Take care of safety!

 

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content

Albsup

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Albsup

 • Rank
  Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Albsup

  HE0926 Wonderland

  Symbol: HE0926 Nazwa: Wonderland Opis: Wyrzutnia 100-strzałowa. Efekt: Duże wierzby, piwonie, palmy i chryzantemy o różnych kolorach i efektach (także cracling), wachlarzyk z białych komet z ogonem. Zdjęcie: Brak Film: Brak Ilość strzałów: 100 Cena: 130 złotych (w hurtowni Hestii) Seria: Hestia Exclusive Line Kupiłem tą wyrzutnie w tym roku. Postaram się nagrać film, choć nie mam zbyt dobrych warunków do nakręcenia (jakby co, wybaczcie). Ktoś może miał już tą wyrzutnie ? Jaki ma efekt ? EDIT: Odpalałem tą wyrzutnie, jestem z niej bardzo zadowolony, uważam, że warto poświęcić na nią to 130 zł.
 2. Witam wszystkich! Ja w tym roku zainwestowałem w nową zapalniczkę żarową, mimo, że stara jeszcze działa dobrze i raczej jeszcze długo sobie podziała. Ale odrobinę rutyny nie zaszkodzi. Nabytek kosztował mnie 12 zł, załączam zdjęcie (jest mała, elegancka, bardzo praktyczna) (Aż się prosi aby coś nią odpalić)
 3. Mi zostały 4 paczki piccolaków, sporo innych petard, cztery sztuki małych i dwie sztuki większych rzymiaków, paczka Big Fontów...
 4. Sylwester 2007/2008 8:00 wstałem, poszedłem z rodziną na zakupy, po drodze przetestowałem k0203-4 no i strzelałem piccolakami 9:00Wróciłem z zakupów, czekając na śniadanie wyszedłem na dwór i strzelałem z piccolaków oraz k0203. 10:00Po śniadaniu wybrałem się do lasku, gdzie strzelałem z najmocniejszych petard, które posiadałem, ale także i z tych mniejszych (poszły k0204, k0203-3, k0203-4, k0203 i oczywiście k0201) 12:00Wracam na osiedle, tutaj strzelam głownie piccolakami i petardami trzy i czterostrzałowymi 14:00Powoli się ściemnia, w ruch na osiedlu idą k0204 15:00Obiad 16:00Zostają odpalone pierwsze fajerwerki świetlne - rzymskie ognie Rainbow Rain i Rainbow Starligh, wulkany Big Font i wulkan Musical Cone, niestety wiele Big Fontów nie wypala. Cały czas od 16:00 do 19:00 testowałem mniejsze fajerwerki, rzymskie ognie, wulkany, odpaliłem taśmę strzelniczą 19:00Odwiedzają mnie znajomi, następne kilka godzin spędze w domu 22:40Wychodzę ze znajomymi odpalać ciężki sprzęt. W ruch idą największe wyrzutnie, fontanny, trochę rzymskich 23:30Skończyła się pierwsza seria, znajomi wrócili do domu, ja wróciłem wziąść resztę wyrzutni i hit sylwestra, 37-strzałową wyrzutnię Malibu Stars (po odpaleniu, najpierw leciały białe komety z - bardzo długimi ogonami, później poleciały pierwsze szelki rozpryskowe - na początku kolorowe piwonie, później białe wierzby ze srebrnym opadem, na końcu dwie serie po pięć strzałów, huk niesamowity, które na niebie przeobraziły się w bukiet wierzb ze srebrnym opadem (w momencie, kiedy wyrzutnia strzelała i później słychać było, jak spadają fragmenty tektury z szelek) 23:50Pokaz skończony, wracam do domu, patrzeć, co inni kupili 0:00Muszę przyznać, że w tym roku inni ludzie postawili i na ilość i na jakość - zdecydowanie ładniejsze efekty niż w zeszłym roku, dominowały średnie, kolorowe piwonie.
 5. Było nieźle, moje wyrzutnie dobrze się sprawdziły, najlepiej ze wszystkich wyrzutnia Malibu Stars i wyrzutnia Titanic (bardzo duże piwonie). Bardzo dobre, jak na cenę okazały się wyrzutnie "Victory" - kosztują wszakże tylko 8 zł, a efekt to duże, wielokolorowe chryzantemy. Wyrzutnia Cosmic Glare - wirujące szelki przechodzące w średnią(jakieś 10-20m śr.), dość gęstą peonię. Wyrzutnia Blue Mask - bardzo podobna do wyrzutni Titanic Wyrzutnia Rubin - dość duże, czerwono-białe i czerwono - zielone chryzantemy Petardy - tutaj najlepiej spisały się petardy k0203-4 hestii i taśmy strzelnicze "Dong Dong Dong (100 strzałowe)" Oprócz tego dobrze spisały się k0204.
 6. Zdecydowanie wolę wyrzutnie. Moje argumenty: 1. Bezpieczeństwo, uniwersalność i niezawodność - no cóż, trzeba powiedzieć, że do bezpiecznych i porządnych startów rakiet potrzeba więcej (butelki, rurki - imho najlepsze rozwiązanie, solidna rurka wkopana w ziemię) - do wyrzutni najwyżej coś, czym ją obłożymy (cegły, kamienie, ziemia, śnieg). 2. Efekt - no cóż, sprawa dość, powiedziałbym względna - dla jednych efekt rakiety, dla innych serii strzałów z wyrzutni będzie ładniejszy - w każdym bądź razie, jak dotąd, to wyrzutnie robią na mnie większe wrażenie. Jednym z ważniejszych kontrargumentów będzie zapewne sama radość z odpalania - z rakietami jest więcej zabawy. Oczywiście nie mam nic przeciwko dobrym rakietom, zależy, co kto woli.
 7. Miałem te rzymiaki. Niby nie mają rozprysku, ale muszę powiedzieć że jakość świetna. "Kulki" lecą bardzo wysoko, o wiele wyżej niż z niejednej wyrzutni o wartości poniżej 10zł. Do tego jak na efekt, są bądź, co bądź tanie, a przecież jedna rurka to 20 strzałów. Polecam (W tym roku kupiłem trzy zestawiki)
 8. 1. Piratka Hestii 2. k0204 (Hestia) 3. Petardy CKM (Jorge) 4. k0203-3 (trzystrzałowe) 5. k0202 dwuefektowe (Hestia) 6. k0203 (Hestia) Trzeba powiedzieć, że wszystkie są fajne
 9. Albsup

