Skocz do zawartości

KONKURS - film reklamujący sklep www.fajerwerki-net.pl (BIGFUN) - rozmowy


Arturo

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ogar, i jeszcze jest w grupie Pomocnik, nie wiem zbytnio co ona robi. ale ma ;p Jak to nie można zmienić ip, jak się robi mk?
Co do tego to myślę, ze mam marne szanse, ale zawsze jakieś są ;) Pamiętajmy, ze są 3 kategorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rafaen zarząd będzie radził, czy nie pozbawić cie rangi, na arzie warn za multi, a na drugie konto ban.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli do takich decyzji potrzebna jest narada zarządu, ostatnio ta kwestja była omawiana w gronie administratorów, m. in. po twoim awansie...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wy jesteście jacyś niereformowani. Od dłuższego czasu przeglądam forum i myślałem, że osoby, które tu moderują są bezstronni. Tak nie jest, Wszyscy wiedzą,, że Reafen ten konkurs wygrał, a ty Cooli czy jak się tam zwiesz, powinieneś nie robić sobie jaj. Fifa to noie przypadkiem Twój znajomy? Tak to wygląda.. Zastanówcie się co Wy robicie, a ja jestem pewny, że jakby wszyscy biorący udział w konkursie głosowali, wygrana byłaby słuszna i wiadomo kto by tego dopiął. Reafen jest zwycięzcą i nikt nie ma co do tego wątpliwości. Cooli nie roób sobie jaj i jeśli te wyniki podane przez Ciebie są prawdziwe, to zrób głsossowanie. Śpię to ja na Twoich słowach, a nie śniegu Reafena, bo widać, że włożył on wiele serca i to powinno się doceniać. Z resztą ostatnio wyczytałem, że Fifa został zdyskwalifikowany - zrób coś z tym, bo ludzie stąd odejdą...


No to kolego przesadziłeś !!

TO JEST MULTIKONTO "Reafena" !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pierdziele, zabije tego idiote... W szkole mieliśmy okienko i wtedy siedzieliśmy na necie, widocznie wtedy ten idiota napisał te głupie posty bo zobaczył że wysłałem film na konkurs, nigdy wam osoby z klasy nie robiły jaj? -.- Zbanujcie tego gościa, bo mi działa na nerwy.. Niech Arturo sprawdzi logi z jakich adresów wchodziłem przez kilka lat i niech on osądzi. Myślicie że z rangą Pomocnika zachowywałbym się jak 10letnie dziecko i wyzywał każdego w około? Zreszta robie grafike na to forum, czasami pomagam wapowi i niektórym osobom na tym forum i nie na miejscu by było robienie tego czegoś co się stało dzisiaj.
Przepraszam za tą osobę i wnioskuje o bana dla niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaen warna tymczasowo zawieszam, co dalszego postępowania jest temat w dziale dla administratorów. Proszę więcej tutaj nie spamować.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ja pierdziele, zabije tego idiote... W szkole mieliśmy okienko i wtedy siedzieliśmy na necie, widocznie wtedy ten idiota napisał te głupie posty bo zobaczył że wysłałem film na konkurs, nigdy wam osoby z klasy nie robiły jaj? -.- Zbanujcie tego gościa, bo mi działa na nerwy.. Niech Arturo sprawdzi logi z jakich adresów wchodziłem przez kilka lat i niech on osądzi. Myślicie że z rangą Pomocnika zachowywałbym się jak 10letnie dziecko i wyzywał każdego w około? Zreszta robie grafike na to forum, czasami pomagam wapowi i niektórym osobom na tym forum i nie na miejscu by było robienie tego czegoś co się stało dzisiaj.
Przepraszam za tą osobę i wnioskuje o bana dla niej.



Mogę to potwierdzić bo chodzę z Reafen'em to tej samej klasy. Mamy tam trochę stukniętego gościa, który jak zobaczył, że czytamy forum i że Reafen zrobił film na konkurs, zaczął pisać te głupoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę można praktycznie uznać za zamkniętą. Niech to będzie nauczką na przyszłość. Rafaen pozostaje pomocnikiem, ale na przyszłość lepiej od razu poinformować zarząd o takich sytuacjach.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja mam takie pytanko :) o której, będą mniej więcej wyniki? ;)


niestety nie mam na to dokładnej odpowiedzi :( gdyby to zależało tylko ode mnie już by były ale że nie podejmuje decyzji sam potrzeba na to czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są już znane !!!



