Skocz do zawartości

Czym odpalacie?


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość karmel5061

Klik

Oto mój nowy zakup dałem za nią 9.99 w TESCO :lol: (Jak dla mnie wygląda pirotechnicznie bo jest pomarańczowo-żółta) najlepsze jest to ze może palić ogniem normalnym jak i żarem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klik

Oto mój nowy zakup dałem za nią 9.99 w TESCO :lol: (Jak dla mnie wygląda pirotechnicznie bo jest pomarańczowo-żółta) najlepsze jest to ze może palić ogniem normalnym jak i żarem ;)


Są one jeszcze w sprzedaży ?
Bo ja do TESCO mam 5minut i też bym sobie kupił. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Są one jeszcze w sprzedaży ?
Bo ja do TESCO mam 5minut i też bym sobie kupił. :D


Nie wiem, kupiłem ostatnią ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zawsze odpalam niezawodną, benzynową zippo.

A ja niezawodnymi zapałkami xD Zawsze biorę dziesięć paczek zapałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyniak pewnie łatwo zdmuchuje.
Teraz zobaczę jak żarową będzie, problem w tym, że nie wiem kiedy jest pełna i trudna jest do odpalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja niezawodnymi zapałkami xD Zawsze biorę dziesięć paczek zapałek.


Co jak co, ale zapały z biedry zawsze się sprawdzają czeeeba tylko je umiejętnie odpalić :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Benzyniak pewnie łatwo zdmuchuje.
Teraz zobaczę jak żarową będzie, problem w tym, że nie wiem kiedy jest pełna i trudna jest do odpalenia.


Benzynówka nie zgaśnie na wietrze, nawet większym :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno o wiele lepiej od Zapałek i normalnej zapalniczki :P
I nawet nie wiem czy sobie czegoś takiego nie zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fana rzecz, może akurat by się sprawdziło.

Co do mojego odpalania to oczywiście zapas zapalniczek ;D
W tym roku muszę kupić sobie jakąś dobrą zapalniczkę żarową ;D
Polecacie jakąś firme czy model ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Benzynówka nie zgaśnie na wietrze, nawet większym :rolleyes:

Pewnie nie, ale temperatury to dużej nie ma, więc pewnie jak ci tak dmucha to nawet minutę możesz odpalać.
A co do luxora to ja miałbym podejrzenia skoro po tak niskiej cenie sprzedaje (9zł), a wartość wynosi prawie 40zł i w dodatku w zwykłej folii zapakowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz jakąś żarową. Wiem, że pokazana przez ciebie jest żarowa ale jej bym nie brał. Jakieś inne palniki, podobne do tych od luxora. Lub zwyklejsza z wyglądu żarowa. R0phoe a myślisz, że jak kupisz na allegro tą samą/bardzo podobną za 20 zł, to dostaniesz w ładnym pudełeczku? Wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie nie, ale temperatury to dużej nie ma, więc pewnie jak ci tak dmucha to nawet minutę możesz odpalać.
A co do luxora to ja miałbym podejrzenia skoro po tak niskiej cenie sprzedaje (9zł), a wartość wynosi prawie 40zł i w dodatku w zwykłej folii zapakowane.


Nie masz powodu mieć podejrzeń skierowanych do luxora bo na dealextreme i nie tylko tam te zapalniczki tak chodzą i też są tylko w folię zapalowane :rolleyes:
Ja sam kupiłem palnik o wartości 100zł za 29zł i jest taki zam jak ten za 100zł
No chyba że Ci zależy na pudełeczku za 40zł facepalm.png

MEGA FACEPALM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie nie, ale temperatury to dużej nie ma, więc pewnie jak ci tak dmucha to nawet minutę możesz odpalać.
A co do luxora to ja miałbym podejrzenia skoro po tak niskiej cenie sprzedaje (9zł), a wartość wynosi prawie 40zł i w dodatku w zwykłej folii zapakowane.


Widzę że jak nie zgadzałem się z Twoim zdaniem to musisz się odegrać xD. Co do zapalniczek to są te same co na allegro. Wiem bo kupiłem na dealu Slima i na allegro (z ciekawości). Są to identyczne zapalniczki, nawet zapakowane tak samo. Gostek które je sprzedaje po prostu nastawił się na szybki zysk. Zobaczył że nigdzie czegoś takiego w Polsce nie ma to ustanowił takie ceny że szczena opada. Ale na szczęście już niedługo się to skończy ponieważ gdy skończę 18 zakładam własną działalność i jazda :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że jak nie zgadzałem się z Twoim zdaniem to musisz się odegrać xD. Co do zapalniczek to są te same co na allegro. Wiem bo kupiłem na dealu Slima i na allegro (z ciekawości). Są to identyczne zapalniczki, nawet zapakowane tak samo. Gostek które je sprzedaje po prostu nastawił się na szybki zysk. Zobaczył że nigdzie czegoś takiego w Polsce nie ma to ustanowił takie ceny że szczena opada. Ale na szczęście już niedługo się to skończy ponieważ gdy skończę 18 zakładam własną działalność i jazda :D

Dziwnie myślisz. Nawet nie wiedziałem, że to ty mi odpisałeś Skoro facet chwilowo się pozbywa to będzie to aż tak długo robił, że aż chcesz założyć firmę?
Dziwnie podejrzanie to przedstawiłeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwnie myślisz. Nawet nie wiedziałem, że to ty mi odpisałeś Skoro facet chwilowo się pozbywa to będzie to aż tak długo robił, że aż chcesz założyć firmę?
Dziwnie podejrzanie to przedstawiłeś.


Widzę że nic nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi. Wczytaj się jeszcze raz ze zrozumieniem i wtedy pisz odpowiedź ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię tego inaczej zrozumieć :D I zwałę sobie z ciebie robię.
Ale jakoś nie widzę benzynki jako dobry zapalnik na zimę. Chyba, że samym krzesiwem palicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale jakoś nie widzę benzynki jako dobry zapalnik na zimę. Chyba, że samym krzesiwem palicie :)


Nie wiem jak inne zapalniczki benzynowe, ale oryginalne zippo nie gaśnie łatwo i mnie nie zawodzi ;) Chociaż i tak zawsze w kieszeni mam jeszcze zapasowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...