Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj Sfinxa i prawdopodobnie zakupie tą za 6o zł. Więc mogę zrobić za królika doświadczalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj porownalem sobie szelki z mozdzierza z biedronki i super artillery, musze stwierdzic ze te z biedronki maja mniejszy rozprysk mam nawet 2 filmiki, zmierzam do tego ze jesli ktos chce kupic mozdzierz to niech kupi jw47 Super Artillery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem przedwczoraj i bylo dosc duzo rzeczy oprocz upragnionego sfinxa -.-
no ale jest
4x top secret
2x kung fu
1x hot
i jeszcze cos wpadnie from rodzina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poszedłem z tatą i kupiłem hota, którego wyciągnołem z samego dna ostatniego kartonu i zauważyłem że był tylko ten jeden(były jeszcze 2 arctici). Swoją drogą to dziwne, że np. takich rzymskich ogni jest mnóstwo a tych najlepszych i najbardziej poszukiwanych produktów najmniej (chodzi mi o wyrzutnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-z biedrony ty :razz:
Jak dla mnie trochę mało rozmaite efekty .
a na końcu to jakieś dzieci tak się podniecały ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnerwiłem się poszedłem do Biedronki z myślą kupienia Sfinxa, 2 Hotów i 2 Arcticów. I był tylko jeden Hot i Arctic :/. Na pytanie czy mają na magazynie i kiedy wyłożą - odpowiedziano mi, że jutro tylko fajnie jak ja za chwilę wyjeżdżam i wracam w sylwestra :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że do biedronki idzie się w dniu wystawienia produktów bo wystarczy kilku napaleńców choćby z tego forum i sfinksów już niema (sam znam gościa który kupił sfinxy za kwote żebym nie skłamał powiem 600 zł ale nie jestem pewien czy nie więcej. Jest szansa że w dniu wystawienia tej nowej wyrzutni też rzucą jakieś ochłapy :) Taka prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Biedronce i wyłożyli nowy towar.
Sfinxy też są, więc zaraz idę jeszcze raz :razz:
Wyłożyli też nowe wyrzutnie, mają oznaczenie
M12
30 mm - 30 strzałów
i efekt tylko jeden
[fade:b553776849]mieniące komety + mieniące gwiazdki[/fade:b553776849](a jednak nie)
(coś takiego, mogę się mylić)
to jest chyba pomniejszona wersja El Dorado
efekt na pewno jest jeden, więc jej nie kupię, bo jest monotonna :)
u mnie ich wystawili z 20 - cały kosz, nie wiem kto to kupi
:!:
Nostra masz rację :)
efekt jest
trzaskające komety + trzaskające gwiazdki :)
czas trwania 35 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIENIĄCE? wcześnej byłą wersja że trzeszczące... z kim jest coś "nie teges"? :P

jakbym wiedział, że to coś ala NG16 to bym brał w ciemno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też brat dziś pojechał do biedry po fajerwerki to wszystko było bo przywieźli 2 pudła takie. Do bagażnika jeszcze nie zaglądałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dzisiaj w biedronce i została tylko fontanna ale pojechałem do drugiej i tam wystawili 4 całe kartony pełne i 11 tych nowych wyrzutni tata mi kupił 2 hoty 1 arctika i sfinxa :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś biedronkę i kupiłem jeden zestaw(więcej nie było :( ) King Konga za 8,99 i fontannę za 26 zł,
Już prawie gotowy zestaw fajerwerków , nawet zostało mi coś z zeszłego roku, zaraz sprawdzę.
Więc z zeszłego roku mam jeszcze małe korsarze (K0203 bodajże), Big Vulcano firmy Hestia, i jakiś rakietki (świst i mały wybuch).
Na pewno dokupię kilka rakietek "Cyrkoblitz" (Kometa) i może jakąś wyrzutnie...
Pozdrawiam.
Udanego Sylwestra !!

PS. W co lepiej zainwestować : w wyrzutnie Thunder Rain (u mnie w mieście za 29 zł i chyba 25 strzałów) czy w trzy wyrzutnie rzymskich ogni 150 strzałów firmy GHOST (u mnie za 10 zł /1szt.) ?? ?? (Tak, Tak u mnie nie ma dużego wyboru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sa w Biedrące Moździeże ?


Pierwsza rzecz - Biedronce...

Druga rzecz - naprawdę tak trudno czytać ten temat? Oferta była podana kilka stron temu, wystarczy poszukać. Tak, w Biedronce jest dostępny moździerz o kalibrze 1,2", w pudełku znajdziemy 12 ładunków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Przez przypadek natrafiłem na to zacne forum i... nie pozostało nic innego jak tylko się zarejestrować :razz:
Troszkę nazbierałem różnego rodzaju materiałów na sylwestra w większości na podstawie przeczytania Waszych wypowiedzi oraz obejrzanych filmików na znanym wszytskim portalu. Jednak do rzeczy i w temacie co bym na początek nie dostał upomnienia :wink:
Nigdzie nie mogę znaleźć filmiku przedstawiającego wyrzutnie z Biedronki 150 strzałów - symbol M2. Dokonałem wczoraj zakupu 3 sztuk tego modelu oraz 3 sztuk M2. Czy może ktoś podesłać jakiś link jak działa M2 :?:

Z góry dziękuję (a raczej z morza, bo jestem z Północy) i pozdrawiam.
leon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wyrzutnia 150strz. to jakby połączone rzymskie ognie. Strzela tylko kolorowymi kulkami bez rozprysku. Filmu niestety nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmu tej wyrzutni nie ma, ale jest innej podobnej od FireMana.
http://pl.youtube.com/watch?v=oqs9cmsZ_zg
Czyli wyrzutnia rzymskich ogni, dobre na zabawe przed 24 :)


A tu Cię Kamil zaskocze :mrgreen:
Miałem Cobre - M2 i odpaliłem ja 2 tyg. przed sywlkiem(może trochę później).
Filmik :
http://pl.youtube.com/watch?v=PnSiD53dl9s&...feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie ale byłem dzisiaj w biedronce i jeszcze wszystkie fajerwerki były!
Nawet sfinx i jeden moździerz był. A tych kung-fu itp pełno było. Chciałem wziąść tego sfinxa ale mi nie sprzedała :< :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...