Skocz do zawartości

[capensis] Zakupy, plany 2011/2012


capensis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pozwoliłem sobie założyć temat, gdyż moja pierwsza w tym roku paczka jest już w drodze :)
Zamówiłem 2 konkrety, póki co jak chcecie to możecie swoje przypuszczenia pisać poniżej :P
Jestem ciekawy czy ktoś zgadnie hehe (podpowiedź, kostki są firmy jorge, kupione na fk)

EDIT

Więc tak, skumuluje tu fotki wszystkiego co mam
Będzie jeszcze filmik z przygotowań, gdzie wszystko będzie można zobaczyć.



imag007611.th.jpg

imag007211.th.jpg

prezentyv.th.jpg

imag0057pt.th.jpg

imag0069r.th.jpg

imag0052j.th.jpg

P.S. JW408 i JW31 powtarzaja sie na fotkach, ale mam po jednej sztuce.


Wszystkie kostki

JW418
JW2001
TXB475
53955
JW34
TXB668
JW408
JW31
P7963
P7781
JW1000
JW1020
2520 PURPLE TAIL
TXB821
TXB506

12x SZELKI 2" SP FLOWER WAVE




Pozostałości z poprzedniego sylwestra dam prawdopodobnie w filmie. Będzie tam kilkadziesiąt (20-30) rakiet , dużo petard (kilka paczek fp3, achtungi ,mega jumbo, picollo) , moździerze (sp0008 , puma) art różne (cykoblitze , motyle, małe rzymiaki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No nareszcie coś się dzieje w temacie. Jak na pierwsze zakupy jest super, same konkrety i tylko pozazdrościć achillesa ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie jakaś niesamowita setka to może kupie ją zamiast np. dwóch pięćdziesiątek, wszystko od ceny i efektu zalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta JW2001 wygląda smakowicie :P

Mam ją w planach jednak w tym roku u mnie może być cieniutko, chociaż jak co roku wszystko może się jeszcze zmienić :P Powracając do tematu zobaczymy jak się sprawdzi Achilles i czy wart jest swojej ceny. Ile kosztował? Hmm fajnie, że masz JW1000. Poluję na nią już od 2-3 lat usilnie chcąc mieć ją w swoim corocznym stuffie.
Może w tym roku uda mi się ją w końcu zakupić...

Ogólnie całość prezentuje się wyśmienicie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achilles 339zł , jw2001 149zł wiem że przepłaciłem , ale dostałem jw1000 gratis i wysyłkę więc sie jakoś tam wyrównało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Idą do mnie:
TXB475
JW1021
53955 Solar
12 szelek QM 2" Flower Wave
12 rur fiberglass
w sumie koszt nieco ponad 500zł
Plany odnośnie pokazu trochę sie zmieniły (prawdopodobnie mniej kasy wydam ze względu na parę niespodziewanych wydatków)
Póki co (jak przyjdą paczki) to wartość stuffu będzie ok 1000zł
Jeszcze jedna paczka za 250zł na 100% będzie , możliwe że za większą kwote (ale to tak na 50%)

Odnośnie finału pokazu to zamiast planowanej kostki ,,Z" dam 12 szelek w fanie wystrzelonych na raz, razem z JW1021 i po ok 1sek wystrzeli jw1000
przed tym będzie walił painting sky i achilles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...