Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Również posiadam kilka (5) sztuk FP3 small.
Ich cena hurtowa to tylko 4.93 zł za 30 sztuk (dla porównania FP3New kosztują 6.20 zł w dobrych hurtowniach[ach te kosmiczne ceny na fm]).
Huk praktycznie identyczny , lecz bardziej opłaca się kupić smalle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo bassowa petarda o oślepiającym wybuchu, jakby Ci fotoradar zdjęcie zrobił :razz: Naprawde godna polecenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz te wszystkie achtungi nie sa wcale oplacalne , ostatnio porownywalem achtung z Triplexa i FP3 NEW . To fp3 niedosc ze bardziej oplacalne to jeszcze lekko od niego bylo mocniejsze ;] . Moze zalezy tez jaka kto sztuke dostanie tych petard , ale ja akurat robilem 3 proby i fp3 new bylo glosniejsze , moze przez to , ze ona ma taki mocny bass , Bo jest naprawde konkretny ;] .

P.S POLECAM wszystkim !! , a co do filmiku tez sprawdzalem garnkiem , i bardzo wysoko leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj FP3,więc poszedłem je przetestowac i śmiało mogę stwierdzic że nie są tak mocne jak achtung mały z Hestii a nawet im dużo brakuje mam nadzieje że inne sztuki będą mocniejsze :wink: Post bedzie edytowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3 są mocne,bardzo mocne.tylko 9 sztuk mi zostało ;/
ale jak był śnieg to niezłą dziurę zrobił FP3 :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Strzelaliśmy na dworze z Sąsiadem :D nejpierw gada mi ze kupił coś lepszego niż achtung :D potem wyciąga z kieszeni a tam fp3 new :D Huk miało ogromny w nocy jak to wybucha to super efekt świetlny jest tak samo :D Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2 sztuki. 1,50 za sztuke. Wygląda bardzo niepozornie. W sylwka odpale to napisze wrażenia. :wink:
EDIT: Odpaliłem jedno i za przeproszeniem pierdo**** na naprawde super. Nie miałem nigdy nic mocnego (najmocniejsze chyba żuki). FP3 New hukneło pięknie, pierw flara potem huk i błysk. Błysk strasznie duży. Jestem naprawde pod wrażeniem. Za tę cene napewno warto. Polecam i pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Tiger nie musi rozwalić puszki farby w sprayu:
bigtiger.th.jpg

TurboDymoFP3New - musi:
fp3new.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 5 paczek po 7,99zł za paczkę:D
3 już odpaliłem, za każdym razem się jakiś alarm włączył:D
Dobry bass, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo Zip nieładnie się tak zabawiać ! xD.
Ja odpaliłem wczoraj i tak jak myślałem: Głośniejsze od tegorocznego He0208 ZDECYDOWANIE. Nie wiem co jest w tej petardzie, ale nie jest to proch z Piccolo xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

A ja wróciłem z zakupów i kupiłem 10 paczek po 20szt za uwaga.....6.99zł.W Głogowie jest taki kiosk koło PKP i tam są tylko petardy Jorge.Mam też 3szt "small" to zrobię test FP3/NEW VS. FP3/NEW SMALL mam dobrą kamere która świetnie nagrywa dzwięk...poczekajcie do 31/około 10:00 rano dam film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także jak większość userów z forum kupiłem fp3 New.Muszę przyznać że naprawde zaskoczyła mnie ta petarda.Huk jest naprawde głośny i chwile może popiszczeć w uszach jak się stanie zbyt blisko.Dzisiaj chciałem bardzo grubą puszke wysadzić w góre.Odpalam fp3 daje na to puszke i uciekam.Puszka zamiast polecieć w góre zwyczajnie się rozerwała.Będę musiał jeszcze z garnkiem spróbować(mam nadzieje że nie rozwali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z początku ktoś pisał ze są porównywalne do malego achtunga to nie wierzyłem ale po odpaleniu to aż ręce mi opadły z wrażenia ;oo naprawde bardzo mocne
Polecam je w 1000 % !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie zapomniałem dopisać
rok temu miałem 2 te petardy .... kupiłem 3 zł/sztuka ;/

mysle sobie po zakupie : kurde,jednak idiota ze mnie ( :lol: ) takie małe gówna i dalem 6 zeta...wtedy 1 raz to miałem...jak walneło to az sie wystraszylem na huk.a w tym roku to hit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne !!!! Totalny hit ! głosnie fajny zielony efekt swietlny haha robi wielka dziure w trafie w 100% polecam FP3 ! jest swietne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można By Je Porównywać do Mega Jumbo ; > ??

Bo jutro jade na rynek po "Ciężką Artyleriie ;D" i nie wiem czy kupić więcej tych czy pare mega jumbo i odrobinę tych ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...