Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do odwiedzenia strony! Sklep już ruszył. Cały czas dodawane są produkty, pojawi się jeszcze trochę zestawów rakiet z Triplexa, dużo kostek z Komety oraz trochę nowych kostek z Triplexa, aktualizacja asortymentu potrwa do jutra, jednakże zakupy już można śmiało robić :)

 

W tym sezonie obowiązują promocje do wyboru:

 

DARMOWA WYSYŁKA - przy przedpłacie, pokrywamy koszty przesyłki kurierskiej, przesyłka pobraniowa - jedyne 5 pln! Promocja obowiązuje przy zakupach za kwotę 120 pln w górę.

 

GRATISY 23 % - Przy zakupach za DOWOLNĄ KWOTĘ, możecie wybierać gratisy o wartości 23 % zamówienia ( bez kosztów przesyłki ).

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka :

1.Jeśli chodzi o TXR069 to rozumiem że cena jest za 1 sztukę ? :)

2.Czy wszystkie produkty zostały już wprowadzone ? Jeśli nie to kiedy będzie koniec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy wyrzutnie z serii Big Bang są fajne bo mam zamiar kupić u was, jakie mi polecacie inne tak do 30 zł za szt bo mam zamiar kupić kilkanaście sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się podoba ten sklep, kto wie, może zrobię tu zakupy. Jednak brakuje mi 3 rzeczy: Cyrkoblitz P7025, moździerz R0009-12 i jakiś bączków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz zestawów rakiet TXR680 Big Whale 5? One są w starym opakowaniu czy tylko tak mi się zdaje?

A będziesz miał u siebie rakiety 007 Callisto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się podoba ten sklep, kto wie, może zrobię tu zakupy. Jednak brakuje mi 3 rzeczy: Cyrkoblitz P7025, moździerz R0009-12 i jakiś bączków

Moździerz TXB546A Artliery Shell 1,5" Praktycznie to samo tylko 10 kul a nie 12 :)

Jeśli chodzi o bączki to polecam txp484 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MANIAK - polecam Ci kostki Backyard Fun, The Magic Key, Magma z Triplexa - są w lepszej cenie niż np. mars, a mają równie fajne efekty!

 

michu9712 - polecam bączki z hukiem, czyli http://fireworld.pl/product.php?id_product=274 Jeżeli szukasz jeszcze jakichś pierdół, to mam cały karton malutkich bączków i motylków z Kellera ;) P7025 mają identyczny efekt co http://fireworld.pl/product.php?id_product=41 TXB546A jest nawet trochę lepszy od R-ek, bo ma 1,5", a nie 1,2".

 

Damian26 - poszła już odpowiedź na maila

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wszystko jest ;) Więc bez obaw! Zamówienie możesz złożyć nawet kilka dni wcześniej, dogadamy się co do późniejszej wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velibrum- już na 100% zamawiam u Ciebie, ale mam pytanie, czy jak zamówię jutro koło 17 to dotrze do mnie paczka w piątek, czy już w poniedziałek? I to tak najlepiej po południu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michu9712 - kurier przyjeżdża mniej więcej o 12-14. Jeżeli złożysz zamówienie o 17, to wyjdzie dopiero w piątek i dojdzie w poniedziałek ;)/>

 

Ponadto mam fajne info:

do końca listopada można korzystać z bonów na darmowe petardy :) Jeżeli wpiszecie

PETARDY2 w kodach rabatowych, to dostaniecie 2 opakowania petard i nie będą to K0201 ani K0202 ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam zamówienie jutro o 11, wtedy paczka powinna dojść w piątek? Zwłaszcza, że brutalnie daleko od Lublina nie mieszkam, około 120km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michu9712 - może tak, może nie, jak kurier przyjedzie przed przygotowaniem wysyłki, to moje moce tutaj nic nie zdziałają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone :) Z tego sklepu zamawiam pierwszy raz, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Czekam do poniedziałku lub wtorku, bo jutro nie ma szans na tą paczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbę, ale to wielką prośbę. Bo chce zamówić paczkę 10 grudnia i chcę żeby wszystkie artykuly były te same co są, bo juz wszystko zaplanowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...