Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie internetowym Top10


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Tak będą. Po 20 listopada dowiem się na 100 % terminów dostaw i zadecydujemy czy będziemy czekać czy nie. Co do cen to może uda się wynegocjować stare.

Jeżeli ceny będą stare to lepiej poczekać na dostawę, przynajmniej niczego nie zabraknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie , to mi paczke mozecie wyslac oddzielnie jak każdy będzie chciał w grudniu zamawiać . Ja wysłałem już stuff do velibruma i bynajmniej nie mam zamiaru płacić więcej niż zaplanowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym, aby poczekac na dostawe a nie kupowac jak najszybciej bo to bez sensu, lepiej poczekac ale miec pewnosc ze bedziesz miał wszystko. PS Vel postaram sie dzisiaj wysłać dane o ile znowu mi net nie wysiądzie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiajmy odrazu po dostawie! Może jest taka opcja, że Ci którzy mają już kasę, dostaną przesyłki teraz, a potem dostaną Ci co chcązamawiać później??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekać i zapłacić trochę więcej niż mieć dużo zamienników, takie moje zdanie. A może uda się wynegocjować stare ceni wtedy nic byśmy nie dopłacali i nie było by konieczne wybieranie zamienników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa dla mnie data to 23 listopad , właśnie wtedy chciałbym otrzymać paczkę .


mi tez ta data pasuje bo potem znowu 35 produktów zabraknie albo podrożeją :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa dla mnie data to 23 listopad , właśnie wtedy chciałbym otrzymać paczkę .


mi tez ta data pasuje bo potem znowu 35 produktów zabraknie albo podrożeją :evil: :evil:

Nawet jak podrożeje i byśmy mieli stare ceny to lepiej zaczekać na dostawę :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nik nie powiedział, że na 100% bedą stare ceny. Moim zdaniem na pewno nie będą stare.

A czy ja napisałem że na 100% będą stare ceny? Wap znając życie załatwi stare ceny :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teoretycznie moge juz kupowac, ale wole poczekac na dostawe tym bardziej jesli mozliwe ze uda sie wynegocjowac stare ceny. jak bedzie w 100% pewne kiedy zamawiamy to dopiero wtedy wysle dobry stuff (ah, juz 3) do vela bo narazie nie ma sensu takie wybieranie w ciemno jesli sie potem okaze ze czegos zabraknie, a cos wróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będa ceny podrozale to bede musial z czegos zrezygnowac : <

WTF?

Ja jestem za jak najszybszą wysyłką.


Ja też... tylko że zdanie do ciebie nie należy .. wap sie musi zgodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko wyślij mu swój plan do 20 listopada, wtedy jak dojdą nowe produkty to najwyżej uczynisz pewne zmiany, bo jak nie wyślesz to nie będziemy znali kwoty za która kupimy fajerwerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się rozkręciło 30% też bym wziął udział ale raczej nie wyrobię się z kasą, chyba że będą opóźnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak chyba będzie 25% bo pan niezdecydowany nas zrobił w jajo. Może niech velibrum się wypowie jaka jest teraz uzbierana kwota i może bez tego geocośtam dociągniemy sami do 10k czyli do 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...