Skocz do zawartości

KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN) - rozmowy


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę dostać warna za to co powiem, ale wg mnie (i sądze że nie tylko) wygrana FPS'a była ustawiona. Jest kilka o wiele bardziej pomysłowych i lepiej wykonanych filmów. Liczy się chyba efekt końcowy, a nie metoda wykonania. Fps, ja nic do Ciebie nie mam, ale jak widać nie tylko dla mnie, Twoja wygrana jest co najmniej dziwna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu nie chodzi o program w którym robiłeś czyt. wykonanie. Tylko o pomysł (bo w tej dziedzinie wygrałeś), zrobiłeś zwykły filmik wrzucając hasła typu: najniższa cena, największy wybór, najlepsi importerzy i to wszystko... Luxor chociaż wpadł na to, że można wyjść na zewnątrz i zrobić "wyrzutnie niewypał". Chodzi mi o inicjatywę jaką się wykazał a nikt inny tego nie zrobił, ba! nikt inny nie zrobił nawet czegoś podobnego. Twój filmik jest po prostu typowy. Podobne filmy w lepszym wykonaniu to np. Veliego, Capena. Czyli po prostu nie zrobiłeś nic innowacyjnego co można by podciągnąć pod "najbardziej pomysłowy" filmik. POMYSŁOWY a nie wykonany w najtrudniejszych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczeze to w power poincie idzie znacznie lepsza prace wykonac jesli o to chodzi więc tez nie wiem czemu jury się tak nią zachwyciło.. no ale trudno gratuluję zwycięzcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Wyrażam swoja opinie fps -

Jest kilka o wiele bardziej pomysłowych i lepiej wykonanych filmów


Nie bądżmy tacy, dajcie sobie spokój, kto wygrał ten wygrał, PJONA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capensis oczywiście, że była ustawiona, bo wiesz ja jestem ukrytym pracownikiem BigFun a dodatkowo z rodziny właściciela... W ogóle to wszystkie konkursy są ustawione i nie warto brać w nich udziału. Tak samo wybory, losowania lotto, audiotele... A warna nikt nie będzie nikomu wlepiał, chyba, że ktoś będzie pisał kolejne posty w stylu firma taka i owaka...
Dodam tylko, ze idąc tym tokiem rozumowania to ja bym się nawet nie pchał z moją pracą do tego konkursu. Pomijam fakt waszych burzliwych dyskusji w międzyczasie.

DreSzCzyK - dobrze prawisz ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capensis szkoda, że to nie Ty wygrałeś, z chęcią bym poczytał dyskusję na temat twojego filmu... Generalnie ja się nie przejmuję bo mam czyste sumienie. A, że ktoś ma jakieś problemy to jego sprawa i więcej w tym temacie się nie wypowiem, choćby ktoś napisał, ze to ja zestrzeliłem rakietą tupolewa w Smoleńsku ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuszczam bo ta rozmowa nie ma sensu. Decyzja zapadła i mi się nie podoba, wyraziłem swoje zdanie, które można przeczytać kilka postów wyżej i to wszystko. Nie brałem udziału więc mam bardzo obiektywną opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FPS nie mówie że ja powinienem wygrać , bo o wiele lepsza była praca vela a o wiele bardziej pomysłowa luxora. Tylko zauważ że nie tylko ja jestem zdziwiony werdyktem. Po prostu słowo ,,Pomysłowość" zaczyna nabierać nowego znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się napinać. Temat to "rozmowy", więc dyskusje nad werdyktem są czymś naturalnym. Po prostu wiele osób chciałoby poznać jakie przesłanki kierowały załogą BigFuna, do wybrania Twojej pracy jako najbardziej pomysłowej. Przecież wiadomo, że wynik już zapadł i dlatego każdy może pozwolić sobie na obiektywną, nieskrępowaną, a nie "bo nie wypada" opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma co się napinać. Temat to "rozmowy", więc dyskusje nad werdyktem są czymś naturalnym. Po prostu wiele osób chciałoby poznać jakie przesłanki kierowały załogą BigFuna, do wybrania Twojej pracy jako najbardziej pomysłowej. Przecież wiadomo, że wynik już zapadł i dlatego każdy może pozwolić sobie na obiektywną, nieskrępowaną, a nie "bo nie wypada" opinię.


