Jump to content
Sign in to follow this  
k4n4li4

[K4N4LI4] Na bogato

Recommended Posts

2 godziny temu, krzycho1708 napisał:

"Maly" to jest ten silent night wzgledem kingow :D konkret aktualizacja! 💪

mały to będzie opierdol "znowu fajerwerki kupujesz a w starych spodniach chodzisz" xd

18 minut temu, mlodinho10 napisał:

Kingi w dobrej cenie z fajerwerki gorzow ;) Do mnie też od nich paka idzie, mahony z kolegami w opinie google im napłakał, że fikcyjne promocje i się zmartwiłem, ale jak widać niepotrzebnie.

nie wysłali machonemu paczki za darmo to chłopina się zdenerwował xD

Dobra znalazłem jego komentarz, koleś się zesrał bo błąd cenowy był i nie wysłali xDDD Ja kiedyś na piroarcie zamawiałem i też nie wysłali bo błąd cenowy, czyli powinienem iść śladem machonego i też wystawić negatywną ocenę xd

Edited by k4n4li4

Godzinę temu, k4n4li4 napisał:

mały to będzie opierdol "znowu fajerwerki kupujesz a w starych spodniach chodzisz" xd

nie wysłali machonemu paczki za darmo to chłopina się zdenerwował xD

Dobra znalazłem jego komentarz, koleś się zesrał bo błąd cenowy był i nie wysłali xDDD Ja kiedyś na piroarcie zamawiałem i też nie wysłali bo błąd cenowy, czyli powinienem iść śladem machonego i też wystawić negatywną ocenę xd

Jego i jego kolegów, bo ten szpachla to jego koleżka i jeszcze ze dwóch kolejnych, nie mam nic do chłopa, bo dzięki jego nagraniom w dobrej jakości mogę ocenić co kupić, ale nasłać koleżków na sklep komentarzami to jak Zbysiu Stonoga "a szkoda k... gadać".

Ale szalejsz tak patrze🙂. Kingów to się nie spodziewałem... Ciekawe czy mocno odbiegają od tych dawnych... Stuff sztos już na tak wczesnym etapie roku!!! 

Kurła ! kiedy ty to kupiłeś że dopiero teraz to widzę :P Kingi Strong będzie hucznie i kolorowo :D trafiony zakup bez dwóch zdań. ! 

Kilka wyrzutni do luźnego strzelania + gratisy w postaci dymów i rzymskich ogni

nxVxEZg.jpg

• Like 1

Bardzo ładny zestaw i dobre zakupy, te same kostki za kilka miesięcy pójdą w góre więc bardzo dobry interes :)a zabawy będzie nie mało kostki 36sh są dynamiczne i zrobią wrażenie a gratisy jako dopełnienie pryma sort. :P

Kolejny raz w tym roku alepetarda.pl daję piękną promkę. Tym razem głównie w segmencie cenowym do 50 PLN. Nie ma teraz ruchu na piro, można się dobrze obłowić bez obawy, że ktoś wykupi i sprzątnie towar sprzed nosa. 

Ale żeś dowalił Komety. Ja jakoś nie jestem do końca przekonany do niej. Ciekawe jak wypadnie.

Po 10-20 zl to jak za darmo, ale jw01 już nie daja :( obyś tylko miał gdzie i z kim postrzelać ot takie czasu..

No właśnie to kometa i dodatkowo 20mm ale cena była taka, że aż żal było nie wziąć :D

Ja mam same dobre doświadczenia z 20 mm z Komety, nie ma co się dygać!

18 minut temu, velibrum napisał:

Ja mam same dobre doświadczenia z 20 mm z Komety, nie ma co się dygać!

No ja z tych dygających nie jestem :D Dlatego na ostatniego sylwka miałem sporo gaoo

Kaszana będzie, najlepiej bym to zutylizował bo pieski się boją !! :D Już wystarczy ci tego piro !!

13 minut temu, mpiwowski napisał:

Kaszana będzie, najlepiej bym to zutylizował bo pieski się boją !! :D Już wystarczy ci tego piro !!

Chyba tobie wystarczy, masz tyle, że trzymasz w kurniku po bombashopie!