Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Żadem sklep nie ma regulaminu kiedy musi być dostarczona paczka.

Sklep a kurier to zupełnie dwie nie zależne instytucje.

Więc skle nie może dać gwarancji ani też odpowiadać za to kiedy paczka bedzie dostarczona.

 

Zaraz ci znajde jaki to był sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velibrum ja tu sie nie bede rozpisywał bo sa tu nie ogary i sie śmieja ze ktoś pierwszy raz zamawia fajerwerki przez internet . Prosilbym o wlaczenie prywatnych

Matko człowieku zluzuj majty. Ile razy można powtarzać: Mamy okres przedświąteczny! Kurierzy mają dużo więcej pracy niż na co dzień. Do sylwestra na pewno otrzymasz swoją upragnioną paczkę. Vel podał Ci nr przewozowy, więc nie pozostaje Ci teraz nic innego jak tylko śledzić swoją przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z małym opóźnieniem, ale opinię napisać wypada :)

 

Obsługa i kontakt wzorowo, velibrum to bardzo miły, inteligentny człowiek. Zamówienie kompletne razem z gratisami :) To już moje drugie zamówienie i kolejny raz wielki pozytyw!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z małym opóźnieniem, ale opinię napisać wypada :)/>

 

Obsługa i kontakt wzorowo, velibrum to bardzo miły, inteligentny człowiek. Zamówienie kompletne razem z gratisami :)/> To już moje drugie zamówienie i kolejny raz wielki pozytyw!!!

 

Ale jak wezniesz darmowa przesylke to daja ci gratisy? I 2 pytanie czy kurier ma telefon ktory podalem na stronce fireworld Jesli mnie w domu nie ma a przyjedzie Odrazu dziekuje za Odpowiedzi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wezniesz darmowa przesylke to daja ci gratisy? I 2 pytanie czy kurier ma telefon ktory podalem na stronce fireworld Jesli mnie w domu nie ma a przyjedzie Odrazu dziekuje za Odpowiedzi !!!

 

 

 

:facepalm: Na stornie jak byk pisze ze mozesz wybrac tylko jedna z podanych promocji.

Tak kurier mam twój nr.telefonu :xmas_dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, przecież dzwoniliśmy do Ciebie z pytaniem którą promocję wybierasz, bo ( pomimo kilku pogrubionych informacji na stronie ) włożyłeś do koszyka obie. Dla przypomnienia, wybrałeś -20 pln za dostawę. Tak, kurier ma Twój numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baston - oczywiście, wszystkie przesyłki są wysyłane na bieżąco, następnego dnia. Jeżeli zamówisz dzisiaj, przesyłka zostanie wydana kurierowi 23-ego i dotrze do Ciebie 27 grudnia.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przyszła do mnie paczka jestem zadowolony wszystko co zamowiłem jest w paczce. w przyszłym roku też chyba zamówię. Ale jak zamowię to w listopadzie bo to co chcialem zamowic to juz tego nie było. Ale takto Polecam Sklep!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilo, cieszy mnie, że wszystko jest ok ;)

 

Jutro asortyment sklepu ulegnie drobnej przebudowie - dojdą produkty "pierwszej potrzeby", które będzie można zamówić do godziny 18 26,12 i będą wysłane w dniu 27 grudnia. Zamówienia złożone 27, 28, 29 grudnia będą wysyłane 30 grudnia i dojdą najwcześniej 31 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy promocja darmowej przesyłki obowiązuje również do przesyłek wysyłanych za pobraniem?

Obawiam się, że jeśli złożyłbym zamówienie dzisiaj, przelew może nie dojść na czas, co za tym idzie przysyłka również.

Zależy mi na czasie, proszę o szybką odpowiedzieć.

EDIT:

Jeśli byłoby to jakimś ' udogodnieniem ' to mieszkam w Puławach, 40km od Lublina, więc jeśli byłbyś gdzieś w pobliżu to mógłbyś podrzucić mi przesyłkę, oczywiście zapłacę jak za taką otrzymaną od kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Squake'-' - Twoja przesyłka jest już zapakowana, dzisiaj będzie odebrana przez kuriera. Nasze uzgodnienia telefoniczne zostały jak najbardziej uwzględnione przy pakowaniu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym polecić ten sklep każdemu miła obsługa kontakt super a o czasie realizacji zamówienia już nie wspomnę bo jest błyskawiczny przede wszystkim polecam ten sklep osobom takim jak ja które czekają do ostatnich dni a jak wiadomo big fun zamówień już nie składa więć jak najbardziej moge polecić ten sklep każdemu pozdrawiam i wesołego nowego roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca polecam!!! Zamówiłem towar późnym wieczorem 23 grudnia, zadzwonili już 10 minut po złożeniu zamówienia na stronie i przesyłka doszła zaraz po Świętach w piątek!!! Gorąco polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Chłopacy, nie kłóćcie się, nie ma o co ;)

 

Korsarz - sklep teraz jest poddawany modernizacjom, jest wgrywany nowy layout, ruszamy jak tylko webmaster skończy swoją robotę i wprowadzimi wszystkie produkty, a TROCHĘ ich w tym roku będzie! Oczywiście będą też kątówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy, nie kłóćcie się, nie ma o co ;)/>

 

Korsarz - sklep teraz jest poddawany modernizacjom, jest wgrywany nowy layout, ruszamy jak tylko webmaster skończy swoją robotę i wprowadzimi wszystkie produkty, a TROCHĘ ich w tym roku będzie! Oczywiście będą też kątówki.

No i bardzo dziękuje za szybką odpowiedź, w tym roku zamawiam u cb więc czekam z niecierpliwością :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...