Skocz do zawartości

Pogoda


Banba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pogoda była bardzo dobra... był mróz - około -5*C, bardzo dobrze widoczne niebo, brak mgły - czego chcieć więcej? Strzelało się świetnie, tylko troszkę ręce zmarzły, ale ten raz w roku można :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz był długi. Od 21:30 do 23:00. Przy mrozie -4*C ludzie zaczęli się domagać wystrzelania największego arsenału i powrotu do domu. Wiatr był tylko chwilę przed wieczorem. Ogólnie mówiąc, pogoda nie była zła, tylko mogłoby być tak z kilka stopni cieplej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dopisała w tym roku chyba w całej Polsce. Co prawda było dość mroźno ale co najważniejsze - nie było silnego wiatru, deszczu ani śniegu. Mgiełka była lekka ale efekty oglądało się bez problemu. Oby taka pogoda była co roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było w miare ok, ale w 2007/2008 było jednak lepiej, lecz nie moge narzekać.
Mgła nawet nie wiem czy była, jeśli tak to taka mała że nie widać było jej :mrgreen:
Wiatr... No mogłoby być bardziej spokojnie, ale źle nie było, sporych przerw w odpalaniu też nie było więc ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda była dobra w miarę ładne niebo tylko trochę mały wiatr czasami doskwierał no i zimno czucie straciłem jak ustawiałem wyrzutnie :neutral:

:grin: ale ogólnie było dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunki do szczelania super ( za dużo pijanych głupich ludzi drących sie Wisełka itp. żalll)
piękne niebo ale za***iście zimno no normalnie lód miałem strasznie zdrętwiałe ręce nic nie czułem ale Sylwek całkiem spox :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pogoda była idealna na sylwka i na nowy rok też. Bezwietrznie, bez mgły i opadów, bezchmurne niebo i niezbyt zimno. Najlepiej chyba od dobrych kilku lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o północy był taki mróz że palców nie czułem ;]
Dziś jak odpalałem stuff to lekko śnieg prószył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie (Toruń) lakka mgła ale to nie bylo problemem, problemem byl za na boisku na ktorym odpalam stuff zrobili se dzien wczesniej lodowisko i circoblitze lecialy po blokach :P

temperatura ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na sylwka nie było wiatru,nie padał deszcz ani śnieg super spokojnie ale nie dało się wytrzymać ponieważ temperatura na dworzu była -12 i jednie temperatura troszkę przeszkadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Hoho, jak ci meteorolodzy nie potrafią przewidzieć pogody na jutro to co dopiero mówić o prognozach półrocznych :lol: Jest 50% szans na pogodę i niepogodę. Przekonamy się dopiero w sylwestra bo ja nie za bardzo wierzę w te przepowiednie. W Ustce miał padać przez tydzień a padało przez jeden wieczór :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w Małopolsce też niekiedy miały być mocne burze a było gorąco i słonecznie
a też miało być słonecznie przez tydzień a miałem wodę i muł przez kanalizację
i ogólnie im teraz prognoza nie wychodzi



P.S. Jak ktoś trzyma fajerwerki w domu to mu nie przemokną a fajerwerki każde wystrzelą
jak są mocne to będzie widać efekt :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość karmel5061

Ja bym bardzo chciał aby w tym roku był snieg i to dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał aby w tym roku był snieg i to dużo.


Ja za to za zadna kur** nie chce sniegu, snieg zaglusza petardy i niektore nie chcą wybuchac dzisiaj mialem kilka takich sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...