Skocz do zawartości

Czym odpalacie?


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Nie potrafię tego inaczej zrozumieć :D I zwałę sobie z ciebie robię.
Ale jakoś nie widzę benzynki jako dobry zapalnik na zimę. Chyba, że samym krzesiwem palicie :)



A to już nie moja wina że nie umiesz czytać ze zrozumieniem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A to już nie moja wina że nie umiesz czytać ze zrozumieniem ;)

MEGA FACE PALM

Żeby nie było offtopu, napiszę że najlepsze są żarówe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MEGA FACE PALM

Żeby nie było offtopu, napiszę że najlepsze są żarówe :)


Nie będę już tego komentował bo szkoda słów...

Co do zapalniczek żarowych to owszem są dobre jednak jak dla mnie lepsze są palniki. Jeżeli dba się o palnik to wytrzyma bardzo długo ( ja użytkuję jeden już od dwóch lat i nigdy mnie nie zawiódł). Benzynówki są równie dobre jednak trzeba by skłaniać się ku Zippo bo tylko te są najwytrzymalsze, ale są za razem bardzo drogie. Dlatego jeżeli miałbym polecić coś do odpalania to byłby to palnik. W tym roku kupiłem sobie taki i myślę że powinien popracować parę ładnych lat (http://allegro.pl/kompaktowa-zapalniczka-palnik-zapalrka-big-jet-506-i1332794802.html) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do odpalania mam taki stuff
zapalniczki.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us
Zapalniczka z logiem ferrari jest żarowa
Dwie na lewo do niej są palnikowe.
a te trzy położone bokiem na dole są zwykłe
w razie co przybędzie z pomocą jeszcze kilka zwykłych zapalniczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w tym roku będe odpalał zapalniczką od luxora która jest geniealna. w poprzednie lata niemiałem takiego sprzentu do odpalania wiec radziłem sobie zapałkami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdzie można nabyć zapalniczke żarową i w jakiej cenie ona jest? albo taki mały palniczek ?

Znam ceny żarowej. Porządna ok 20-30zł gorsza po której niby jak się gaz załaduje to, że pali jak na początku ale to bzdura około 5zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku zwykła zapalniczka albo zapalniczka zwykła żarowa (około 5zł)

W tym roku (2010) porządna żarowa zapalniczka kupiona w dobrym sklepie (dałem za nią 25zł) w którym jest ogromny wybór zapalniczek i gazu :)
Zdjęcia:
dsc02595e.th.jpg
dsc02596at.th.jpg

Mój stuff na sylwestra 2010/2011. Mile widziane komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wydawać 30 zl na jakies specjalne zapalniczki do zapalania fajerwerek? Nie lpeiej kupic paczke zapałek za 10 gr? :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po co wydawać 30 zl na jakies specjalne zapalniczki do zapalania fajerwerek? Nie lpeiej kupic paczke zapałek za 10 gr? xmas_w00t.gif



Nie?! Kupiłem od Luxora palnik i spisuje się genialnie.Np. 3 jaja dinozaura stykam lontem i podpalając palnikiem, który daje długi i bardzi silny płomień nie ma problemu z podpaleniem wszystkich lontów na raz. No i wiatr niestraszny wcale :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po co wydawać 30 zl na jakies specjalne zapalniczki do zapalania fajerwerek? Nie lpeiej kupic paczke zapałek za 10 gr? :w00t:

Taa no pełno fajerwerek i petard ktoś ma i o północy bedzie biegał z zapałkami, weź się zastanów. A po za tym nie tylko fajerwerki i petardy się podpala, dla jasności są takie rzeczy jak: papierosy, świeczki, kuchenka gazowa itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taa no pełno fajerwerek i petard ktoś ma i o północy bedzie biegał z zapałkami, weź się zastanów. A po za tym nie tylko fajerwerki i petardy się podpala, dla jasności są takie rzeczy jak: papierosy, świeczki, kuchenka gazowa itp...

za te 40 zł można sobie kupić jakiś zestaw albo wyrzutnie a zwykła zapalniczka za 1 zl tez podpalisz :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


za te 40 zł można sobie kupić jakiś zestaw albo wyrzutnie a zwykła zapalniczka za 1 zl tez podpalisz :lol:



Tyle że te droższe są dużo wytrzymalsze. Przykładem może być palnik Turbo Torch którym mam od prawie 1.5 roku i co dziennie jest używany, a zwykła zapalniczka wytrzymuje u mnie max 2 tygodnie ;) Poza tym na większym wietrze zwykła zapalniczka jest bezużyteczna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...