Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie wróciłem z biedry.Wszystko było w dobrym stanie.Kupiłem 2xHOT,2xKUNG-FU,1xMoździeż i 1xSfinx.Miałem tylko problemy z kupnem Hota,w dwóch biedrach go nie mieli :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem coś koło 19 i kupiłem 3x kung fu , arctica, hota, sfinxa jeszcze dokupię tą wyrzutnię za 59zł jak tylko się pojawi i może jednego kung fu albo arctica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w biedrze i koło 18 wszystko było.
Kupiłem moździerz i i zestaw tych 4 rakiet, tylko nie wiem jak sie one nazywają ;/

Kiedyś się nazywał "Top Secret", teraz "mistrz ognia". :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem około 13 i był cały kosz Kung Fu, wyrzutni tych 150 shoots, Jupitery i Jumbo Jety.
Arctic i Hot też było dużo. Sfinxow i moździerzy gdzieś tak po 10.
Ja kupiłem 2xMoździerz, Sfinx, 2xHot, 1xArctic, 3xKung Fu.
PS: Nawet jakaś babcia wzięła Sfinxa, a taki dziadek jak widział ile biore to się spytał po ile to jest :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w biedronce byłem o 10:00, były tylko 4 kartony, 2 duże zestawy i dwa małe, wziąłem hot-a, artcica, 2 kung fu i sfinxa, ogolnie kung fu było duzo, arctic został 1, hot-a ostatniego wziąłem i sfinx tez 1 został :D. Ogólnie to masa ludzi była w sklepie bo dopiero co otwarli(w sobote) i promocje były. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem o 19 w jednej z koszalinskich biedronek i byl caly kosz sfinxow, duzo m9, ale arcticow i hotow juz malo zostalo. Tak samo kung fu i jupiterow.

Ja kupilem tylko m9 [ w planach mialem kupic moździerz ale juz nie bylo]




Edit: Jaki jest odpowiednik m9 w normalnych nazwach rakiet?

Ich jest 6 w opakowaniu
Efekty:
Brokat, białe mieniące sie gwiazdki i trzeszczące gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiednikie m9 jest jumbo jet :P sam też je kupiłem i wiem ze to dobry zakup.
A wogóle to byłem w dwoch biedrach o 19 i w jednej taki balagan i prawie fajerwerkow ni ebyło, za to w drugiej do wyboru do koloru. Mozna było brac ile się chiało :] kupilem 2 hoty 2 arctici sfinksa kung fu zestaw rakiet jumbo jet mozdzierz i rzymiaki i wyrzutnie 150 strzałów- wyszło 140.90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne efekty arctica czyli mistrzów ognia żółtych, filmik nakręcony wczoraj (jak ktoś chce to niech wrzuci na youtube, ja nie mam na to niestety czasu) :



link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Adam kupiłeś to samo co ja ;s

Byłem w biedronce kupiłem to co Adam , ale arctica mam niestety walniętego :/

P.S arctic jaki ładniusi :**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tata zajechał do Biedronki i kupił mi Hota :!: W ogóle się nie spodziewałem że mi kupi bo dla mojego taty wydawanie kasy na fajerwerki to jest marnowanie :mrgreen: Ale jednak kupił. Zapytałem się go czy jeszcze dużo zostało i dowiedziałem się że są wystawione takie metalowe kosze i prawie całe pełne :wink: Fajnie tylko szkoda już że nie kupię już w tym roku nic z Biedronki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem razem z kolega kupic sfinxa. Wyslalem go do biedry samego z mysla ze przyniesie mi wprost do domu sfinxa, a ten przylecial bez wyrzutni i mowi mi ze te juz sie skonczyly. Wiec poszedlem tam razem z nim i rzeczywiscie, na widoku nie bylo sfinxa. Na szczescie byly jeszcze nie rozpakowane kartony. Poszukalem symbolu M6, znalazlem karton z takim symbolem, otworzylem i znalazlem w nim upragniona baterie :mrgreen:

Bylo jeszcze sporo kartonow, wiec spokojnie mozna wybrac wszystko co sie chce. Trzeba tylko poszukac odpowiedniego symbolu na kartonach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w biedronce i nie było hota (mistrzowie ognia wyrzutnia 10strzałów). Na szczęście kung fu był. Zamiast hota kupiłem w hurtowni Macrocosmos II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to było 6 kartonów tylko
I Sfinxa nie znalazłem :/

Jutro jest zamknięta Biedronka ?

Jutro wszystko jest zamknięte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...