Skocz do zawartości

Odpalanie


Saek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko , że ja mam palnik żarowy , w którym nie ma żarnika.
Najprostrzym rozwiazaniem , to będzie posiadanie paczki wacików i każdorazowe przecieranie zapalniczki , co będzie brdzo uciążliwe.
Może istnieje lepszy sposób , ale póki co go jeszcze nie odkryłem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno krótkie pytanie: Co macie na myśli pisząc "Kadzidełka z Kung-fu" :?:


tzw. "kadzidełka" z wyglądu przypominają zimnego ognia służą do odpalania fajerwerków palą się dość długo są z zestawu kung fu którego można nabyć w biedronce a cena jego wynosi 7,99zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie miałem taki zestaw (dlatego mnie to zainteresowało), ale wydaje mi się że nie ma tam czegoś takiego :neutral: Jeśli wygląda to jak zimne ognie to nie widziałem tego wogóle.
Gdzie to zwykle siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie miałem taki zestaw (dlatego mnie to zainteresowało), ale wydaje mi się że nie ma tam czegoś takiego :neutral: Jeśli wygląda to jak zimne ognie to nie widziałem tego wogóle.
Gdzie to zwykle siedzi?


gdzieś koło rzymskiego ognia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 5 zapalarek sznurkowych takich jak w pierwszym poście + zapalniczka żarowa + 2 zwykłe zapalniczki + kilka paczek zapałek :razz: Myślę żę wystarczy do odpalenia mojego stuffu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo to tylko wygląda jak kadzidełko ale to nie jest to bo kadzidełko pachnie (ten dymek) a to z zestawu Kung-Fu śmierdzi jak zwykła zapałka ale to jest do odpalania bardzo dobre i ja będę miał takie 2 no i jeszcze zapałki i zapalniczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PaulWinter ja takie zapalarki dostaje gratis w hurtowni, a jak chce się kupić to u mnie w hurtowni kosztuje 2-3 zł za sztuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jest na vmaxie. Dosłownie jakieś 50 sztuk za 5-7zł. Co do wysyłki to mógłbyś się trochę pokłócić i może nie musiał byś dawać 30zł na kuriera, tylko pocztą by wysłali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo to tylko wygląda jak kadzidełko ale to nie jest to bo kadzidełko pachnie (ten dymek) a to z zestawu Kung-Fu śmierdzi jak zwykła zapałka ale to jest do odpalania bardzo dobre i ja będę miał takie 2 no i jeszcze zapałki i zapalniczki
No mi akurat też się to podoba, bo fajnie od tego zapala się petardy draskowe... :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam... wydziwiacie, kupcie dwie zapalniczki żarowe, wyyniesie was to 3-5zł i macie wystarczająco dużo gazu na całe wasze stuffy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaziłem po okolicznych sklepach i pytałem czy mają zapalarki... oczywiście nigdzie nie było. W dwóch sklepach nawet nie wiedzieli co to takiego :lol: Kupiłem zapalniczke żarową i dwie zwykłe. Zostało mi jeszcze trohe zimnych ogni wiec myślałem że bede tym odpalał.
Ale... szczęście widać mam. Kupiłem w Lidlu moździeż Artillery Shells i... okazało sie ze dostalem kadzidełko :smile: Mówicie ze to sie pali około 10min?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, kadzidełka są tylko zapachowe ale my tak nazywamy coś co przypomina swoim
wyglądem kadzidełko, bądź zimny ogień.
Fachowo może to się nazywać zapalarka, podpalarka lub podpalacz - jak kto woli.
Róźnica jest taka, że z kadzidełka ulatnia się pachnący dymek i tym raczej niczego nie podpalisz, natomiast te zapalarki tylko się żarzą i są one używane do zapalania fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartosz za wyjaśnienie :smile: Widać niektórzy nie umeją czytać tematów. Zaledwie kilka postów wcześniej jest wyjaśnione co to jest kadzidełko (sam sie o to pytałem) :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...