Skocz do zawartości

Pogoda


Banba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie jest pięknie słoneczko, zero wiatru i -8 stopni :evil: . Tylko w nocy byla taka mgła że świata nie było widać ale mjejmy nadzieje że dziś tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że u mnie jest zimno :lol:

-4 , -4,5 stopnia w Gdyni.

Tyle szronu na raz nigdy nie widziałem.
Ale da się żyć.

Słońce nawala i 0 chmur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w Bydgoszczy:

Pogodne niebo i bez opadów.
temp. max: -5 °C
temp. min: -8 °C
Wiatr południowy 10.8 km/h
Czynnik chłodzący wiatru: -9.67°C
Wsch. słońca: 08:02
Zach. słońca: 15:41 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sopocie jest cudownie xD. Błękitne niebo, słońce, ale za to zimno strasznie ;/. Juz byłem rano strzelac to mnie ręce z zimna bolały xD. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest +3 bezchmurne niebo ale za to mocno wieje, a w nocy ma być -4 bez śniegu bez wiatru bez deszczu czyli ogólnie tak sobie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest teraz 0 *C i bezchmurne niebo. A codziennie w nocy widać gwiaździste niebo. Wątpię żeby dzisiaj było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj u babci. Wiocha to jest zabita dechami, więc nie było żadnego światła.
Ciemno jak w d*pie u ...
Nie było żadnych chmur, tylko gwiazdy.
Fajnie jakby wyłączyli światła na godzinę zero :)
U mnie wczoraj była mgła, mam nadzieję, że dziś nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest piękna pogoda ,temperatura -2°C ,bez chmurki na niebie i żadnego wiatru jak tak się utrzyma do wieczora to będzie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie teraz też jest super. Śnieg leży, na słońcu 9,5C, a w cieniu -1C. W nocy ma być łądnie więc ten sylwek dobrze się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest świetna pogoda. Mrozek ok. -2, -3 stopni. Szron leży od rana do teraz. Zero wiatru, opadów i śniegu :mrgreen: Ale i tak pogoda jest wyśmienita :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie -2 stopnie , bezchmurnie , widoczność na ok. 3km. Jeżeli pojawi sie gęsta mgła to rakiety wystrzele jutro wiczorem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżajcie na Podlasie Środkowo-Południowe :lol: świetna pogoda! Bez wiatru, bez opadów, bez mgły, trochę śniegu i mrozik - tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajnówka jeżeli patrzeć tylko na województwo to bardziej pod południe przypada . A jeżeli brać region podlasie to północno wschodnia część , bo przecież połowa podlasia jest poza województwem podlaskim :lol:

U mnie idealnie niebo czyste , zero mgły , zero wiatru i w miarę ciepło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego napisałem środkowo-południowe, bo południowa część woj. podlaskiego to powiaty siemiatycki i ciechanowski :) Białystok to prawie dokładnie środek, więc Hajnówka to środkowo-południowe :mrgreen: Aby nie było offtopu, to wyrzutnię, którą ktos odpalił w mieście, dobrze było widać z mojej chałupy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...