Skocz do zawartości

Real


Szajba

Rekomendowane odpowiedzi


Bylem dzis w realu, jest masa produktow spoza gazetki. Kupilem Super Petardy i jakis maly zestaw HE0660-1, do tego 5 paczek piccolo. Wszystko jest na oddzielnym stanowisku. Duzo tego naprawde.

ale coś się zmieniło czy nadal można samemu przebierać w fajerwerkach :D czy podaje je sprzedawca ;/ ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


ale coś się zmieniło czy nadal można samemu przebierać w fajerwerkach :D czy podaje je sprzedawca ;/ ?

Jak ja bylem to Wszystko ogrodzone, tabliczki "towar podaje sprzedawca" ale spokojnie mozna podejsc, poogldac, tyle ze nie mozna brac, najwyzej wziasc z pulki i obejrzec. Ale raczej nie bedzie sytuacji z pognieconym towarem bo sprzedawca wszystko ma na oku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej wyrzutni z REALA przecenionej na 199zł 150 strzałów. Jak sądzicie jakiej wielkości są to efekty i czy opłaca się zainwestować w taką wyrzutnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co sądzicie o tej wyrzutni z REALA przecenionej na 199zł 150 strzałów. Jak sądzicie jakiej wielkości są to efekty i czy opłaca się zainwestować w taką wyrzutnie?



wczoraj ją odpalałem....wiekszego badziewia nie widziałem...lepiej kupic cos z triplex albo jorge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wczoraj ją odpalałem....wiekszego badziewia nie widziałem...lepiej kupic cos z triplex albo jorge


Mozesz opisac efekty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłeś poczekać do sylwestra z taką "armatą"....?Napisz coś więcej,nie wydaje mi się żeby było to aż takie badziewie.Coś to dziwne...? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyrzutnie po pijaku odpalalismy efekty były takie mizerne poczatek był jak w Big bang podobny ze starym efektem potem 6 nagłych palm znowu jakies pierdoły z wszytskich strzałow czyli 10 bo leci po 5 naraz były moze 2-4 fajne efekty jak za taka cena no nawet niezłe efekty nie jestem jakims maniakiem fajerwerkow ale to by dobrze wspołgrało z 2 wyrzutniamy pobokach ja kupiłem tą wyrzutnie 36 strzałow umnie jest za 49,99 i robi piękne peony ale jak każda wyrzutnia poczatkowe efekty sa do bani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Byłem przed chwilką w Realu(mam jakieś 100m do reala) i Fajerwerków nie ma,z tego co wiem to mogą być 21 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Realu w Warszawie maja od wczoraj. Sama Hestia. Masa zestawów rakiet, trochę wyrzutni, jakiś moździerz+trochę petard. Wszystko na paletach za linia kas. Duzo tego było. Ale raczej tandeta
Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real 2011
http://imageshack.us/photo/my-images/808/skanowanie0119.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/828/skanowanie0121.jpg/
^^ jest opcja przewróć obraz więc radze użyć, niż obracać monitor bądź głowę xd ;]

Pozdrawiam



A od kiedy jest wazna ? bo niejest napisane

U mnie już jest, ale gdyby u was brakowało to od 21.12(patrząc na pierwszą stronę gazetki bo przy fajerwerkach tylko pisze do 31.12.2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już jest aktualna do 31. Jak byłem w realu wczoraj to gość wziął rakiet i wyrzutni za ponad 2 tysie z HESTII !!!! Spać nie mogłem ;]


Ja mówię tylko to co jest napisane w gazetce ;] choć przy fajerwerkach pisze do 31.12.2011, a od którego nie ma xd więc wziąłem z pierwszej strony tyle że tam zawarte jest 21.12-24.12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real w Łódzkiej Manufakturze:

-K0201 1,69
-12 Rakietek HE 0311 24,99 (kpina jakaś..)
-Wyrzutnia 9 Strz. 29.95 (rok temu po 12,99)
-K0204 `Korszarz` 6,99 za 12 sztuk
-2 Rzymskie ognie 10 Strz. 5,99
-2 Rzymskie ognie 20 Strz. 9,99
-Zestaw SET ROYAL 149,00
-Zestaw SET CROWN 139,00
-Zestaw EUROPE STARS 149,00

i w ch*j drogich wyrzutni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Peper a cos ciekawego bylo ?

z ciekawych rzeczy była tylko wyrzutnia copacabana a inne to wszystko drożyzna niemiłosierna. Ale w tesco to już wogule przesadzili np zestaw abc 15zł np. ;[.
Jutro wrzucę katalog Jorge to sami zobaczycie co się tam dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odradzam kupowania w tym sklepie !
Moździerz 12 kul = 45zł Wszystko HESTIA !
Wyrzutnia 15 strzałów 50zł ...
Stoisko z fajerwerkami max 5m ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...