Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko już mamy oferte z bierdy.
No no, ciekawie jest jak dla mnie, szkoda troche że nie ma sfinxa, ale mam nadzieje że i tak zrobie zakupy w biedrze bo ze sklepów to i tak mają b. dobre ceny.
A kto wie czy nie dadzą znów tej wyrzutni 30 strzałowej za 60 zł jakoś po świętach, tak jak to było rok temu.
Myśle, że jak nie będzie tej co rok temu, to będzie inna, lecz ogólnie plus dla biedronki że powiększyło swoją oferte, szkoda że ucierpiały na tym fajne wyrzutnie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w biedronce warto kupować ? nie mają jakiegoś szajsu ?

ten "sklep' mi się jakoś źle kojarzy :D

Tak,warto jest to jeden z najlepszych sklepów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to na ten rok dali nowe produkty wiec nie wiadomo...ale rok temu jak tam kupowalem bylem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tak czy siak i tak wybieram się do biedronki na zakupu w tamtym roku kupiłem i byłem zadowolony a wiec i w tym spróbuję :grin: :mrgreen: !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tak czy siak i tak wybieram się do biedronki na zakupu w tamtym roku kupiłem i byłem zadowolony a wiec i w tym spróbuję :grin: :mrgreen: !!!!!!!!

Tyle żeby potem nie było...żałuje :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek i właśnie rozumowanie zgubiło sporo osób z forum, w tym mnie w zeszłym roku. Ludzie bali się zaryzykować zakupu tej wyrzutni 30 sh za 59 zeta i jak się później okazało, kto kupił ten wygrał bo efekty były świetne. Ja się założę, że rzucą ja na sklepy przed samym Sylwkiem, bo z tego co widziałem sporo im tego na stanie w niektórych biedrach zostało. Ja w każdym razie będę polował na tę wyrzutnię i mam nadzieję, że się uda. Co do inego asortymentu to wyrzutnią 25 sh jest wg mnie borneo albo dont (po czasie strzelania patrząc). SS6 ma może tylko 10sh, ale są one na prawdę mocne i za 30 zeta wg. się opłaci...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tak czy siak i tak wybieram się do biedronki na zakupu w tamtym roku kupiłem i byłem zadowolony a wiec i w tym spróbuję :grin: :mrgreen: !!!!!!!!

Tyle żeby potem nie było...żałuje :neutral:



Nie zaryzykujesz nie będziesz wiedział a lepiej zaryzykować i się rozczarować jak nie spróbować a ma się okazać bomba a potem być rozczarowanym że nie kupiłem w końcu taki dzień trafia się raz w roku :mrgreen: )!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu też na początku nie byliśmy pewni czy to na pewno te same wyrzutnie.Już nie pamiętam ale chyba sprawdzili po efektach czy to same.Teraz też tak trzeba zrobić,tylko szkoda,że trzeba jeszcze trochę poczekać :evil: .Ja mam duży dylemat czy zamawiać na fajerwerki-korsarz.pl czy kupować w marketach,wiadomo co lepsze :twisted: .Tylko mam mały budżet około 200zł i nie wiem czy mi się opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mati_77717

Możecie mi powiedzieć co to za wyrzutnia za 8,99 zł ?? ta Planet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden Don't... Zresztą nie gadaj, jak nie masz pewności. Jest to albo Pluton, albo New Generation 1 chyba tak jak ktoś wspominał tam, albo Bóg wie co jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dobra moim zdaniem nawet bardzo aczkolwiek szkoda tej wyrzutni 30 strzałowej bo się na nią napaliłem i ni ma :sad:. Dziwi mnie tylko cena wyrzutni 25 strzałowej (w domysle cudak batery) i takiej samej ceny wyrzutni 10 strzałowej (super show 6). SS6 powinna być tańsza. A moździerz to odpowiednik super artilery ?
A rzymskie ognie co takie drogie ? 3 sztuki po 25 zł ? Powinny raczej cenowo się mieścić w 8zł :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...