Jump to content

BazylFajerwerki

Profesjonalista
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

BazylFajerwerki last won the day on June 4 2012

BazylFajerwerki had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutralna

1 Follower

About BazylFajerwerki

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 03/30/1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Koszalin / Poznań
 • Kamera
  Canon

Kontakt

Poprzednie pola

 • YouTube
  BazylGadget

Recent Profile Visitors

1,869 profile views
 1. Mpi tak jak Ci już pisałem - dziwna sprawa, że wszystkim 6 zespołom nie poszła muzyka Taka wtopa na takiej imprezie. O materiale się nie wypowiadam, bo co tu oceniać...
 2. TXB400 trwa zaledwie 13-15sek co w porównaniu z jw408 wypada kiepsko, ale za to jw408 długo się rozkręca. Mimo wszystko efekt txb400 robi większe wow. Problemem może być tylko jej dostępność u importera, chyba że ktoś ma starsze zapasy.
 3. Fps w moim przypadku test obwodu pokazał, że wszystko podpięte jest ok. U mnie prawdopodobnie zadziałała niewiedza, ponieważ w PTX po przekręceniu kluczyka SAVE niezbędne jest poczekanie ok 45sek, zanim naciśnie się FIRE. Oczywiście można szybciej, ale to powoduje, że pierwsze ładunki nieraz potrafiły nie odejść. Znający się trochę bardziej niż ja wiedzą na pewno o co chodzi, kondensacja czy coś takiego to się zwie. Może takie coś też było powodem u Cooliego ?? Nie znam Waszego systemu. Metoda skręcania akurat nie poszła jeszcze przy starym, prymitywnym strzelaniu "z gwoździa", bo taki kiedyś
 4. A jaką metodą przedłużałeś zapały ?? Ja na tradycyjnym skręcaniu się już zawiodłem kiedyś i przeszedłem na szybkozłączki, ale to i tak tylko wtedy, jak jest potrzeba przedłużenia. Ogólnie staram się właśnie tego unikać, stąd też używam 3 i 5m
 5. Nie ma co rywalizować, od tego są zawody! podłamywać też nie ma sensu! Napisz może swoje wnioski po pokazie, dla wielu to będzie cenna wskazówka na przyszłość wpadki miał/ma/będzie miał każdy! Pzdr!
 6. Data – 04.08.2012r. Okazja – Dance For Freedom Miejsce - Gościno koło Kołobrzegu Godzina – 23:40 Wykonawca - Bazyl Fajerwerki Długość pokazu – ok 4min. Film - www.youtube.com/watch?v=kO8W47kWsIQ http://www.youtube.com/watch?v=kO8W47kWsIQ Pokaz przeprowadzony z okazji 3 edycji Dance For Freedom. Zachęcam do szczerej krytyki, mimo, że film nie pokazuje wszystkiego, co się działo na niebie tej nocy! Pozdrawiam!
 7. Niepotrzebnie chyba pokaz trwał tak długo (to nie wina firmy, tylko zamówienia), stałe problemy z samorządami - czas i cena. To spowodowało "przeciąganie" wg mnie - ale podkreślam Panowie bez napinki, sam bym lepiej na pewno nie strzelił, choć pokaz muszę przyznać nie powalił mnie. Wszystkiego jednak bym nie zganiał na Efekt. Każdy ma swój jakiś styl strzelania. Pozdrawiam!
 8. Dzięki wielkie za info, a ma Grzegorz gdzieś nagrane te kominy, żeby zobaczyć ich efekt ?? Pozdrawiam Przy okazji dzięki za zainteresowanie się tematem jeszcze raz wszystkim!
 9. Dzięki Panowie jeszcze raz za zainteresowanie tematem! Pozdrawiam!
 10. dzięki panowie za odp, tutaj można zobaczyć np na początku w pokazie Vulcana Surex właśnie często używa na festiwalach. Pozdrawiam!
 11. Witam! Może ktoś z Was się orientuje, u jakich importerów mogę nabyć wyrzutnie rzymskich ogni ?? Na pewno kilka polskich firm korzysta z tego typu wyrzutni, a ja jak dotąd spotkałem się tylko z jedną w Jorge. Pozdrawiam, Konrad Bazgier
 12. Dokładnie tak samo pomyślałem! Ale mimo wszystko brawa za odwagę organizacji
 13. Istnieje także duże prawdopodobieństwo, że na 1 szkoleniu nie dadzą Ci nadzoru pirotechnicznego, bo uznają, że nie masz doświadczenia w organizacji pokazów i najpierw musisz sie pouczyć od kogoś, odbyć staż, żeby startować na nadzór również. W świetle prawa nie możesz mieć doświadczenia w organizacji pokazów ani pracy przy fajerwerkach profesjonalnych bo nie miałeś 21 lat.
×
×
 • Create New...