Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nigdy nie powie na kiedy na 100proc bedzie paczka

sa wypadki losowe

w sezonie kurier np 2 dni do mnie jechal

to wszystko niezalezne od nas

 

Mnie jeszcze się nigdy nie zdarzyło aby kurier OPKA teraz Fedex'a jechał 2 dni. Zdarza się może ale mnie nigdy się nie przytrafiło. Ale za to o PP mogę powiedzieć nawet priorytet szedł 3 dni robocze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velibrum- jeszcze jedno pytanie. Czy ja zmieściłem się w tych 23% w tym gratisie? Bo nie jestem pewien, ale mam wrażenie, że coś źle obliczyłem, a teraz już chyba nie mogę cofnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michu9712 - wyszedłeś kilka zł poza limit, ale już przymknąłem na to oko, gratis z kodu rabatowego też się znalazł w paczce ;) Paka już czeka na kuriera.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbę, ale to wielką prośbę. Bo chce zamówić paczkę 10 grudnia i chcę żeby wszystkie artykuly były te same co są, bo juz wszystko zaplanowane :)/>

To nie od niego zależy czy wykupią mu wszystkie artykuły (w co wątpię ). Myślę że do 10 grudnia będzie jeszcze wszystko czego potrzebujesz. No ale dla pewności niech Velu Ci to potwierdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PyroPiotr - tak jak mówiłem, 10 grudnia to jeszcze nie jest szczyt sezonu, więc wszystko co sobie upatrzyłeś ( chociaż nie wiem co sobie upatrzyłeś :P ) powinno być. Jeżeli chcesz, to mogę Ci odłożyć na rezerwację zamówienie ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PyroPiotr - tak jak mówiłem, 10 grudnia to jeszcze nie jest szczyt sezonu, więc wszystko co sobie upatrzyłeś ( chociaż nie wiem co sobie upatrzyłeś :P/> ) powinno być. Jeżeli chcesz, to mogę Ci odłożyć na rezerwację zamówienie ;)/>

 

Pozdrawiam!

 

To jak chcesz to wejdź na mój profil i tam mam temat z moim stuffem i te produkty mozesz mi odłożyć w tej ilości jak tam jest napisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy są te promocje dostawa/23% gratisów

Czy e-maila z gratisami pisać przed czy po zamówieniu ?

Czy będą jeszcze jakieś dostawy głównie chodzi o moździerz/wyrzutnie od Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BetoNiks - promo potrwa jeszcze do około połowy grudnia. Maila należy posłać po zamówieniu. Dostawa od Jorge będzie w przyszłym tygodniu ;)

 

@PyroPiotr - będą w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jeżeli ktoś ma jakieś ulubione produkty, to śmiało możecie pisać swoje propozycje, od importerów Jorge i Triplex ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jeżeli ktoś ma jakieś ulubione produkty, to śmiało możecie pisać swoje propozycje, od importerów Jorge i Triplex ;)/>

 

To dobrze, bo w środę 10.12.2014 składam zamówienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furorę ostatnio robi TXB300 Salsa, rakiety na sztuki i duże paczki DumBumów. Fajnie, gdyby dostępne były też zapalniczki żarowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furorę ostatnio robi TXB300 Salsa, rakiety na sztuki i duże paczki DumBumów. Fajnie, gdyby dostępne były też zapalniczki żarowe.

 

 

Dokładnie zgadzam się z kolegą, fajnie bedzie jak będziecie mieli też zapalniczki żarowe :xmas_happy:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się z kolegom, fajnie bedzie jak będziecie mieli też zapalniczki żarowe :xmas_happy:/>/>

Człowieku na serio weź zamiast 100paczek petard kup sobie słownik bo takich błędów jak ty nie robi moja 13letnia siostra -..-

 

Żeby nie było że off top, co do sklepu proponuje więcej kostek 49strz. Jw407 jw408 jw409 i więcej kątowek (25strz. I 36.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...