Vel jestem tak samo zaskoczony werdyktem jak przedmówcy. Generalnie wygrałem w kategorii, która ze swej natury jest bardzo kontrowersyjna. To jest jak z jazdą figurową na lodzie, są elementy techniczne, które da się jednoznacznie ocenić (jakość wykonania, liczba wyświetleń) i jest tzw. "wartość artystyczna", która jest czysto subiektywną oceną. I właśnie taka subiektywna ocena zadecydowała o takim a nie innym wyniku. Wierz mi, że na prawdę nieswojo się czuję czytając takie opinie - opinie do których każdy ma swoje święte prawo w wolnym kraju. I w cale się nie obrażam ani nie unoszę honorem, ale insynuacje, że konkurs był ustawiony nie mogą pozostać bez mojej odpowiedzi.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za wypowiedziane zdania. Tak jak napisałem wyżej, o ile ktoś ma coś do mnie jest OK. Tylko bardzo proszę nie mieszać w to BigFuna!! Firma się postarała i zrobiła konkurs, może błędem było ustanowienie tej kategorii, ale skoro już jest po fakcie to uszanujmy niezawisły wybór.
Tego typu werdykty zawsze budzą emocje i tego nie da się uniknąć. Jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to zapraszam na GG, PW lub inny kanał prywatnej korespondencji, z chęcią podyskutuję.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie troche nie spodobało zachowanie sklepu, a raczej brak jakiegokolwiek zachowania. Zabrakło chociażby standardowego zdania typu ,,Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, decyzja była trudna ale oto wyłoniliśmy zwycięzców" czy coś w ten deseń. Po prostu nie została doceniona praca włożona w pozostałe filmy, chociażby właśnie tą prostą formułką i to mnie boli... Każdy starał się jak mógł a po prostu ,,niezwycięzcy" zostali jakby zapomnieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Big Funowi i gratuluje pozostałym zwycięzcom.

Tez jestem tego zdania, że praca fpsa jest słaba, a to, że musiał robić w darmowym programie to nie wymówka, bo możliwości na stworzenie fajnej pracy są ogromne. Sam After jest darmowy przez miesiąc... Można robić grafiki w Gimpie, a później je animować. WMM też jest darmowym, systemowym programem. Myślę, że są prace, które również zasługują na uznanie - mówię tutaj o dziełach użytkowników velibrum, capensis, luxor,... Poziom Waszych filmów był podobny i to pewnie zadecydowało, że 2 miejsce przyznano fps'owi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crispers może coś w tym jest co napisałeś. Nie mogli się zdecydować to wybrali "mniejsze zło" ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

To chyba najlepiej obrazuje wyniki. Szczerze obstawiałem Vela, ale jak widać "loża" miała inne zdanie. Wszystkim zwycięzcą gratuluje, bo ileś tam czasu spędzili nad realizacją projektu. Wyniki są kontrowersyjne, dyskusje niezbędne, ale poziom należy trzymaćchristmasexclaim.gif Nie opiniujmy sklepów i nie wysuwajmy czarnych hipotez. Zakasajcie rękawy i do boju w trwającym konkursie Komety!!

W tym miejscu należy też PODZIĘKOWAĆ admininistracji sklepu, która zgodziła się owy konkurs przeprowadzić i zasponsorować nagrody, które są cenne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pracy fps'a jest zrobiona w pomysłowy sposób bo niecodziennie widzi się filmy made in PP i tym może kierował się BigFun, a nie treścią. :) Nie mniej jednak sam PP nie nadaje się do tworzenia filmów reklamowych. No i nie ma co dyskutować na ten temat bo jednemu podoba się to a drugiemu to, każdy ma swój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że "pomysłowość" wg Komety to coś więcej niż to :) sorki za off top :) musiałem to napisać na odpowiedź Pokiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam nadzieję że "pomysłowość" wg Komety to coś więcej niż to :) sorki za off top :) musiałem to napisać na odpowiedź Pokiego :)


Teoretycznie pole manewru w konkursie Komety jest znacznie szersze, wskazówek więcej. Dlatego tutaj innowacja będzie 1-szorzędnym kryterium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jeszcze jeda rzecz. Arturo napisał że fps wygrał dlatego że jego praca wykonana była w powerpoincie. A czy jury pytało innych userów w czym zrobili swoje prace, przed ogłoszeniem wyników? Fps, jakby od niechcenia napisał po konkursie coś w stylu : ,,teraz mogę sie przyznać że pracę zrobiłem w powerpoincie " . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez dziękuję wszystkim którzy oglądali mój film i przyczynili sie do tego że zdobyłem najwięcej wyświetleń.


Coby nie robić złej atmosfery proszę o skończenie pisania postów na temat wyników bo to już nie ma sensu.

Pogratulujcie i skupcie się na kolejnym konkursie który już lada dzień zostanie rozwiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki program Jana Pospieszalskiego: "Warto rozmawiać". Temat do dyskusji, to są dyskusje... Z tego wszystkiego zapomniałem wcześniej podziękować organizatorom za konkurs. Bardzo mnie cieszy, że z roku na rok na forum pojawia się coraz więcej konkursów wspieranych przez firmy z branży, a nagrody też co roku, coraz bardziej atrakcyjne.


fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursy, wszystkie prace były bardzo ciekawe i dziękujemy za tak duże zainteresowanie.

Jeśli ktoś został przez to obrażony to bardzo przepraszam ale nie każdy siedzi cały dzień przed komputerem i szuka na co by tu ponarzekać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...