Skocz do zawartości

Piro24.pl


Piro24

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochani

Zapraszamy wszystkich  miłośników fajerwerków do zakupów w sklepie Piro24.pl. 

Wraz z @KrychFire zarazem opiekunem sklepu przygotowaliśmy dla was specjalny  rabat! Wystarczy do nas napisać na PRIV.  Rabat będzie obowiązywał  na cały asortyment.

 Realizujemy indywidualne zamówienia, jeśli szukasz produktu z oferty importerów na naszym sklepie sprawdzimy go specjalnie dla ciebie.

Jeśli macie sugestie lub pytania zapraszamy do kontaktu. 

Zapraszamy również na naszego Fanpage na facebooku. Szykujemy dla was fajne niespodzianki. 

https://piro24.pl
 

Życzymy udanych zakupów.


Pozdrawiamy ekipa Piro24 💣 


UWAGA!

W najbliższych dniach kolejne dostawy między innymi takich importerów jak Srpyro, Triplex. 
 

380570341_122096668436053232_4782552458143025277_n.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pierwsza paczka ze sklepu zrealizowana :)

Gorąco polecam sklep, zamówienie zapakowane perfekcyjnie, wyrzutnie dotarły do mnie w stanie kolekcjonerskim ;)

Kolegów z forum trzeba wspierać. Na pewno nie jest to moje ostatnie zamównienie od @KrychFire oraz @Piro24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo małej kwoty zamówienia przy zastosowaniu kodu rabatowego, znalazł się duży gratis w postaci wyrzutni Big Bang Mars, czego się nie spodziewałem. Liczyłem maksymalnie na parę petardek.

Sklep ma na stanie same kocury, tylko sprawdzone towary bez badziewia, co jest dużym plusem dla ludzi, którzy nie znają się na piro, a chcieliby mieć gwarancję, że cokolwiek wezmą, to wezmą coś mocnego i wyselekcjonowanego.

Zdecydowanie warto brać pod uwagę ten sklep przy kompletowaniu swojego corocznego arsenału. Zobaczymy o co rozszerzą swoją ofertę z biegiem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem pierwsze zamówienie korzystając z obecnie obowiązującego kodu rabatowego.

Zamówienie nie było zbyt obfite, wręcz symboliczne. Myślałem, że dostanę co najwyżej vlepkę w bonusie. Ku zdziwieniu otrzymałem przyjemny gratis w postaci paczki tegorocznych FP3 :) 

Serdecznie polecam sklep szczególnie teraz, gdy mamy do dyspozycji kod promocyjny po wpisaniu którego ceny stają się baaardzo korzystne a w asortymencie do wyboru same rarytasy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2023 o 11:32, KrychFire napisał(a):

Od 10.11 do 17.11.2023r. 

Będzie obowiązywał kod rabatowy "PF38" 

Co daje -38% zniżki na cały asortyment :)

Nie można było nie skorzystać z tego % :) oczywiście pełne zadowolenie po raz 2 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie zrealizowane bez zarzutów. Wysłane tego samego dnia, na drugi dzień paka już u mnie. Do tego fajny wybór towaru i rabat całkiem zacny :) Dzięki za gratis spójny z zamówieniem - zamówiłem kostki z gwizdem, więc gratis też mocno gwiżdżący 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością podzielę się moim entuzjastycznym doświadczeniem zakupów w sklepie piro24. To miejsce zasługuje na pochwałę ze względu na kilka kluczowych elementów.

Po pierwsze, chciałbym podkreślić atrakcyjny rabat, który zdobyłem podczas moich zakupów. Znakomicie skalkulowane promocje zdecydowanie sprawiły, że zakupy były bardziej satysfakcjonujące.

Po drugie, asortyment sklepu zaskoczył mnie swoją starannie dobraną różnorodnością. Pomimo niewielkiej liczby produktów, można zauważyć, że są one wyselekcjonowane z dbałością o jakość i różnorodność efektów.

Co równie ważne, szybka realizacja zamówienia była dla mnie kluczowym elementem pozytywnego doświadczenia zakupowego. Sklep piro24 zdecydowanie potrafi sprostać oczekiwaniom klienta, zapewniając sprawną obsługę i terminową dostawę.

Podsumowując, sklep piro24 to miejsce, w którym korzystny rabat, starannie wyselekcjonowany asortyment i szybka obsługa idą w parze, tworząc niezapomniane doświadczenie zakupowe. Polecam to miejsce wszystkim miłośnikom fajerwerków, poszukującym nie tylko atrakcyjnych produktów, ale również profesjonalnej obsługi.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Friday z piro24 zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Dodaj do koszyka produkty i odbierz gratisy 
Jak skorzystać z promocji? Dodaj do koszyka swoje produkty następnie dobierz do zamówienia produkty, które chcesz otrzymać gratis korzystając z progów poniżej oraz wpisz kod rabatowy zgodny z wartością produktów w koszyku. 


