Skocz do zawartości

[capensis] Zakupy, plany 2011/2012


capensis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym dokupił jeszcze z 10 kostek typu txb60x - najlepiej parami i odpalił jednocześnie jako dopełnienie finału. Cena takich zakupów to ok 120-150 a efekt będzie piorunujący.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Ja bym dokupił jeszcze z 10 kostek typu txb60x - najlepiej parami i odpalił jednocześnie jako dopełnienie finału. Cena takich zakupów to ok 120-150 a efekt będzie piorunujący.

fps


konkretnie to 88zł by zapłacił na wulkanie ale się boi podać dane :P
Również polecam łączyć te kostki po kilka sztuk, jak za tą cenę to lepszego efektu się nie uzyska nigdzie.Jest małym problem tak je połączyć aby wszystkie zaczęły strzelać na raz, ale jak się dobrze przyłoży to różnica wystrzału będzie równa 1-2 sekundy :)

EDIT:miałem na myśli, że ciężko je połączyć gdy łączy się minimum 4 sztuki :) Gdy są 2 sztuki to żaden problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


konkretnie to 88zł by zapłacił na wulkanie ale się boi podać dane :P
Również polecam łączyć te kostki po kilka sztuk, jak za tą cenę to lepszego efektu się nie uzyska nigdzie.Jest małym problem tak je połączyć aby wszystkie zaczęły strzelać na raz, ale jak się dobrze przyłoży to różnica wystrzału będzie równa 1-2 sekundy :)

EDIT:miałem na myśli, że ciężko je połączyć gdy łączy się minimum 4 sztuki :) Gdy są 2 sztuki to żaden problem


Do łączenia kostek na finał polecam qm. Wystarczy zrobić w nim dziurki i powtykać lonty z wyrzutni. Dla pewności można naciąć końcówki vicso żyletką, tak żeby odsłonić nitkę z prochem. Miejsca mocowania najlepiej zabezpieczyć taśma klejącą. Patent sprawdza się wyśmienicie, tylko przy odpalaniu trzeba wziąć poprawkę na opóźnienie visco w kostkach czyli ok 4-6s i o tyle wcześniej odpalić qm.
Kameleon a podana wyżej cena wzięła się stąd, że miałem an myśli kostki nie tylko z tripla, a np. kasjo czy marsa z jorge, które kosztują teraz ok 14-15 zł.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A czy na wszelki wypadek można dac 2 zapały do qm zarówno z jednej i drugiej strony i odpalic z jednego kanału ?


Nie ma to najmniejszego sensu bo qm odchodzi od najmniejszej nawet iskry. A z racji na to, że systemy ANR mają tragiczną jakość wykonania i napięcie robocze to zaledwie 9V to założenie 2 zapałów może wywołać efekt odwrotny do zamierzonego.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dzięki ale zasługi znajomemu się należą , bo on wpadł na pomysł z drutami, który dla mnie wydawał się za słaby, ale umocowaliśmy jedną sprawdziliśmy że trzyma to no resztę tak zrobiliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo w końcu ktoś na forum zrobił stojak według własnej wizji a nie ściągnięte z neta(sam tak robię) :) Tylko taka rada daj jeszcze 2 deski po środku bo one rowy np jw1020 jest bardzo delikatna i przy wystrzale może wybić rurki w dół.Może nie mam racji ale ja zawsze wszystko dopinam na ostatni guzik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, nieźle. TXB506 to bardzo efektowne pudło. Ja zamiast tego zabrałbym coś z kalibrem 50mm + na demonach, ale nie ma co narzekać, jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...