Skocz do zawartości

[capensis] Zakupy, plany 2011/2012


capensis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cap wkońcu wziąłeś się w garść! Skończyło się pierdzielenie i rozmyślanie, a postawiłeś na pewne i efektowne kostki! Nie spieprz niczego, a publicznośc będzie pod wrażeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest co oglądać :) Widać, że postawiłeś absolutnie na piękny pokaz jak i na genialne sprawdzone wyrzutnie. Stawiasz na piękne widowisko, czyli będzie dynamiczny, czyli to co lubię! Stojaki pierwsza klasa, prezent pod choinkę jak ta lala ;) Tylko czekać na zdjęcie całości i film twojego pokazu. Jeden z lepszych stuffów na forum moim zdaniem masz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, skumuluje tu fotki wszystkiego co mam
Będzie jeszcze filmik z przygotowań, gdzie wszystko będzie można zobaczyć.


imag007611.th.jpg

imag007211.th.jpg

prezentyv.th.jpg

imag0057pt.th.jpg

imag0069r.th.jpg

imag0052j.th.jpg


P.S. JW408 i JW31 powtarzaja sie na fotkach, ale mam po jednej sztuce.


Wszystkie kostki

JW418
JW2001
TXB475
TXB506
53955
JW34
TXB668
JW408
JW31
P7963
P7781
JW1000
JW1020
2520 PURPLE TAIL
TXB821
12x SZELKI 2" SP FLOWER WAVE




Pozostałości z poprzedniego sylwestra dam prawdopodobnie w filmie. Będzie tam kilkadziesiąt (20-30) rakiet , dużo petard (kilka paczek fp3, achtungi ,mega jumbo, picollo) , moździerze (sp0008 , puma) art różne (cykoblitze , motyle, małe rzymiaki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale capensis kurna mać, dodaj to do pierwszego posta, wszystko, bo ja nie będę latać po 5 stronach i szukać wszystkiego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadal foty całości nie ma ;)

Stuffik konkretny, typowo pokazowy. Myślę, że hitami tego widowiska będzie borneo oraz 12 x flower wave - na żywo robią całkiem fajne wrażenie. Pamiętaj, żeby wszystko dobrze sfilmować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak się ze znajomym przemogliśmy i poodcinaliśmy lonty od większości kostek, w celu dostania się do oryginalnego QM.
Bombki też pójdą jedną salwą.
Fotki połaczonych kostek

Platforma I

imag0088r.th.jpg

Platforma II (+ burdel :P )

imag0103j.th.jpg

Finał (bombki i one rowy)

imag0082t.th.jpg


Zapraszam do komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie połączone kostki ciekawe jak wyjdzie TXB506 super 10/10

Pozdrawiam KrychFire i Życzę Szczęśliwego Nowego Roku i Bezpiecznego Sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne zestawienie. Postawiłeś na same konkretne duże kostki i cały ten stuff robi naprawdę duże wrażenie, bo są jednorzędówki, bomby, profesjonalne kostki, więc ewidentnie poszedłeś na 100% jakość. Szkoda tylko, że wziąłeś te same wyrzutnie co w tamtym roku ( JW408 i TXB475 ) i nie wypróbowałeś czegoś nowego :) Ogólnie stuff bardzo dobry i życzę aby pokaz przebiegł po Twojej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jw408, dostałem , natomiast txb475 musiałem wziąć bo rodzina sie domagała :P
Prawdopodobnie wstawie dzisiaj filmik z przygotowań (jak tylko zmontuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capensis co tu wiele mówić - konkretny stuff i tyle. Bardzo dobrze, że dorzuciłeś konkrety z Komety, na pewno będziesz z nich zadowolony. Postawiłeś na różnorodność, ja też preferuję taki styl. Ilość dużych kątówek przebija zdecydowaną większość userów w tym mnie ;) Tylko nie zmarnuj potencjału drzemiącego w twoim stuffie, np przez złe podpięcie kabli :P
Na koniec życzę Ci mniej stresu przy odpalaniu niż rok temu. Tutaj chodzi przecież o zabawę, a nie żeby się katować myślami czy wszystko wypali ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :) Mam nadzieje że wszystko wypali , stresu na razie nie czuje (w zeszłym roku to już tydzień przed sylwkiem trzęsłem się jak galareta)
Również życzę fajnego pokazu i dobrej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę postarałeś się w tym roku, zakupiłeś dużo bardzo dobrych kątówek i nie zmarnuj tego. film według mnie nie jest taki zły. Życzę udanego pokazu i Szczęśliwego Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...