Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie internetowym Top10


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nic nie wpisywać poza kwotami jakie chcecie wstępnie przeznaczyć na zakupy. Później vel wszystko poda dokładnie. Troszkę cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

"Wpisywać już artykuły jakie chcemy,adresy???" Nie było takich info

Zapewniam cie, że jak bedzie już wszystko jasne to od razu będzie info o tym żeby podawać szczegółowe dane.
Troche trzeba czasem się domyślić, że na razie podajemy tylko kwoty, a reszte jak ktoś poda taką informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź mnie dopisz do listy wap pls

A ile wap ma dopisać? Napisz kwote, a jeśli wcześniej to zrobiłeś to spokojnie dopisza Cię na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak już wcześniej napisałem, ale tak mówie że 350-500 zł

[ Dodano: 2009-10-31, 12:03 ]
hmm wydam może nawet z 600 stów, zobaczy się ale tak oscyluje w granicach 500-600 teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze witus ze wysyłka kurierem 25zł.
No ale czy ma podpisaną jakaś umowe to nie wiem.
Pisał że będzie paczki wysyłał sam. Więc raczej FM tutaj nie wchodzi w gre bo to wituś ( sorry wap ) bedzie wysyłał :P Ale nie wiem najlepiej niech się organizatorzy wypowią

MOD: Tak z czystej ciekawości, jaki Wituś :smile: ?

Pomyliło mi się z innym forum .. Gram w traviana wiec pomyliły mi się nicki ... Tylko żywemu się zdarza.

Luxor poziomu mojej inteligencji nie oceniaj. Powiedz mi gdzie jest napisane ze FM bedzie wysyłać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze witus ze wysyłka kurierem 25zł.
No ale czy ma podpisaną jakaś umowe to nie wiem.
Pisał że będzie paczki wysyłał sam. Więc raczej FM tutaj nie wchodzi w gre bo to wituś bedzie wysyłał :P Ale nie wiem najlepiej niech się organizatorzy wypowią

MOD: Tak z czystej ciekawości, jaki Wituś :smile: ?


Jaki Witus xD. Wap gadał że on jakby kupi to na FM a paczki FM będzie wysyłać. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem, bo zawyżacie poziom inteligencji na tym forum xD

Pesto przecież żartuje sobie a ty zaraz się zapowietrzasz xD Gdzieś to jest napisane. A tak wogóle Wap podał kwotę 24 zł za przesyłkę, jak ktoś brałby za 500 zł to koszt przesyłki wyższy, więc z samego faktu można wywnioskować że tego Wap nie wysyła :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli FM to wysyła to dlaczego mam płacić za przesyłke jeżeli kupuje za wiecej niż 500zł ? :P Takie pytanko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wapster ja się zastanawiam ale tak za od 200 do 450 będę zamawiał. Jak będzie ostateczny termin zastanowienia ile kto chce wydać to daj znać to ci na 100% podam ile wydam ok ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek głupie pytania zadajesz. Kurier wiezie przesyłkę samochodem w miejsce docelowe, nawet jeśli to jest na jakiejś wsi przy granicy xD. Co to ma do rzeczy, że u Ciebie nie ma firmy kurierskiej ? ;). I tak, i tak ją dostarczy więc nie masz się co przejmować ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek u mnie w Sopocie też nie było pewnej firmy, która miała mi dostarczyć słuchawki i nikogo nie było akurat w domu to zadzwoniłem osobiście do kuriera i powiedział, że nie ma problemu i że jutro przywiezie więc niesądze, żeby były problemy ;). A tak przy okazji namawiajcie znajomych, żeby było jak najwięcej osób kupujących ;). !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na stronie fajerwerkimarket.pl jest napisane , że dany produkt jest na zamówienie , tzn. że nie będę mógł go sobie wybrać przy wspólnym zamawianiu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...