Skocz do zawartości

Real


Szajba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 11 miesięcy temu...

Oto zdjecia zrobione przez rosom'a w Realu w Gdyni, mowil ze potem moze zrobi wiecej:

FOTO
FOTO 2

Po zmianie Geanta w Real zmienil sie i importer, wtedy byl Jorge teraz jest Hestia... zwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

No bardzo fajne :) ciekawe czy w realu koło mnie już są jutro pójdę sprawić i jak co to dam też zdjęcia :) a może macie Ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale beznadzieja z tym realem. Liczyłem an fajerwerki Jorga a tutaj słabe fajerwerki Hestii :sad: a myślałem, że sobie coś kupię drobnego. Niepotrzebnie Geant zamienił się w Real :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z mpiwowskim... szkoda no bo w Geantcie były naprawde dobre i niedrogie produkty Jorge, ciekawe kiedy w Warszawie będą fajerwerki w realach, jeżeli coś tam kupie to pierdółki typu pszczółki, petardy, niestety nic konkretnego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie "nie szlochajcie tak"... wg. mnie BDB, że z Hestii są produkty, i tak w Biedrze jest Jorge i w Tesco też... więc kupicie Festiwala... zawsze w Real'u była Hestia i niech tak zostanie,
dziś bym się tam wybrał, ale mam zajęcia... no cóż skocze w czwartek może, bo w piątek to do Carrefoura idę... Ja bym się na waszym miejscu cieszył bo Jorge'a macie wszędzie... w sklepach internetowych, wszędzie, czego nie można powiedzieć o Hestii mnie jest problem ze znalezieniem ich produktów (tylko kerfur i teraz real), a te petardy są po 2.99, ale narazie pewnie za 3.99 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio bylem w realu i przed realem u mnie stoi namiot z fajerwerkami jorge i najprawdopodobniej beda zdiecia tego co w tym namiocie jest jak ka1pisz0n zrobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio bylem w realu i przed realem u mnie stoi namiot z fajerwerkami jorge i najprawdopodobniej beda zdiecia tego co w tym namiocie jest jak ka1pisz0n zrobi ;)



Zrobię Zrobię dużo zdjęć :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Właśnie wracam z Reala :) jest moździerz , zestaw XXL
ale mały wybór jak narazie , i tak sama Hestia
Zdjęć niestety nie zrobiłem , zapomniałem aparatu :(
ale będę w sobotę to wtedy zrobię zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Biedrze jest Jorge i w Tesco też... więc kupicie Festiwala...

W Tesco może nie być w tym roku Festivala. W ulotce z fajerwerkami go nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale beznadzieja z tym realem. Liczyłem an fajerwerki Jorga a tutaj słabe fajerwerki Hestii :sad: a myślałem, że sobie coś kupię drobnego. Niepotrzebnie Geant zamienił się w Real :???:
Zgadzam się z tobą... :???: Ale cóż zrobić dla nich ważniejsza jest kasa :sad: Też myślałam, że będzie Jorga ... :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie zgodze gdyz bylem w nim i kupilem rakiety Meteor regn za 30zl ale wtedy byla przecena o 50% i np. Black cat tam kosztuje 120zl po przecenie 50% 60zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w realu , obleciałem cały sklep , a w punkcie obsługi klienta łaskawie powiedziano mi , że fajerwerków nie ma :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie potzrebie latales po calym sklepie :/ trza bylo odrazu sie spytac a przed realem masz namiot z fajerwerkami ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko że w tych namiotach przed marketami jest często bardzo drogo :???:


racja jest bardzo drogo jak rok temu pod carefourem był taki namiot to była np. rakieta big day za 43 zł szt. :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć z którego Reala w Gdyni są te zdjęcia? Bo ostatnio byłem tam na Wzgórzu i jeszcze nie było :| A co do fajerwerków to ja nie narzekam :] Na pewno się coś znajdzie ciekawego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w realu i można przyznać że sporo tego mają ;] były picollaski po 79gr pszczółki w hooy wyrzutni i zestawów rakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę pojechać se conie co kupić z Reala bo jak widać dośc duży wybór.
Teraz w tych namiotach się wogóle nie opłaca kupować, zawyżją w nich ceny o kilkadziesiat procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...