Koszyk 250zł dodaj produkty za 160zł i wpisz kod BF250 
Koszyk 500zł dodaj produkty za 320zł i wpisz kod BF500
Koszyk 1000zł dodaj produkty za 650zł i wpisz kod BF1000
Koszyk 1500zł dodaj produkty za 1000zł i wpisz kod BF1500
Koszyk 2000zł dodaj produkty za 1300zł i wpisz kod BF2000 

Wszystkie zamówienia powyżej 500zł wysyłka gratis dodatkowo po zakupie każdy klient otrzymuje od nas specjalny kod rabatowy 45%
do wykorzystania w kolejnych zakupach na jedną wybraną przez siebie pozycję na sklepie. 
Oferta aktualna tylko w piątek 24 listopada lub do wyczerpania zapasów 🙂

 

image.jpeg.4ad594dfab57eaea13af5088fc379265.jpeg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witajcie Piromaniacy, długo nie chcieliśmy się udzielać na grupach ale zachowanie konkurencji staje się już dla nas męczące, dlatego aby zadowolić wszystkie sklepy internetowe z fajerwerkami które tak bardzo się interesują nazwą Piro24 , wprowadzamy na stronę nowe ceny! Od dziś ceny na cały asortyment zostały obniżone do cen porównywalnych u konkurencji a rabat zmniejszony do takiego jaki konkurencja uważa za dopuszczalny, czyli PF20 dający 20% zniżki od cen widocznych na stronie. Osoby, które dotychczas złożyły u nas zamówienia i miały obiecany większy rabat w wiadomości sms do końca roku, przed zakupem prosimy o kontakt mail/sms, podamy jednorazowe kody na zakupy 🙂 Dziękujemy wszystkim za zaufanie w tym roku i jednocześnie informujemy, że działalność Piro24 w tym sezonie online trwa do 20 grudnia.
 
P.S. w związku z wieloma zapytaniami informujemy że zapasy Srpyro na kostki Zombie oraz Uranium mamy jeszcze bardzo duże, także nie ma obawy, że dla kogoś zabraknie 🙂
 
Niech pirotechnika łączy a nie dzieli pamiętajcie o tym!
 
Pozdrawiamy 🙂

IMG_7274.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piro24 napisał(a):
Witajcie Piromaniacy, długo nie chcieliśmy się udzielać na grupach ale zachowanie konkurencji staje się już dla nas męczące, dlatego aby zadowolić wszystkie sklepy internetowe z fajerwerkami które tak bardzo się interesują nazwą Piro24 , wprowadzamy na stronę nowe ceny! Od dziś ceny na cały asortyment zostały obniżone do cen porównywalnych u konkurencji a rabat zmniejszony do takiego jaki konkurencja uważa za dopuszczalny, czyli PF20 dający 20% zniżki od cen widocznych na stronie. Osoby, które dotychczas złożyły u nas zamówienia i miały obiecany większy rabat w wiadomości sms do końca roku, przed zakupem prosimy o kontakt mail/sms, podamy jednorazowe kody na zakupy 🙂 Dziękujemy wszystkim za zaufanie w tym roku i jednocześnie informujemy, że działalność Piro24 w tym sezonie online trwa do 20 grudnia.
 
P.S. w związku z wieloma zapytaniami informujemy że zapasy Srpyro na kostki Zombie oraz Uranium mamy jeszcze bardzo duże, także nie ma obawy, że dla kogoś zabraknie 🙂
 
Niech pirotechnika łączy a nie dzieli pamiętajcie o tym!
 
Pozdrawiamy 🙂

IMG_7274.jpg

Wasz sklep

Wasze ceny

Wasze kody rabatowe

Konkurencja sie boi czy jak.

Jak ktos nie chcial to kupil towar gdzie indziej. Nue rozumiem o co te pretensje. Wolny rynek a nie zmowa cenowa:)

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za bardzo w temacie, nie śledzę już tak ochoczo sklepów, jednak widząc ofertę 650 zł gratisów przy zakupach przynajmniej za 1000 zł, to nie ma co się dziwić, że narobiliście sobie wrogów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie powinno obchodzić kto sprzedaje co i za ile. Najwidoczniej to pokazuje jak bardzo inne sklepy się rozbestwiły na rynku i podnosiły ceny do chorych poziomów. Jeśli właścicielowi opłaca się dawać takie rabaty czy tam gratisy, to aż strach pomyśleć jak bardzo ludzie byli naciągani przez inne sklepy. Ale, każdy sprzedaje co chce i za ile chce, tak samo jest z kupowaniem, każdy kupuje gdzie chce i za ile chce. Piotrek dobrze napisał, wolny rynek i już.

Początkowo myślałem, że sklep to scam, ale jak doszło pierwsze zamówienie, to byłem mega pozytywnie zaskoczony. Dla mnie ewidentnie sklep numer 1 na chwilę obecną. I zapewne jeszcze wrócę z zakupami w tym roku. Bo dwa zamówienia u mnie, a jak to się mówi, do trzech razy sztuka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witajcie w nowym roku!
Dziś ruszamy z wyprzedażą na naszej stronie, niestety zostało nam mało produktów w związku z czym czas trwania oferty jest bardzo krótki, zakupy można robić tylko w dniach 3.01-5.01. Dostawa jedynie za pobraniem kurierem.
Zapraszamy
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu kusicie. Na szczescis udalo sie kupic co nie co. Ale po ogloszeniu na fb testosterony zeszly. Mialo byc ich wiecej a zostal sie jeden:) kilka minut i nie ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrek007 napisał(a):

I znowu kusicie. Na szczescis udalo sie kupic co nie co. Ale po ogloszeniu na fb testosterony zeszly. Mialo byc ich wiecej a zostal sie jeden:) kilka minut i nie ma:)

Gdzie na FB trafiłeś na info o wyprzedaży? Pytam bo nie widzę nic na profilu sklepy, a nie chce przegapić kolejnych promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zamowienie i kolejne zadowolenie:) paczka dobrze zabezpieczona:) pomimo ze kurier ja lekka styral to srodek nienaruszony:) Jeszcze nie jedne zakupy tam zrobie. Polecam sklep z czystym sumieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witajcie! Kończymy dodawać nowe produkty, jutro(czwartek) zostaną zaktualizowane stany magazynowe na stronie i będzie można dokonywać zakupów, zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...