Nagroda za zaangażowanie (200zł) wędruje do
Crispers5

Nagroda za pomysłowość (150zł) wędruje do
fpshooter

Nagroda za ilość oglądnięć filmu (100zł) wędruje do
Cooli

Edytowane przez Arturo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom, chociaż nie powiem, przyznanie nagrody za pomysłowość Fps'owi mnie trochę zdumiało(przy całym szacunku, ale muszę się podzielić swoimi odczuciami, mam nadzieję, że się nie obrazisz :P), bo żadnego pomysłu oprócz kilku ogólnikowych i rzuconych na szybko haseł nie mogę się doszukać. Zdaje mi się, że BigFun nie dotarł chociażby do pracy Luxora, która chyba jako jedyna cechowała się jakimś konceptem na realizację reklamy i zawierała coś więcej oprócz strasznie ogólnikowych haseł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fpshooter jako jedyny wykonał pracę w darmowym oprogramowaniu i dla niektórych oprogramowaniu w którym nie da się zrobić filmu (PowerPoint)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Crispersowi , Fps'owi i Colliemu. Mam jednak takie samo zdanie jak vel. Praca Fps'a owszem ładna ale jakiejś innowacji , czy mega pomysłowości w niej nie widze. Luxor miał bardzo dobry pomysł.

Arturo , żadnym problemem nie jest zrobienie filmu z Power Poincie, który zresztą wydaje mi sie że jest jednak płatny (za office'a trzeba płacić)

Nikt nie używał PowerPointa bo ma słabe efekty i o wiele mniejsze możliwości niż np. Final Cut, Sony Vegas itp.

P.S. Adobe After Effects też masz za darmo na 30dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś wykonałby pracę w paincie, to miałbym jeszcze większe szanse? Bo nie rozumiem co ma PowerPoint do pomysłowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli jak ktoś wykonałby pracę w paincie, to miałbym jeszcze większe szanse? Bo nie rozumiem co ma PowerPoint do pomysłowości.


O tym samym pomyślałem heh :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fpshooter jako jedyny wykonał pracę w darmowym oprogramowaniu i dla niektórych oprogramowaniu w którym nie da się zrobić filmu (PowerPoint)


A windows media maker ? :D Też powinienem dostać nagrode za prace w darmowym programie :D Nie no teraz to żartuje ale słabe wytłumaczenie :) Jednak podobają mi się wszystkie prace :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej nie no nie mowie, ze ja miałem wygrać, są inni, ale fpshooter, jaki tam niby pomysł jest? Ktoś dobrze podsumował najlepiej to w paincie było narysować logo i napisać, ze duży asortyment i niskie ceny. Gratulacje dl wygranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysłowość wg mnie to pomysł/idea/myśl jaką autor chciałby przekazać, a to w jakim programie zrobi to jego sprawa... wybór programu nie ma nic do pomysłowości. Pomysł na film, a nie wykonanie! To jest moje zdanie :)

nawet ost zdanie się zrymowało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodziło o jak najprostszy i darmowy program, to można to było napisać w regulaminie, chyba więcej trudu wkłada się w obsługę AAE, SV czy FC niż power pointa w którym takie filmiki się w 20min robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, chociaż taka praca Luxora powinna zając te 2 miejsce, jakiś pomysł jest, a nie, ze koleś w powerpoincie zrobił. Trace nadzieje w te forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Załoga bigFun jest śmieszna jak dla mnie :dry:
Pomysłowość n1 ,
gz chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem za co mi się tak dostało... Przecież wybierał organizator a nie mój wujek z Czech... Nie wiem co Was boli, moim zdanie ktokolwiek by nie wygrał znalazł by się jego krytyk. Kto by nie wygrał w tej kategorii to byłaby dyskusja. Cieszę się, ze na mnie padło, ale atmosfera w temacie zrobiła się gęsta, a to nie służy nikomu. Przemyślę, przez noc co z tym fantem zrobić...
Poza tym jak myślicie, że w sposób w 100% legalny łatwo jest zrobić film z PowerPointa to zapraszam, może nawet ufunduję nagrodę. Nie sztuką jest wykorzystać świetne i drogie narzędzia, na zakup których po prostu mnie nie stać. Dlatego korzystam tylko z tego co mam m. in. GIMP itp.
Temat miał słuzyć reklamie firmy a posty w stylu Dreszczyka to już obraza dla firmy, bo jest to obecnie jeden z najlepszych i najbardziej rzetelnych sklepów z fajerwerkami w Polsce.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...