  Wasze wypadki

  (treść usunięta przez autora)
 10. 1.HE1041 Flash 2. Dreem 3. Wrath of The Gods 4. Kobra Znam jeszcze jedną fajną wyrzutnie, ale nie pamiętam nazwy
 11. Albsup

  HE1041 Flash

  Symbol: HE1041 Nazwa: Flash Opis: Wyrzutnia 30-strzałowa Zdjęcie: Brak Film: http://youtube.com/watch?v=uanH5ALKcIc Cena hurtowa: 90zł Moim zdaniem jest to świetna wyrzutnia, oglądałem film @Antona - pozdrowienia dla niego i muszę powiedzieć, że super efekty - naprawdę duże chryzantemy i piwonie - zresztą zobaczcie sami. estem ciekaw, ile kosztuje w hurtowni (w piątek jadę, więc będę wiedział, pewnie ją kupię)...
 12. (treść usunięta przez autora postu)
 13. Ja tak samo ;] Pikolaki na start (już od grudnia od czasu do czasu), po świętach zaczynam walić korsarzami (k0203) i coraz większymi (k0204). W Sylwestra strzelam praktycznie cały dzień, wieczorem biorę z domu jakiś mniejszy stuff typu rzymskie ognie i małe wyrzutnie. Dopiero tak po 20:00 odpalam cięższy. Najcięższy kilkadziesiąt, kilkanaście minut przed północą, a o północy... zazwyczaj patrzę się, co inni mają.
 14. Albsup

  KONKURS

  No nic, muszę powiedzieć, że byłem blisko - wszakże ósme miejsce, ale mówi się trudno. Może następnym razem się mi uda
 15. Albsup

  Sny, koszmary, wizje

  Przedwczoraj miałem sen, że jest Sylwester i idę odpalać stuff... Odpalałem już jakiegoś rzymskiego ognia a tu nagle wiuuu... sen się skończył.
×
×
 • Create New...