Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Państwo, dziękujemy za współpracę w roku 2012. W sezonie 2013 wszelkie usługi będą świadczone na zasadzie pośrednictwa, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku stawiam na Triplexa z domieszkami Jorge i ew. jakieś najciekawsze propozycje od innych importerów, ale główny trzon będzie stanowić Triplex, ze względu na cenę - pozostali importerzy poszaleli w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

vel a czy będzie ona w twoim sklepie ?? a i mam pytanko a mianowicie szykujesz jakąś fajną promocje, bo nie wiem czy czekać z zamówieniem :)/>

 

EDIT: Post przeniesiony z tematu o TXB421.

 

Tak jak pisałem na PW, będzie ;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W związku z pytaniami spieszę z odpowiedzią, że czekam obecnie na 1 dostawę z Triplexa. Przepraszam za opóźnienia!

 

XvB7hVi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspominał o żadnej promocji. Te daty podawane przez Vela to po prostu moment od którego został wprowadzony nowy towar, lub też uzupełniony. Jeżeli szukasz promocji to moim zdaniem ceny u vela są bardzo fajne, bliskie nawet promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliskie promocji? Ceny są normalne a niektóre wyższe i nie dostajemy nic gratis, jedyny plus to darmowa wysyłka od 120 jak ktoś robi mniejsze zakupy to się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny niektórych produktów są jednymi z najniższych w internecie, a takiej akcji s przesyłką nie ma żaden sklep. Niestety każdy musi zarobić i nikt Ci nie da cen hurtowych, trzeba się cieszyć z tego co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliskie promocji? Ceny są normalne a niektóre wyższe i nie dostajemy nic gratis, jedyny plus to darmowa wysyłka od 120 jak ktoś robi mniejsze zakupy to się przyda.

 

Może Ci jeszcze sklep powinien doplacac za to że robisz u niego zakupy ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniello18, @Korsarz96 - Staram się utrzymywać najniższe regularne ceny wśród sklepów internetowych. Jeżeli kupujący zauważy ten sam produkt z regularną ceną niższą w innym sklepie internetowym, oczywiście obniżę dla zamawiającego cenę w moim sklepie. Ponadto, oferta promocyjna sklepu jest w trakcie opracowywania, na pewno pojawi się jakaś akcja. Pozdrawiam i dziękuję za opinie, gdyż każde są brane pod uwagę ;)

 

Tymczasem w sklepie są już dostępne wszystkie produkty które są na magazynie. Zapraszam serdecznie do przeglądania oferty, a najlepiej również do zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, w sklepie można już robić zakupy, zapraszam.

 

Ponadto, tak jak wspomniałem w poprzednim poście, niedługo pojawią się pierwsze akcje promocyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac mojego posta nie miłem na myśli nic złeg. Poprostu zobaczyłem "plakat" ze 5.11 wielkie otwarcie myślałem że to na zasadzie promocji/konkursu. Twój sklep jest u mnie na 2 liście najlepszych sklepów. Tak jak koledzy wyżej masz jedne z najniżych cen na rynku i to Ci się chwali oby tak dalej ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was jestem nowy na forum i chciałbym się spytać jeśli zrobię u was zakupy w sklepie fireworld.pl Np:05.12.13 i kwota przekroczy 120 zł to za przesyłkę zapłacę tylko 4.99zł? Przesyłka oczywiście za pobraniem. Proszę o szybką odpowiedz. :xmas_biggrin:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jak kolega zależało by mi na dostępności wyżej wymienionych kostek. Druga sprawa to kostka Inspiracja, jako jedyna kostka na sklepie ma status oczekiwanie na dostawę, wiadomo co z nią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...