Jump to content
PiroArt.eu

PiroArt.eu

Recommended Posts

Świetny sklep, bardzo dobrze zabezpieczona paczka do tego świetny kontakt z klientem i jeszcze miły gratis. Naprawdę polecam 

• Thanks 1

dlaczego ceny na sklepie tak poszybowaly do gory?☹️ wiekszosc produktow 10% ale sa takie ktore podrozaly nawet 30%!

26 minut temu, marc napisał:

dlaczego ceny na sklepie tak poszybowaly do gory?☹️ wiekszosc produktow 10% ale sa takie ktore podrozaly nawet 30%!

pisali miesiąc temu, że ceny wzrosną

• Thanks 1

Dzisiaj odbieralem zamowienie jeszcze przed podwyzka i dowiedzialem sie ze ceny wzrastaja bo sezon sie zaczyna. Towar juz maja od kilku miesiecy wiec jak dla mnie podwyzka troche naciagana

Edited by marc

Produktów, które podrożały o 20-30 % jest dosłownie kilkanaście i to z prostego powodu - mieliśmy zapasy z 2016 i 2017 roku stąd ich ceny były z tamtych czasów. Większość z nich się skończyła i zakupiliśmy nowe po nowych już cenach, więc z czego tu się tłumaczyć. Ciężko więc robić na to dalej taką cenę. Większość cen poszła w górę o ok 10% bo tyle poszły ceny średnio u każdego importera. U każdego podkreślamy. Dostawy mamy od września do końca listopada, więc tego towaru nie dostaliśmy wcześniej. Cenniki wychodzą zazwyczaj w lutym/marcu i jakby nie patrząc tych cen już wtedy nie podnieśliśmy. Za rok będzie taka sama sytuacja, ponieważ już teraz wiemy o kolejnych problemach z produkcją, magazynowaniem, transportem, które wpływają na cenę. Fabryk w Chinach jest z roku na rok mniej (i to dużo), zapotrzebowanie na fajerwerki raczej rośnie i te ceny będą rosły.

Jesteśmy w trakcie przywracania produktów z promocji, jest ich około 100, ale będą one widoczne po weekendzie - takie mamy siły przerobowe, na więcej nas nie stać.

Sezon się zaczyna i ilości jakie sprzedajemy nie pozwalają na trzymanie starych cen. Jak sprzedamy jedną wyrzutnię z nowej dostawy po starej cenie to przeżyjemy, ale już 10 to nie bardzo. Nie wyrobimy na koszty. Tak niestety działa handel

• Thanks 1

Ok dzieki za odpowiedz. Szkoda tylko ze importerzy tak czesto podbijaja ceny, az boje sie pomyslec co bedzie za kilka lat...

ogarnęliśmy sklep po wczorajszym BLACK FRIDAY, ale dla spóźnialskich mamy jeszcze promo -10% na wszystko do końca weekendu!

Sklep godny polecenia. Zamówienie złożone 29.11 (piątek) w godzinach popołudniowych a dziś wtorek paczka już  doręczona. Kontakt sklepu z klientem na najwyższym poziomie. Spakowane też solidnie i precyzyjnie. Polecam.

• Like 1

Kolejna paczka i kolejny raz mogę polecić
Paczka zamawiana w piątek koło 11 dzisiaj u mnie chociaż mogła być wczoraj ale zapchany magazyn inpostu :D
W środku ciekawy wypełniacz 1x butelka po zywiec zdroj 1.5l 1x butelka po jakims chyba soku 1x karton po zabawce dla dzieci i trochę kartonów po piro

• Like 1

Zamawiane po raz x i znowu,można powiedzieć tradycyjnie na wysokim poziomie.Paczka świetnie zapakowana,bardzo starannie oklejona,zabezpieczona.Artykuły w bardzo dobrym stanie.Polecam sklep już po raz x😊

Wstajecie rano i czeka na Was prezent! 🎅

Darmowa wysyłka od 150zł

Prezenty do wyboru podczas realizacji koszyka m.in. od Funke, Panty, Pyromoravii

Im więcej w koszyku tym więcej prezentów do wyboru, łącznie 76 do wyboru 

Dziś pojawi się wieczorem także dostawa nowości z Klaska i Vivy/Svea a w tym HULK w promocyjnej cenie

Niedziela - odpalamy konkurs

Kolejny rok z PiroArt.eu i kolejny raz zadowolony z zakupów jak i samej paczki,zapakowana bardzo dobrze z wypełnieniem oraz szybka wysyłka.Jeszcze raz dzięki:)

Tak. Do niedzieli można zamawiać, wtedy na 101% paczka przyjdzie. Od poniedziałku zamawianie będzie wyłączone, gdyż istnieje ryzyko, że kurier nie zdąży dostarczyć przesyłki

@PiroArt.eu nudni jesteście 😜 Kolejny sezon i kolejny raz jesteście u mnie No. 1. Każde zamówienie u Was to czysta przyjemność, nieważne czy w ciągu roku, czy tuż przed sylwestrem. Zawsze stajecie na wysokości zadania i podchodzcie profesjonalnie do tego co dla nas robicie. Kontakt z Wami jest zawsze sprawny i bezproblemowy. Świetnie potraficie rozwiązać problem braku zamówionego produktu. Asortyment pierwsza klasa, dużo ciekawych wisienek. Dziękuję za ten rok i do przyszłego! 😊

Paczka przyszła do mnie w 1 dzień inpostem super obsługa jedynie to rakiety aplauz które na zdjęciu maja czerwony czubek chciałem ale dostałem z czarnym ale trudno. Polecam

W dniu 23.12.2019 o 17:55, Belmus napisał:

Paczka przyszła do mnie w 1 dzień inpostem super obsługa jedynie to rakiety aplauz które na zdjęciu maja czerwony czubek chciałem ale dostałem z czarnym ale trudno. Polecam

a to są dwa rodzaje aplauzów? nie wiedzieliśmy nawet 😮

Zamówienie złożone 18 grudnia, na drugi dzień potwierdzenie telefoniczne a 23 grudnia przed południem paczka dostarczona, jak na okres świąteczny dotarła dość szybko. Zamawiałem same rakiety,  paczka dobrze zabezpieczona, kurier dostarczył je w jednym kawałku :). Ceny konkurencyjne. Polecam 😁.