Skocz do zawartości

Odpalanie


Saek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam odpalam od zapałek, od draski (jeśli jest - ale tylko petardy do ko204), zapalniczka gazowa. Jeśli jest duży wiatr lub deszcz to podpalam zimnego ognia (im dłuższy - tym lepszy) i od niego odpalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja odpalam zawsze zapałkami w tym roku chyba kupie zapałki szturmowe tylko czy one sie rużnią kształtem itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku zainwestuje w zapalniczke żarową doszedłem do wniosku że jeśli chodzi o odpalanie fajerwerków,a szczególnie o 12 w nocy jest najlepsza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem to fajnie myślę że jak kupie tą zapalniczke to nie pożałuję bo trzeba mi czegoś w tym roku dobrego do podpalania :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku miałem problem.Jedna zapalniczka zepsuła się w trakcie 21 , czyli jeszcze jak odpalałem petardy (dokładnie to do ładowania gazu).Druga , ta pożądna zapodziała mi się o 24 w pudełku , w rękawiczce (kolega dla jaj mi schował :evil: :evil: ).
Pozostało 5 paczek zpałek.Zużyłem tylko 3,5 paczki :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie do sylwa petardy odpalałem zapalniczką "z kółkiem". Ale palce mnie bolały, więc kupiłem piezoelektryczną i niemal cały stuff tą jedną tylko odpaliłem. (pamiętam, że rzymskiego odpalałem zapałkami grillowymi :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie :roll: chyba lepiej kupić zapalniczke żarową niż taki palnik i jeszcze trzeba koszty przesyłki z allegro doliczać :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie :roll: chyba lepiej kupić zapalniczke żarową niż taki palnik i jeszcze trzeba koszty przesyłki z allegro doliczać :mad:


Przecież w każdym sklepie internetowym/serwisie aukcyjnym płaci się za przesyłkę :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że chciałbym kupić taką zapalniczkę w internecie :?: :?: mówie tu o sklepach koło bazarku lub na bazarku itp.... :D tylko nie wiem czy kupie dobre chociaż można wcześniej sprawdzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak się doliczy koszt przesyłki to się opłaci,koszt przesyłki wynosi 6zł a palnik bedzie ci służył dosyć długo,i możesz go wypełnić tanim gazem do zapalniczek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy rakiety odpalą się od zimnego ognia? Chce zrobić wyrzutnie rakiet, ale nie mam lontu więc wpadłem na pomysł aby odpalać rakiety od odpalonych w równym czasie zimnych ogni. Tak jak na obrazkach: obrazek 1 , obrazek 2 . W sylwka rakiet oczywiście będzie więcej. Czy ten pomysł wypali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ja też nie mam lontu więc chyba też zrobie tym sposobem z zimnymi ogniami :D,ale zastanawiam sie czy nie przypiąć wszystkich pod jednego zimnego ognia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...