Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Urich nie przesadzaj, ja u mnie mogę spokojnie w piątek (26.12) i wszystko będzie a Ty mówisz tutaj o paru godzinach po otwarciu...6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem jak u ciebie, ale u mnie to wszyscy sie na biedre rzucaja, i np. kolo 17 juz zazwyczaj zostaja tylko te polamane, pogniecione itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa , u mnie też tak. Do wieczora same poniszczone albo jak ktoś ma szczęście to zostanie coś konkretnego. Ale ludzie wszystko przeryją przeglądną, więc sporo zniszczą a towar leży nadal na półkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze jest coś na magazynie, trzeba tylko pogadać z pracownikami, i jeszcze w tygodniu przed samym sylwestrem wystawiają jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba się cieszyć że zmienili opakowania , bo mniej kumaci(nie zaglądający na to forum) nie będą wiedzieli co to jest i być może zrezygnują :razz: Bo ja gdybym nie przeczytał tu , że to to samo to bym raczej nie kupił :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie macieJ masz racje bo tacy ludzie ktorzy nie znaja sie na fajerwerkach moga sobie pomyslec ze to jakies felerne bedzie i sie nie skuszą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
Od którego w biedronce rusza sprzedaż fajerwerków ?


22,12,2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w biedrze juz sa fajerwerki :D
Dostałem takie info od mojej babci i to nie jest reklama widziała je na własne oczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa , u mnie też tak. Do wieczora same poniszczone albo jak ktoś ma szczęście to zostanie coś konkretnego. Ale ludzie wszystko przeryją przeglądną, więc sporo zniszczą a towar leży nadal na półkach...


Wiesz, jeszcze dobrze byłoby gdyby cokolwiek zostało - a z reguły nic nie pozostaje.

Czyja wina? Handlarze. Wielcy sprzedawcy pirotechniki, kupują fajerwerki w Biedronce, a potem sprzedają je po co najmniej dwukrotnie większych cenach. Wszystkim radzę jak najszybciej być 22 grudnia w markecie, bo potem może być kłopot z dostaniem. Ja może wybiorę się rano po Kung Fu, ale nie wiem co na to rodzice :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zamiar zmusić matkę do wybrania się ze mną do biedronki w poniedziałek, bo to co się tam potem dzieje przekracza ludzkie pojęcie. Zawsze byłem tam po fajerwerki po świętach, ale zawsze, zawsze zastaje jedno wielkie gówno. Zestaw jupiter to można zbierać cały dzień, a to w pieczywie leży jedna rakieta, a to na podłodze gdzieś jakaś fontanna, raz widziałem nawet w lodówce były petardy z tego zestawu. Poza tym wszystkie inne artykuły są poniszczone i mało co zostaje. Zawsze po świętach widzę tylko rzymskie ognie, ze 2 moździerze, kilka zestawów jupiter (porozwalanych po całym sklepie), jakiś tam sfinks z oderwanymi ładunkami tudzież lontem.

Nigdy nie mogę trafić na kung fu, w tym roku muszę kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
A od której w ogóle biedra jest czynna?


Od 18

Tak trudno Ci sprawdzić na stronie ?

Sklepy Biedronka są otwarte codziennie
Poniedziałek-sobota: 7.00 - 21.00
Niedziela: godziny otwarcia w zależności od sklepów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam luzik . Swoim sposobem tylko mamę poprosiłem i się tak spytałem za ile mi zafunduje ( zasłużyłem sobie ostatnimi dniami ) no i powiedziała że jak w tym roku niema plusa i biedronka jest bliżej to może zostawić kasę tacie , ale nie więcej niż 70zł ( zgodziła się na te 71 zł ) . Mało tego mój kochany tatuś zgodził się pojechać tam ze mną o 9 rano .
Szykuje się bitwa o fajerwerki . A swoją drogą to może ludzie nie będą tak naiwni na bazarku bo te poligrafie są tylko w biedrze więc będą wiedzieć gdzie szukać taniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się bitwa o fajerwerki . A swoją drogą to może ludzie nie będą tak naiwni na bazarku bo te poligrafie są tylko w biedrze więc będą wiedzieć gdzie szukać taniej ?


Wiesz, na ogół ludzie nie interesują się ofertami fajerwerków w gazetkach - jak przyjdą i zobaczą, że coś jest, to dopiero kupią. Niestety, ale wiedza w Polsce ludzi o fajerwerkach nie jest tak duża, jak byśmy chcieli. Jednak między innymi takie portale jak nasz to zmieniają :wink:

Będą wiedzieć gdzie szukać taniej? Cóż, handlarze wykupią pierwszego dnia, tak więc jak potem przyjdą to już niestety nie będzie... taka kolej rzeczy, co zrobić. Ja bodaj dwa lata temu widziałem Sfinxa na bazarku za 90 zł :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to do biedry skczę na 7. tak przed robotą, żeby zdążyć jeszcze stuff do chty odstawić. W tym roku pójdę do innej niż w zeszłym bo w tamtej o 14 juz nic nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to do biedry skczę na 7. tak przed robotą, żeby zdążyć jeszcze stuff do chty odstawić. W tym roku pójdę do innej niż w zeszłym bo w tamtej o 14 juz nic nie było...



A w której biedronce byłeś ze tak wykupili :D ? na jakiej ulicy i do jakiej teraz idziesz ;d ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie panikujcie. Jak widzicie że czegoś nie ma, to poproście jakiegoś ekspedienta żeby przyniósł inny egzemplarz z magazynu. Fajerwerki wykładają co kilka dni. To nie prl, spokojnie :lol: Zresztą u mnie nie ma tego problemu. Przychodzę wieczorem do najbliższej biedronki i wszystko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Ja pójdę rano to pewnie będzie wsio rok temu byłem po południu jednak dorwałem sfinksa i hota a potem jeszcze mi tata dokupił w innej :) A jak będzie ludzi pełno i będą sie przepychać to mam fajną pałkę teleskopową w kolano (rzepkę) i już :mrgreen: ciekawi mnie ta nowość co ma być po świetach :) to pewnie będą petardy Piccolo albo serpentyna w spreju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie panikujcie. Jak widzicie że czegoś nie ma, to poproście jakiegoś ekspedienta żeby przyniósł inny egzemplarz z magazynu. Fajerwerki wykładają co kilka dni. To nie prl, spokojnie :lol: Zresztą u mnie nie ma tego problemu. Przychodzę wieczorem do najbliższej biedronki i wszystko jest.

Zdziwił byś sie :lol: Czasem mi sie wydaje że wpadam w jakąś czasoprzestrzeń.
Ale buractwo sie niestety szerzy :roll: Czy ktoś po objerzeniu zestawu nie może go odłożyć normlanie na półke tylko rzuca że rakiety sie łamią . Kiedyś rakietki z Kung Fu leżały ... w maśle i margarynie :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 biedronki koło siebie więc lux , a do tego ja sobie przychodzę 30 i są sfinxy jupitery kung fu nie było ( w zeszłym roku ) ani hota i arctica ale reszta była :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jutro fajerwerki w biedronce.
Ja osobiście pójdę sobie z rana i zakupię arktica,hota i zestaw hong konga.

Mam jeszcze takie pytanie....Ktoś z was orientuje się może gdzie mogę zakupić Kasjopeja z jorge??????W supermarketach dostane gdzieś tą wyrzutnie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...