Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Wielki pozytyw! Świetny kontakt ze sprzedającym, który potrafi bardzo dobrze doradzić co wybrać :) Do tego ekspresowa wysyłka, pojawił się także gratisik! Jak dotąd jeden z lepszych sklepów z jakimi się spotkałem. Śmiało robić zakupy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z JW 90,JR8 i GM9016B? Pisze że jest oczekiwanie na dostawe.Wiadomo kiedy będzie ta dostawa i fajerwerki będe dostępne,bo planuje we wtorek 18.12 zamawiać stuff i zależy mi na tych fajerwerkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co z JW 90,JR8 i GM9016B? Pisze że jest oczekiwanie na dostawe.Wiadomo kiedy będzie ta dostawa i fajerwerki będe dostępne,bo planuje we wtorek 18.12 zamawiać stuff i zależy mi na tych fajerwerkach?


No dostawa już "idzie" myślę, że będize do tego czasu, ale różnie to bywa. ! A co idzie nie wiem, Paweł powinien mieć więcej info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News z FB:


Kolejny piątek jest dla nas pracowity, a to za sprawą dostawy JORGE, którą właśnie wprowadzamy do magazynów. Oto lista nowości, które zostaną dodane do jutra do sklepu:

JC05
FP3
T6237
JR1
JR4
JR8
W504
JM08
JW26
JW4060
JW06
JW07
R18058
R20072
JW407
JW408
JW418

Lubicie to :) ?

Bądźcie czujni, bo na dniach startujemy z nową super promocją pt. "OSTATNIA PROSTA" - więcej info już niebawem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy tak jak ktoś tu wcześniej wspomniał wysyłka w Lublinie jest za darmo? :D
bardzo proszę o odpowiedź. pytam się bo zamawiam mało rzeczy a za sama wysyłke bym więcej zapłacił niz za wszystkie petardy zamówione.
oczywiście za pobraniem doliczane jest 4.99zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie możesz się przejść do sklepu?

no właśnie nie za bardzo, na stronce pisze "NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY STACJONARNEJ"
dlatego wolę się zapytac od tego chyba jest forum :D/>/>

Aha, i jeszcze coś. Czy w ciągu tego tygodnia będą dostępne sznurkowe zapalarki JZ03,
Z gory dzieki za pomoc :D/>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wprowadzamy się do G. Błękitnej przy ul. Wolskiej, zapraszam na zakupy. Jeżeli ktoś chce kupować po cenach z internetu, to proszę o wcześniejszą informację.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dojdzie do piątku

nie polecam kupować tego sklepu Achtung (k204) bo to są bardzo słabe petardy mają huk jak k201 Napewno te petardy dostaniesz w gratisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak z wysyłką w tym sklepie? Szybko idzie? Jak zamówię dziś fajerwerki, to czy w piątek już dojdzie?

Ja zamawiałem w czwartek przed 12, a w piątek o 15 były u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-szy raz dokonałem zakupów w tym nowo otwatym sklepie i standard obsługi klienta jest na najwyższym poziomie. Bezproblemowy kontakt, łatwość w składaniu zamówienia, klarowność stanów magazynowych, w razie zapytań rzetelna pomoc i kompletna odpowiedź. Przesyłka nadana w szybkim tempie.
W przypadku zainteresowania jakimś produktem, polecam kontakt z Velem przed złożeniem zamówienia.
O standard przesyłki możecie być spokojni, paczki wozi UPS, czyli najbardziej pedantyczna firma kurierska w Polsce.
Pełne zadowolenie z obsugi klienta. Zachęcam do zakupów w tym sklepie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej co mi się podoba w tym sklepie to obsługa. Czy to na pw do Veliego, czy na gg - zawsze jak jest to pomaga.
Polecam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zamówiłem w "FIREWORLD" obsługa bardzo na najwyższym poziomie, przesyłka nadana drugiego dnia, a zamawiałem w srode wieczorem, w czwartek Veli wysłał, a juz wczoraj o 14 paczka była u mnie ;) Veli wielkie dzięki i powodzenia w dalszym prowadzeniu FIREWORLD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nic nie kupować, ale skusiłem się na Twoją ofertę. Paczka dotarła wczoraj, profesjonalnie zapakowana. Nie dość że zamówiłem za niewielką kwotę to miałem wysyłkę za 5 zł (pobranie) i znalazło się jeszcze miejsce na drobny gratisik. Mam nadzieję że szybko się Vel wybijesz, bo sklep ma ogromny potencjał. Ja na pewno nie raz jeszcze złożę tu zamówienie. Szczęśliwego nowego roku i dużo klientów w nowym roku :).

PS.

Proponowałbym wprowadzić płatność PayU. Nie ma przy tym dużo roboty, a zapewne wielu klientów skorzysta z tej opcji (sam chciałem wybrać przedpłatę, ale jak zobaczyłem zwykły przelew to wybrałem pobranie, żeby mieć pewność, że paczka dojdzie do sylwka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka wysłana w wigilię, przyszła 28.12 koło 10 rano ;) wszystko elegancko, wysyłka za free, nawet gratis się znalazł ;) 10/10. Polecam gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właściwie taką propozycję dla sklepu fireworld :
1.Myśle że warto zainwestować w jakieś dobre rakiety (Big Day, Exclusive Colletion, Speed IV itp/itd.)
2.Przydałoby się więcej moździerzy. Brakuje 1,75" i większej ilości 2"
3.Jeśli chodzi o petardy to wszystko jest ok. Brakuje (2,3,4 strzałowych petard)
4.Więcej fontann bo naprawdę skromny wybór.
Oczywiście to są tylko moje "propozycje" nie wiem czy będą brane pod uwagę i czy się z nimi zgadzacie.
Pisząc ten post nie miałem na myśli nikogo "obrazić/skrytykować".
Sklep zapowiada się bardzo fajnie i w przyszłym roku na bank w nim zamówię. Zamówiłbym w tym roku ale niestety powyższe warunki "nie zostały spełnione".
Mam nadzieję że moje "uwagi/propozycję" Wpłyną pozytywnie na twój sklep.
Bardzo bym prosił o nie krytykowanie moich uwag ponieważ chciałem jak najlepiej!

Życzę wszystkim udanego Sylwestra!

Z poważaniem Korsarz96.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam właściwie taką propozycję dla sklepu fireworld :
1.Myśle że warto zainwestować w jakieś dobre rakiety (Big Day, Exclusive Colletion, Speed IV itp/itd.)
2.Przydałoby się więcej moździerzy. Brakuje 1,75" i większej ilości 2"
3.Jeśli chodzi o petardy to wszystko jest ok. Brakuje (2,3,4 strzałowych petard)
4.Więcej fontann bo naprawdę skromny wybór.
Oczywiście to są tylko moje "propozycje" nie wiem czy będą brane pod uwagę i czy się z nimi zgadzacie.
Pisząc ten post nie miałem na myśli nikogo "obrazić/skrytykować".
Sklep zapowiada się bardzo fajnie i w przyszłym roku na bank w nim zamówię. Zamówiłbym w tym roku ale niestety powyższe warunki "nie zostały spełnione".
Mam nadzieję że moje "uwagi/propozycję" Wpłyną pozytywnie na twój sklep.
Bardzo bym prosił o nie krytykowanie moich uwag ponieważ chciałem jak najlepiej!

Życzę wszystkim udanego Sylwestra!

Z poważaniem Korsarz96.



Od tego jest odpowiedni temat.

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/10792-fireworld-co-zmienic-jakie-produkty-sprowadzic/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...