Skocz do zawartości

Godzina "ZERO"


Saek

Rekomendowane odpowiedzi

W dyskusji w temacie "Saturn Missiles" poruszony został problem, że te wyrzutnie nie nadają się na godzine 24.00.
Więc moje pytanie to:
Czym strzelacie przed godziną "zero" , a czym gdy już wybije ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja wszystko strzelam przed północą. Po prostu wolę o północy obejrzeć fajerwerki innych ludzi. Więcej fajerwerków się po prostu zobaczy ( i swoje i ludzi) a zresztą jak strzelam wcześniej tzn. przed północą to ludzie zwracają tylko na mnie uwagę i tylko moje fajerwerki oglądają bo wtedy nikt nie strzela. I dużo huku dają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed godzina zero jak poprzednik strzelam wszystki, wole o godzinie zero patrzeć na innych ludzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po godzinie zero.
Gdy już wszyscy wystrzelają i zaostrzą sobie apetyt :mrgreen: :wink:
Przed pierdółkami , po ciężką artylerią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo jak FireMan i tak jest najlepiej :razz: bo wtedy jest czasem tak że już inni nie strzelają a ja caly czas wale :) a przed 24 to pierdoły jak motylki, małe wulkany, petardy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wcale nie bo akurat ja jestem 'okrążony' blokami i balkonami i ja tylko w tym miejscu strzelam wiec w moim przypadku o której bym nie walił i tak mam widownie, a po za tym jak to ''nasycił'' fajerwerkami? fajerwerków nigdy dość! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku zaczne strzelać po godzinie zero jakieś około 3 minutek lub 5 bo tak to wole sobie popatrzec i zaostrzyć sobie apatyt czyimiś fajerwerkami :D a tak to przed godziną zero bawie sie cyrkoblitzami czy tam jakimiś niewielkimi rakietami :D:D:D.Temat świetny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że kiedyś był już taki temat.
Tak czytam Wasze wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że strzelanie przed dwunastą to bardzo dobry pomysł. Ja zawsze strzelałem o 24.00 no i tak około 21.00 na pożegnanie starego roku. I trochę sie do tego "stylu strzelania" przyzwyczaiłem, ale chyba nadszedł czas na zmiany. Nie ulegnie zmianie pożegnanie roku jakimś rakietkami o 21.00 taka tradycja i tyle, a co do strzelania mocnym arsenałem to rozważam tu godzinę 23.00-23.59, a potem to już oglądam innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja strzelam dopiero po godzinie zero. O północy oglądam fajerwerki na Placu Litewskim, później idę do domu wznieść toast za nowy rok i dopiero wtedy odpalam fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja sobie tak po 22.00 a przed 23.35 sterzelam sobie małe rakietki i petardy hukowe, baczki, motylki.I w tym samym czasie ogladam innych bo czasami leca przed północą.
A swoje najlepsze zostawiam na godzine "ZERO"(oczywiscie troszeczke po , bo przecież musze łyknać PICOLO(szampan dla dzieci) :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
ja wszystko strzelam przed północą. Po prostu wolę o północy obejrzeć fajerwerki innych ludzi. Więcej fajerwerków się po prostu zobaczy ( i swoje i ludzi) a zresztą jak strzelam wcześniej tzn. przed północą to ludzie zwracają tylko na mnie uwagę i tylko moje fajerwerki oglądają bo wtedy nikt nie strzela. I dużo huku dają :mrgreen:


robie tak samo :) ale ja puszczam zawsze rakietę największa
że dolatuje o 0:00 :D
i odpalam achtunga
a tak to oglądam jak walą inni rok temu sąsiedzi jak zobaczyli ile tego wynoszę to stali jak wryci :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wszystko strzelam przed północą. Po prostu wolę o północy obejrzeć fajerwerki innych ludzi. Więcej fajerwerków się po prostu zobaczy ( i swoje i ludzi) a zresztą jak strzelam wcześniej tzn. przed północą to ludzie zwracają tylko na mnie uwagę i tylko moje fajerwerki oglądają bo wtedy nikt nie strzela. I dużo huku dają :mrgreen:


robie tak samo :) ale ja puszczam zawsze rakietę największa
że dolatuje o 0:00 :D
i odpalam achtunga
a tak to oglądam jak walą inni rok temu sąsiedzi jak zobaczyli ile tego wynoszę to stali jak wryci :D


to ciekawe co sąsiedzi powiedzą o mnie :lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mieszkam w małym mieście które sie zwie OPOCZNO miejski dom kultury przygotowuje pokaz no i ja najpierw idę go zobaczyć bo mam bardzo blisko a potem idę na garaże przy blokach i strzelam z tatą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja tak 24.30 zaczynam wszystko najwieksze gdy juz ludzie zaczynaja konczyc od 22 jestem z qmplami na dworzu i jakies tam baczki puszczamy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, fajnie. Ja gdzieś o 22:00 zaczynam jakkimis większymi wulkanikami i rakietkami z Kung - Fu. Później przygotowuję imprezkę i zaczynam całym arsenałem(godzina 23:50)
ale w tym roku będzie inaczej ponieważ walę z kolega do którego moga przyjechać kuzyni, którzy też będa mieli swój arsenał :P więc wyjdziemy an ulicę pewno o 20:00 i zaczniemy się bawić. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez okno z rana... ahh tak jak ja :mrgreen: .
Ja od rana już strzelam, i potem ciężka artyleria od 0:00 do gdzieś 0:20.
I teraz też sobie coś puszczam co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam taki plan, że 30.12.07 o 23.59 odpale rzymskiego i motylki i bączki i karabinek, żeby powitać dzień sylwestra, też tak zrobicie, czy raczej nie? wkońcu to też będzie godzina "zero" 31 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: 30.12.07 godzina 23:59 to właśnie sylwester będzie już... (a raczej końcówka)

jesli chodziło o 29 grudnia to pobudzisz sąsiadów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj plan działania na ten sylwester będzie taki ze cały dzień będą szły z okna jakieś pikolaki czy k203, później około 17 odpalę jakaś małą wyrzutnie których mi nie brakuje, następnie cały czas będę nękał sąsiadów petardami ale już piratkami albo jumbo. Około 22.00 puszcze jakieś rakietki, a o 23.59.57 (godzina.minuta.sekunda) będę rozpoczynał wielkie odliczanie... 3, 2, 1 0 i odpalam wyrzutnie, a później cały arsenał. Oczywiście zostawię sobie coś na dzień. jak skończę to będę oglądał innych. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...