Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie internetowym Top10


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wap ty zbierasz ludzi do 15 listopada? Nie może być chociaż do 20? bo jeszcze muszę się dogadać ze starymi w tej strawie :placz:

edit:
Jak coś to za ok. 200 zł wezme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wap ty zbierasz ludzi do 15 listopada? Nie może być chociaż do 20? bo jeszcze muszę się dogadać ze starymi w tej strawie :placz:

edit:
Jak coś to za ok. 200 zł wezme

15 bedzie wiadomo czy beda podwyzki,a zamowienie bedzie pod koniec listopada(przeczytaj caly temat!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przekroczymy 5tyś. to bedzie 25% rabatu!!!


dokladnie bo bylo 4900, ale kamil daje wiecej, ja daje wiecej wiec spokojnie. swoja droga 25% to dużo. zajedwabiscie wap

a tak z czystej ciekawosci od 10tys jaki rabat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przekroczymy 5tyś. to bedzie 25% rabatu!!!


dokladnie bo bylo 4900, ale kamil daje wiecej, ja daje wiecej wiec spokojnie. swoja droga 25% to dużo. zajedwabiscie wap

a tak z czystej ciekawosci od 10tys jaki rabat?


Ja też biorę za więcej jak podawałem (300-500zł) i najprawdopodobniej wezmę za 600 zł ale to na 99% wiem ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zamawiał za 500 zł ( Jeżeli 25 % rabatu to zapłacę 375 zł ). Jeżeli zamówie produkty za 500 zł ( chociaż tyle pieniędzy nie będę miał ) a dzięki rabatom zapłacę sumę jaką mam , to liczy sie to jako , że zamawiam za 500 czy 375 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: 300zł plus jak by była wyrzutnia Tropica TB231 kosztuje ona około 500zł To moje zamówienie by wyszło na 800zł a bez wyrzutni 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie tylko kwota jaka zostawicie w sklepie!
zapisy do 20
Paczki beda wysylane z Top10 za pobraniem
i pytanie kiedy chcecie robic zamowienie czy odrazu po 20??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to mnie wisi to czy będzie od razu czy po 20.
Mam kilka pytań:
Jak z tymi gratisami?
Czy wyrzutnie których teraz nie ma na FM (np. JW56) nie będzie również do wspólnego kupowania?
Chcę konkretną odpowiedź od osoby która rozmawiała z gośćmi z FM, to dla mnie (myśle, że nie tylko dla mnie) bardzo ważne.

No i czy ja moge zrobić najpierw przelew ? Czy koniecznie za pobraniem? Bo tak się składa, że za pobraniem nie jest mi na ręke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może tutaj by rozwiązać też pytania innych.
1.Czy skoro top10 wysyła to powyżej 5oo zł przesyłka za free czy odpłatna.
2.Wspominałeś o gratisach, że zobaczysz jak to będzie i czy ostateczną decyzję poznamy przed 20-stym. Pytam ponieważ nie wiem czy lepiej dorzucić trochę by mieć większy gratis, czy nie ma to znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto chce zrobic zamowienie wysyla velowi na PW wiadomosc w ktorej podaje swoje dane (osoby pelnoletniej) nr telefonu!! wazne(bo bede sie pytal o gratisy i jak czegos niebedzie to na co wymienic!!) oraz to co chce zamowic z FM
Podajecie rowniez date od kiedy chcecie to zamowic...
Oraz kwote ktora chcecie wydac.- nierobcie zadnych wyliczen procentowych czy zadnych innych bo takie cos oleje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czegos niema to tego niema!!! zmaowicie spbie osobno jak bedzie!!!
z gratisami wydaje mi sie ze beda ale czy beda wtych rpzedzialach co sa teraz tego niepowiem
co do rpzesylki kazdy placi chyba ze firma powie inaczej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wapstrzerze , czyli mam podać to co chce i potem kurierowi dam to co mam zapłacić tak? I piszesz jaką kwotę czyli obliczyłem to mój stuff z 328 zł schodzi na 246 zł czyli mam podać 328 czy 246 .. bo nie wiem? : O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko jasne. Dane osobowe wraz z zamówieniem, wyceną, proponowanym terminem zakupu oraz towarem gratisowym wysyłamy do velibrum do 20.11.2009.
Przy czym należy pamiętać, że towar gratisowy może zostać zrealizowany w całości, części bądź wogóle , ale to już niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko jasne. Dane osobowe wraz z zamówieniem, wyceną, proponowanym terminem zakupu oraz towarem gratisowym wysyłamy do velibrum do 20.11.2009.
Przy czym należy pamiętać, że towar gratisowy może zostać zrealizowany w całości, części bądź wogóle , ale to już niespodzianka.


tak dokladnie!!!!!

Wapstrzerze , czyli mam podać to co chce i potem kurierowi dam to co mam zapłacić tak? I piszesz jaką kwotę czyli obliczyłem to mój stuff z 328 zł schodzi na 246 zł czyli mam podać 328 czy 246 .. bo nie wiem? : O

a na co mi ta kwota?? 246 zł co ja z nia zrobie??? bede sie patrzal na nia i cieszyl jak Ty ze tak malo zaplace!!

kamil - z Toba jeszcze pomysle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...