Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do wyrzutni z tamtego roku, czy istnieje ryzyko że zeszłoroczne mogą niewypalić bądź coś podobnego?? :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol93, jeśli wyrzutnie są odpowiednio przechowywane to nic się nie powinno z nimi stać. Jak będą przechowywane w złym miejscu, czyli wilgoś itp. to istnieje ryzyko, że nie wypali, albo wypali do połowy, albo będzie strzelała bardzo szybko. Wiele wad może wystąpić przy złym przechowywaniu. Dobra nie offtopujcie już, bo sie śmietnik robi ... Jutro fajerwerki w Biedronce (1 oferta) więc się wszystkiego dowiemy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupi mały zestaw z biedronki i ma możliwość to niech jak najszybciej nagra efekt rakietki z tego zestawu... bardzo będę wdzięczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061
Jak ktoś kupi mały zestaw z biedronki i ma możliwość to niech jak najszybciej nagra efekt rakietki z tego zestawu... bardzo będę wdzięczny...


Przyłączam sie to dla mnie bardzo ważne.Nie Wiem czy kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei interesuje, czy ktoś wie co to za 2 petardy lontowe można zakupić w Biedronce w cenie 8.99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj może maksymalnie jutro będę go miał jak coś to nagram.A i jeszcze jedno jak ktoś jest z Wałbrzycha to w biedronce na 11listopada jest sfinx i chyba hot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie duży zestaw ;). Rakiety wielkości Perfectów mniej więcej, tylko mają ten "kapturek" dla szpanu xD. Ten zestaw do Gigant od Jorga. Są tam m.in. żabki, myszki, słoneczko, karabinki, fontanna itp. Mała wyrzutnia to chyba Macrocosmos 2. Małego zestawu NIE OPŁACA się kupować ! Rakietki malutkie, paczka piccolo, karabinek, średni motyl i 2 "śmigła" (wyglądają jak motyle z jednym skrzydłem). Rakiety 4szt. za 25zł to Cassiopeje chyba. Są dość duże. Wyrzutnia za 25zł to wg. mnie cudak battery. Potem dam foto zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO nie jest Cudak Battery na 100%. Po czym poznałem? Po efektach może ktos z was wie co to dokładnie za wyrzutnia. ( Niestety moja wiedza nie jest na tyle duza aby znac kazdy efekt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Jezu,ile razy mam pisać,że mam tą wyrzutnie i to jest NG1.....A jak sie zdecyduje to ją odpale wieczorem i się przekonacie że to jest NG1,Tylko NG1 ma takie efekty ja są napisane na poligrafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś się chyba wybiorę po wyrzutnie 25shoot, jak ktoś będzie odpalał rakietki z małego zestawu niech nagra filmik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie...tam jest tak ze są 4 efekty i każdy z nich jak ma jakis np.czerwony efekt to kula jest czerwona...jakoś tak dziwnie ;d

Efekty to:
1.3x czerwona peonia
2.3xzielona peonia
3.3xbiała peonia
4.3xmulticolor peonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że to NG1 jest. Była na jednym z moich sylwków i spisała się bez większych rewelacji. Przeciętna w dużym tego słowa znaczeniu. Mogli dać inną a nie tego New Generationa np. mógł to być Pluton albo Cudak, ehh :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...