Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie internetowym Top10


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze mam pytanie skąd oni będą wiedzieć że ja biore udział w tej akcji i nie zażądają dodatkowych 30%?


2ikxr4l.png
Pisz pw do velibruma ze swoim planem i wszystko bedzie w porządku...
I to samo tyczy się innych, bo wpisów jest od pyty a okaże sie że do 20 listopada połowa tylko plan da na PW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam istotne pytanie, czy przy wspólnym kupowaniu będzie dostępna JW168 IMAGINE bo dużo ludzi chce to kupić - a na FM jest napisane, że to artykuł na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kwota wzrasta do 1000 zł. Jeszcze popytam się kumpli i sąsiadów czy nie chcą brać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za tym by zamawiać fajerwerki na początku grunia... Ponieważ wtedy pojawią się petardy dwu i czterostrzałowe!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby doszły jak najpóźniej ponieważ co roku gdy kupuje za wcześnie to na sylwestra okazuje się że zostają z 3-4 wyrzutnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oszczędzaj ;p ja jestem za tym zeby kupować jak już wszyscy złożą zamówienia i tak po 20 listopada zeby wszystko potoczyło się jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra jak najszybciej.. żeczywiscie lepiej jak najszybciej bo zachwile jeszcze coś zniknie albo cena podskoczy i guzik nam da ten rabat -25zł;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOSÓB NA OBLICZENIE KWOTY

75% --> 400
100% --> x

Następnie mnożymy 100% razy 400 oraz 75% razy x, czyli mamy:

40000=75x
x= 533.3(3) To jest kwota za jaką zamawiamy fajerwerki


Tym razem jeżeli mamy kwotę np 400 pln to robimy tak samo jak był rabat 25% tyle że zamiast podzielić na 75x dzielimy na 70x czyli w tym wypadku 40000= 70x x= 571.41 PLN Za tą kwotę wybieramy produkty w sklepie i wysyłamy listę do Velibruma A przy kurierze zapłacimy przykładowe 400 pln. Wysyłając listę do Velibruma wysyłacie kwotę bez odliczania rabatu

Pozdrawiam

Moje PW nadal aktualne :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że powinniśmy zamówić jak będzie dostawa od Jorga. Jest tyle osób w wspólnym kupowaniu że na 100% będą spore braki xD, no chyba że TOP10 ma duże zapasy, w co wątpię :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamawiać teraz.


Ja też wolałbym zamówić teraz, ale tak jak napisałem już wcześniej, dużo produktów zbraknie. Na przykład Imagine JW168 Veli gadał że na stanie mają tylko 6 a jak patrzyłem na stuffy osób biorących udział w wspólnym kupowaniu to dużo ich zabraknie. I tak będzie z wieloma produktami zapewne :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamawiać teraz.



ja tak samo



Ja również to popieram ,ponieważ nie chce czekać na grudzień , kiedy ceny pójdą w **** i każdy będzie płakał czemu ni kupował wcześniej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...