czy z czym innym to zbyt halo, a z zapalniczką ciężko, bo palce bolą. A zapałki i tanie i dobre :) Jak się szybko odpala to i na wietrze zapałki dobre.

Czasem pożyczam zapalniczkę Zippo (?) od brata. Na wiatr najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

SlimJet Panowie Slimjet... Coś świetnego polecam!

http://allegro.pl/item832762149_palnik_zap...iatr_od_ss.html
to też jest ciekawe razem z przesyłka 16 zł
Nie jest to najsilniejszy palnik, ale lepiej zapłacić 16 zł mieć go przez 2 miechy niż kupować tanie żarowe które się bardzo szybko psują



Juz Slim Jet Do mnie idzie kupilem sobie na allegro ;)

Jak bede ja juz mial powiem jak sie spisuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Juz Slim Jet Do mnie idzie kupilem sobie na allegro ;)

Jak bede ja juz mial powiem jak sie spisuje



Do odpalania Slim Jet jest beznadziejna bo szybko można ją zarżnąć. Bardzo łatwo na ściankach zbiera się osad i później nie chce palić dlatego najlepiej kupić na przykład Turbo Torch ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tego sylwestra miałem coś takiego:

http://allegro.pl/item1190503063_palnik_zapalniczka_sztormowa_micro_blazer.html

I nie polecam!

Pierwszy egzemplarz zepsuł się po 1 dniu użytkowania. Zareklamowałem i dostałem drugą, która jakimś cudem działała na sylwestra i od razu 1 stycznia się zepsuła ponownie.

Nie wiem czy tak się robi od mrozu, czy od czego, ale do odpalania fajerwerków się nie nadaje bo może łatwo paść w środku sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać że w tym roku pokaz będę odpalał zapalnikiem radiowym wykonanym przeze mnie :D
A odnośnie zapalniczek żarowych to najlepsze są na bazarach u ruskich :D Ja mam taką już 2 lata i dopiero teraz się psuje. Teraz kupiłem sobie drugą ( z logiem ferrari xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja mam prośbę:
Wypiszcie tu modele zapalniczek żarowych/palnikowych, których używacie i które ODPALAJĄ w temperaturach około zera.

Ja kupiłem niby świetną 3-palnikową 3XT2000C za 40zł, a w Sylwestra nic nią nie odpaliłem.
Teraz znowu dla testu wsadziłem ją do lodówki na kilka godzin i odpala dopiero po ogrzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIP kup sobie na targu lub w kiosku zwykłą żarową za parę złotych i na bank będzie działać :D, bo te ,,palnikowe" się często psują (wiem bo miałem ze 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...