Skocz do zawartości

Real


Szajba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadza się w Bydgoszczy od grudnia ma być auchan w miejsce reala. Jestem ciekaw czy auchan zarzuci jak co roku tym samym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Mam ulotkę z reala bida:

 

Rakiety od 19.99zł

Wyrzutnie od 39.99zł

Zestawy od 79.99zł

Oraz wyrzutnie ponad 100zł

 

Oczywiście hestia rulez

 

Według ulotki oferta ważna od 19.12.2013 do 31.12.2013r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ulotkę z reala bida:

 

Rakiety od 19.99zł

Wyrzutnie od 39.99zł

Zestawy od 79.99zł

Oraz wyrzutnie ponad 100zł

 

Oczywiście hestia rulez

 

Według ulotki oferta ważna od 19.12.2013 do 31.12.2013r

To możesz wrzucić :)

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem 10 minut temu w Realu , lecz nie było tam gazetki z fajerwerkami . Myślę że będzie tak jak w ubiegłym roku , że w nie których realach wcześniej , a w nie których później .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem 10 minut temu w Realu , lecz nie było tam gazetki z fajerwerkami . Myślę że będzie tak jak w ubiegłym roku , że w nie których realach wcześniej , a w nie których później .

Ile razy można pisać ?> Reala już nie ma :) Teraz będzie auchan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za bzdury gadasz ... Mieszkam 200m od Reala i byłem w nim 1h temu . Zastanów się co ty gadasz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za bzdury gadasz ... Mieszkam 200m od Reala i byłem w nim 1h temu . Zastanów się co ty gadasz ...

Naprawde muszę pisać jak do jakiść ułomnych dzieci ? Reala już nie będzie zapowiadali że od 1 Stycznia będzie Auchan... Skąd mam widzieć czy dadzą rade czy nie, u mnie w bydgoszczy od tygodnia robią remonty zewnętrzne sklepu więc info raczje prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remonty robią od paru miesięcy. Też nie tylko ze względu na auchan ale zmieniają też wygląd galerii rondo :). Ulotka jeszcze reala do końca roku więc trzymajmy się jeszcze tego że to real :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remonty robią od paru miesięcy. Też nie tylko ze względu na auchan ale zmieniają też wygląd galerii rondo :)/>. Ulotka jeszcze reala do końca roku więc trzymajmy się jeszcze tego że to real :)/>

 

U mnie w Szczecinie tak samo remont galerii i zastanawia mnie czy nie zmieniają równocześnie Pod Auchan .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.real.pl/gazetki-i-katalogi/

 

Najświeższa oferta z reala. Zaciekawiła mnie wyrzutnia Burning Stars za 39.99zł 37 strzałów.

 

Byłem przed momentem w Realu i właśnie widziałem tą kostkę . Jest troszeczkę większa od JW07 Mars i niby przeceniona z 50 chyba :D , ogólnie Real obniżył cene wszystkiego , ale dalej wychodzi to drogie i nie opłacalne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...