Jump to content

x0rysiu0x

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

1 Follower

About x0rysiu0x

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

455 profile views
 1. Widzę że nie tylko ja mam po szafie pochowane moździerze .
 2. Odpalanie większych rakiet i wyrzutni z okna/balkonu to dla mnie głupota w czystej postaci. Wystarczy 1 wadliwy egzemplarz i osmolony i przypalony balkon/pomieszczenie może być najmniejszym problemem. Kto widział rakiety wybuchające zaraz po starcie lub wyrzutnie które rozerwało i przewróciło ale strzelały dalej zrozumie o co chodzi.
 3. Zakupy zrobione na VI edycji akcji Wspólne Kupowanie właśnie do mnie dotarły, okazało się że jedna z wyrzutni jest inna niż w zamówieniu - nie byłem o tym informowany, ale nie mam też na co narzekać, bo zamiennik jest praktycznie identyczny z zamawianą - ta sama ilość strzałów, kaliber, jak i efekty . Paczka dobrze zabezpieczona. Informacja w akcji Wspólne Kupowanie: Zakupy zrobione powyżej 200 zł i gratisu brak . Nie pierwszy sklep który coś takiego obiecuje i się tego nie trzyma. Mimo niedociągnięć ze strony sklepu mogę polecić.
 4. To już ostatnia paczka Mars Raider jaką mam z zakupów jak były wyprzedawane, żałowałem że kupiłem tylko 3 paczki. Z poprzedniego sylwestra to race hukowe KnallPatronen RP1-2 od Jorge, chyba najtańsze na rynku i wg mnie przyzwoite jeśli chodzi cena/ jakość, w tym roku dokupiłem na BF w Piro Polska za 26,26 zł za paczkę 50 szt. Kolejne których używałem Zink-Feuerwerk - Pfeifpatronene i Pyro Pfeifpatronen Silberkomet, gwizd+ kometa/ kolorowy ogon, też w miarę ciekawe ale tutaj już płaciłem za paczkę 50 szt około 58-62 zł. W tym roku dojdą jeszcze race Scream i ARP8, jeszcze z nic
 5. Witajcie, w moim przypadku zestaw do strzelania w tym roku jaki dobrałem sobie ze swoich zbiorów wygląda następująco: https://ifotos.pl/z/qqwqnsp Do tego pozostałości z poprzedniego sylwestra, race pistoletowe i ogólnie prawie cała drobnica jaką znalazłem w kartonie, pewnie znowu części nie odpale : https://ifotos.pl/z/qqwqnsw Czekam jeszcze na przesyłkę z INS Fireworks, ale raczej chyba nic więcej na ten rok nie dołożę. Jeśli "zalegalizują" obostrzenia na sylwestra to chyba poleci tylko drobnica z kartona + rakiety bo na podwórku gdzie się nie rozłożę to w przypadku w
 6. Jeśli rakieta ma pusty korpus, to możesz oderwać tą pustą skorupę i odpalić rakietę normalnie jak cała resztę. Bez tej pustej obudowy jest na tyle opływowa że poleci do góry jak pozostałe, ew. przez zmniejszona wagę może polecieć nieco wyżej
 7. Zamówienie zrobione w piątek ( bo w czwartek przed północą strona nie wytrzymała obciążenia i nie dokończyłem zamówienia), paczka dziś dotarła. Moje pierwsze zamówienie w tym sklepie i nie mam zastrzeżeń, paczka dobrze zabezpieczona, w środku wszystko na swoim miejscu, nic nie latało. Mogę spokojnie polecić. Sam nie posiadam Facebooka i nigdy nie posiadałem, ale zajrzałem tam z ciekawości co się działo że strona nie działała i dowiedziałem się o czasie trwania promocji. Mimo to zgadzam się z tym że takie informacje powinny być podane na stronie, żeby wszystko było jasne i czytelne.
 8. Pora na wyrzutnie, oto co wybrałem z kartonu na ten rok: SS19-06D - RAMPE SS19-04D AUTEN P7031 - FRAJDA - P7030 - OKEY - TXB602 BACKYARD FUN PXB2103 Explosion PXB2116 Ring PXB3614 Virus Za wyrzutnie wychodzi około 184 złote, a za całość będzie około 350 zł, bo nie znam cen wszystkiego co miałem w kartonie ?. Część wyrzutni połączę ze sobą, bo jest taka możliwość, są to Rample, Auten, Ring i Explosion. Dodatkowo, żeby się pośmiać, oto jak wygląda Stara rakieta z zestawu Super power ??? Pustak, jakich wiele na rynku ?.
 9. O kurde, stuff co najmniej 4x większy niż straganiki z piro w mojej okolicy ?.
 10. Ta, skromny stuff, ja sobie na tyle pozwolić nie mogę ?. Będzie i głośno, i efektownie. Ja do tej pory tylko raz miałem kostkę 2 cale, czuło się każdy wybuch na niebie?.
 11. Rakiety szelkowe z kauflandu mają oznaczenie EP-2011 i mają 60g NEC. cena 16,99. Co do stuffu to będzie co oglądać ?.
 12. A więc z rakiet zakupionych w tym roku mam Rakiety kulowe z hestii 2szt zakupione w kauflandzie oraz 3 sztuki PP-762-SI E.T. (PM762) 50mm zakupione w Piroart. Do tego rakiety zakupione z 2 lata temu w Pirosklep: Rakieta 1410s 2 szt, Rakieta 1232 2 szt, P2004 Rakiety Grand Tornado. Tutaj za całość wychodzi około 100 zł Do wyrzutni dobiorę się wieczorem lub jutro.
 13. A więc kartony wstępnie przetrzepane, oto wszelaka drobnica z nich wydobyta ?: P4017 - CHILE P4017 - IRAN T0512 Fox Rocket R18058 - DEMON - T6238 Magical Shots P1103 - BIG FOOTBAL CRACKER XXL 0205A - KULKI TRZESZCZĄCE P0001A KORNIKI P0011 - STRZELAJĄCY LONT TXD484 BĄCZEK P0004 - WESOŁE ŻABKI - KOMETA JM04 WIRUJĄCE BĄCZKI TC10 - Crackling Flowers TC17 - Dragon Eggs Jakieś Achtungi I kartonik niedobitków z poprzedniego roku + race pistoletowe. Po szybkiej analizie paragonów/faktur + wycena na oko tego co nie było wartość coś koło 70 zł. Myślałem, że mam wi
 14. Witajcie, większość z was już od dłuższego czasu wrzuca, co tam będzie na sylwestra, ja dopiero wytargałem kartony z piwnicy ?. Miałem w tym roku nic nie kupować, ale jednak jakieś zakupy były, a i tak mam więcej niż potrzebuję. Mimo że kartony dziś przed chwilą przyniesione i otwarte, to od dłuższego czasu się zastanawiam co z tą pirograciarnią zrobić ?. Nazbierało mi się trochę różnych pierdół i drobnicy, którą albo kupiłem po taniości albo wylądowała w paczce jako gratis. Przez weekend zrobię przegląd, co ja tam mam, i powywalam wszelką drobnicę. Więc u mnie sylwester zapowiada się z masą
 15. Zamówienie złożone 18 grudnia, na drugi dzień potwierdzenie telefoniczne a 23 grudnia przed południem paczka dostarczona, jak na okres świąteczny dotarła dość szybko. Zamawiałem same rakiety, paczka dobrze zabezpieczona, kurier dostarczył je w jednym kawałku :). Ceny konkurencyjne. Polecam ?.
×
×
 • Create New...