Skocz do zawartości

[K4N4LI4] Na bogato


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Tytuł tematu bardzo adekwatny do stuffu!! Jakby co to u mnie w bloku jest mieszkanie do sprzedania. Do sylwestra byś się wyrobił z przeprowadzką. Mógłbym Ci nawet pomóc ale tylko jakbyś strzelał na osiedlu ;) A tak serio to dużo komety czyli odważnie. Gołosłowny też nie jesteś bo masz trochę kostek które sam mi polecałeś w moim stuffie. No i ta wyrzutnia MEGA na koniec... Kurczę miałem nie kupować w tym roku 50 mm ale kusi jeszcze raz spróbować. I właśnie rok temu też się nad nią zastanawiałem. Pożyjemy, zobaczymy... Ale jeszcze raz brawo za stuff i domyślam się, że to nie koniec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pelson napisał:

Tytuł tematu bardzo adekwatny do stuffu!! Jakby co to u mnie w bloku jest mieszkanie do sprzedania. Do sylwestra byś się wyrobił z przeprowadzką. Mógłbym Ci nawet pomóc ale tylko jakbyś strzelał na osiedlu ;) A tak serio to dużo komety czyli odważnie. Gołosłowny też nie jesteś bo masz trochę kostek które sam mi polecałeś w moim stuffie. No i ta wyrzutnia MEGA na koniec... Kurczę miałem nie kupować w tym roku 50 mm ale kusi jeszcze raz spróbować. I właśnie rok temu też się nad nią zastanawiałem. Pożyjemy, zobaczymy... Ale jeszcze raz brawo za stuff i domyślam się, że to nie koniec ?

Plany były większe ale może coś jeszcze wleci. Teraz mam inne rzeczy na głowie. Remont w domu i jeszcze majster spierdolił robotę. Mega będzie testowane na 11 listopada, możliwe, że będzie przehypowana jak baracuda ale to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mroczny napisał:

Widziałem kingi zakupiłeś, ciekawe czy te z CE coś tam strzelają hmmm może sam jednego bym pobrał xd

Z tego co się orientuję to słabsze ale za taką kaskę 100 strzałów to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siostrzeniec zapowiedział, że przyjedzie na sylwestra więc wpadłem na pomysł by go jakoś ugościć

P01118-112408.jpg

Narazie nie wyjmuję bo nie ma miejsca,  poszło odrazu na szafę 

 

PS.  Znowu nabrałem gałooo ale tym razem razem rakiety

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaoo ehh dobre wspomnienia :) czyli rakiety będą dobre.. Fajne różności do postrzelania przed północą będzie zabawy co nie miara. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle obfitości, że nie wiem od czego zacząć ;) Według Hitchcocka porządny film powinien rozpocząć się od trzęsienia ziemi, a później napięcie ma już tylko rosnąć. Widzę, że będzie tak również w tym filmie, bo niemal wszystko nieźle działa na wyobraźnię. Reggae to fantastyczna wyrzutnia z olbrzymim cracklingiem, zakupione wyrzutnie kątowe świetnie współgrają z innymi efektami w pokazie, compoundy zajmują niebo na długo, a dwucalówki SR-Pyro wydają się najlepszą propozycją w tym kalibrze. Wiele solidnych pomysłów zostało wykorzystanych w Twoim stuffie, pozostaje życzyć powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój stuff ciężko skomentować, bo nazwy wyrzutni mówią same za siebie(Król, Mega itd.) Tak wyobrażam sobie ostatnie stadium zaawansowania fascynacji fajerwerkami. Bezkompromisowość i panowanie na niebie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, k4n4li4 napisał:

10 sztuk

P01124-105633.jpg

Kurła somsiadowi już wystarczy :D Super kostki miałem przyjemność odpalić jedną i zaskoczyła mnie hukiem jak na taki kaliber, pewnie wszystko razem leci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mroczny napisał:

Kurła somsiadowi już wystarczy :D Super kostki miałem przyjemność odpalić jedną i zaskoczyła mnie hukiem jak na taki kaliber, pewnie wszystko razem leci?

pisałem zemnie jakiś sąsiad podjebal więc całą noc będę walił co godzinę żeby spać nie mógł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że jestem w temacie salutu, to skupiam swoją uwagę na dalszy rozwój wydarzeń w temacie. Czekam na zdjęcie całości.

Jest ktoś w stanie potwierdzić, że ACAB walą mocniej niż TS od Piromaxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...