Skocz do zawartości

[capensis] Zakupy, plany 2011/2012


capensis

Rekomendowane odpowiedzi

ładnie się to zapowiada only z grubej rury tak trzymaj 0 kompromisów przydała by się jeszcze 13 szelka o innym efekcie na sam środek rzędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

już szelek więcej na razie nie biore, bo kostki i szelki na finał mam a na początek i środek pokazu ni chu chu i będe musiał się w tych 250zł zmieścić ze wstępem i środkiem pokazu.
Jeżeli w tym roku sprawdzą mi sie szelki , to na przyszły dokupie też ze 12 rur i szelek.
Póki co projektuje stojak w którym jeden rząd będzie uzupełniał luki w drugim, czyli jak w pierwszym będą 4 rury w fanie , a w następnym rury bedą w miejscach przerw między rurami z pierwszego itd. (nie wiem czy rozumiecie o co chodzi :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szelki i rury już mam, gratis dostałem jednego cylindryka i zapalniczke. Fotki szelek robić nie będę bo już zakleiłem karton , zabezpieczyłem folią i leżą sobie tak spakowane w piwnicy. Mogę najwyżej sąd foto rur ale zrobię to po zbudowaniu stojaka. Czekam teraz na paczkę z fk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Więc tak, fotke poprzednich rzeczy które do mnie dotarłu to jest:
TXB475
JW1020 (zamienilem)
53955 Solar
12 szelek QM 2" Flower Wave
12 rur fiberglass
dam przed samym sylwkiem bo zrobiłem zdjęcie aparatem, po czym wszystko zafoliowałem i schowałem. Potem okazało się że niechcący fotkę usunąłem... a już mi sie nie chce wszystkiego odpakowywać.
Póki co dam fotke następnych piro które mam:
imag0035qqk.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto fotki moich stojaczków :D Są 2 każdy mieści po 6-7 rur w FAN i 10 w I shape.

I shape

http://img684.imageshack.us/img684/9373/imag0045n.jpg

Rozłożenie rur do FAN

http://img856.imageshack.us/img856/3598/imag0047g.jpg

http://img545.imageshack.us/img545/4782/imag0049a.jpg

Mam tylko jeden problem, a mianowicie nie mam dobrego pomysłu jak unieruchomić rury w pozycji skośnej FAN. Myślałem żeby dać bo bokach każdej rury wkręty jako ograniczniki, albo zipami przyczepić. Może macie jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup długie gwoździe i przbij na wylot 1 deskę i wbij się w 2
Tyle że ta opcja jest dostępna jedynie przy założeniu że jeden stelaż będzie na I a drugi na FAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za TXB506 na finał wielki + bardzo mi się ta kostka podoba, widziałem ją juz na kilku pokazach i zawsze było wow!!

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, takie pytanie, czy wg. Was te kostki co mam wystarczą na pokaz? Czy moglibyście pomóc mi zaplanować kolejność odpalania?
Myślałem żeby szło to tak :
1. Jw34+ txb668
2.53955
3.jw2001+purple tail
4.jw418
5.txb475
6.txb506
7.jw1020+szelki
8.jw1000

Coś zmienić? Czy starczy to co jest czy koniecznie muszę jeszcze coś dokupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...