Skocz do zawartości

Godzina "ZERO"


Saek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja o północy wychodzę z dwiema najlepszymi wyrzutniami i po kolei je odpalam a reszta to przed północą ale w tym roku zrobię tak, że będe jeszcze po godzinie "zero" strzelał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja przed godziną zero strzelam petardami chyba że coś wypadnie że będę musiał strzelać wcześniej to dopiero wtedy :mrgreen:

Jak na razie tylko 1 raz zdarzyło mi się strzelać przed godziną zero zero a było to na Sylwka 07/08 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je zaczynam strzelac pierdołki,rzymiaki i mniejsze raiety kiedy sie sciemnia. Potemod 21-23 wyrzutnie i wieksze rakiety. Po godzinie zero strzelam mozdzierzami, a pozostalosci zostawiam na nastepny dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana jakies pierdoły

18 rzymiaki

o 19 jakaś średnia wyrzutnia

20-22 rzymskie wyrzutnie rakiety pierdoły moździerze

24 symboliczna rakieta (bo lubię popatrzeć na inne fajerwerki )

1 mój pokaz fajerwerków

1-do następnego dnia jakieś rzymskie petardy 2 wyrzutnie rakiety moździerze itd

1 stycznia 19 wyrzutnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle robie tak że w dzień odpalam wszystkie petardy hukowe, przed 24:00 odpalam jakieś mniejsze rakiety i rzymskie ognie oraz pomniejsze wyrzutnie, a jakieś kilka minut przed godziną 00:00 odpala najmocniejszy arsenał i idę do parku, obok którego mieszkam bo tam zbiera się 3/4 osiedla żeby strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

ja zawsze chodze z kolegami po rejenie o 24 i oglądam i chodząnc rzucamy petardy gdy cos lepszego :motylek wulkan achtung itp zatrzymujemy sie odpalamy i idziemy dalej nasz arsenal zaczynamy o 1 bo nam nie zalezy na widownia nam wlasnie zalezy na tym zeby nikt nie przeszkadzal

MOD: Ponawiam prośbę o pisanie bardziej czytelnych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tradycyjnie.

Od początku dnia nawalam gdzie popadnie korsarkami.
Później łażę po osiedlu nasłuchując klimatu.
Tak o 23 zbieram kolegów i idę posłuchać jeszcze trochę klimatu.
O 24 odpalam wszystko co mam nie patrząc czy komuś to zagraża czy nie.
Tak o 1-2 wracam do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja robię tak, że przed Sylwestrem strzelam petardami i małymi rakietkami. A w Sylwester zaczynam strzelać tak 15min przed 00:00 i myślę że później nie opłaca się strzelać bo większość ludzi wraca już do domów i nie zwracają już tak bardzo na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja z kolegą z reguły do godziny zero strzelamy Achtungami, piratkami i jakimiś bączkami a o godzinie zero odpalamy symbolicznie jakąś wyrzutnie, pokaz zaczyna się o 00:30 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wale pikolakami i pierdołami od rana i jeszcez mi zostaje troche,po godzinie zero zaczynam z wyrzutniami itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina zero to dla mnie przymus picia szampana z rodziną, ale o godzinie 00:05 jakoś leci parę rakiet, parę szelek i następnie wszystkie wyrzutnie. Potem już tylko to co zostało z rakiet itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguły z kumplami od rana się włóczymy strzelając jakimiś hukowymi i ewentualnie dokupując w najbliższych sklepach (bo w sylwestra spuszczają do 1/3 ceny) a wieczorem 21-23.30 strzelamy resztę arsenału by o 24 zobaczyć jak inni strzelają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja praktycznie zaczynam zabawę miesiąc wcześniej od pestek (pikolo jumbo korsarki achtungi i inne)koszt od 100-200zl kilka dni przed sylwkiem fontanny cyrkoblice rzymskie ognie a w sylwestra karabinki własnej roboty rano pod wieczor wyrzutnia co 30min i jakiś cyrkoblic w między czasie łącze wyrzutnie po od 5 do 12 o 11 wytaszczam wszystko (schodzi się) potem szampan z rodzina i jakieś 5po 12naste robię jazdę widownie mam oprócz rodzinki jakieś 20 osób bo zazwyczaj wale najlepszym towarem i najdluzej około 30min w okolicy a potem popijawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Godzina zero to dla mnie przymus picia szampana z rodziną, ale o godzinie 00:05 jakoś leci parę rakiet, parę szelek i następnie wszystkie wyrzutnie. Potem już tylko to co zostało z rakiet itp.

Mam tak samo rodzice mi mówią żebym został do 12 to szampan życzenia no to zostaje nie będę im przykrości robił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja petardami bączkami itp. strzelam przed.
O godzinie ZERO wychodzę sobie na dwór popatrzeć jak inni strzelają.
I jak już wszystko ucichnie czas na mnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo 00:05 już zaczynam akcjie na rozpoczęcie 2 szelki z 2 róznych moździerzy potem wyrzutnia potem rakieta 2 szelki itd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja najczęsciej zaczynam koło 23,45. Na godzine 0 zostawiam najlepsza kostke. Strzelam ją a potem patrze jak strzelają inni :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Godzina zero to co roku punkt 0:00 100 strzałowa wyrzutnia gwiżdząca. To jest taka moja tradycja od paru lat i jej nie zmieniam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja niestety zaczynam odpalać wszystko naraz z innymi o 24:00/02 xD , a potem żałuję ale to pod wpływem tej adrenaliny .

Teraz czas to zmienić odpalę wszystko jak inni skończą .

 

Pić nie piję wogóle ( nawet szampana ) , to ta adrenalina jest naturalna tongue.gif

 

A w ten dzień strzelam zawsze od 15:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw odpalam największe kostki potem rakiety a na koniec resztę oczywiście trochę zostawiam na następnego dnia ale to same małe rzeczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw odpalam największe kostki potem rakiety a na koniec resztę oczywiście trochę zostawiam na następnego dnia ale to same małe rzeczy :D/>

Najpierw pokaz poxniej zabawa? ja zawsze robiłem odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...