Skocz do zawartości

Konkurs Kometa - dyskusje


Tryna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wysłaniem pracy na konkurs Komety. Wysłałem pracę do konkurs@forumfajerwerki.pl , i po kilku minutach przychodzi nowa wiadomość o komunikacie :
Uwaga! Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.

Wiadomość adresowana do użytkownika konkurs@forumfajerwerki.pl nie została dostarczona z powodu przepełnienia skrzynki tego użytkownika.
Skontaktuj się z nim w inny sposób i poinformuj o przepełnieniu skrzynki lub zgłoś problem do administratora Poczty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napisz do Wapstera. To zmieni coś w ustawieniach i będziesz mógł już wysłać. Zapewne coś jest błędnie ustawione w preferencjach skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisz do Wapstera. To zmieni coś w ustawieniach i będziesz mógł już wysłać. Zapewne coś jest błędnie ustawione w preferencjach skrzynki.



Witam!
U mnie nie było wczoraj żadnego problemu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zglaszam udzial w konkursie (to chyba odpowiedni temat - regulamin). Prace wysle dzisiaj kolo godz. 23.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam się, prace wysłałem. nie jestem pewny czy to o to chodziło, ale spróbować nie zaszkodzi. Wkońcu szczęściu trzeba pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To i ja się zgłaszam :) Szanse marne bo nie spodziewałem się że aż tyle osób będzie... ;)

Fakt. Szkoda, że jak wcześniej pytałem, to zgłosiło się zaledwie kilka osób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej niz 15 osob raczej nie bedzie co sprawia, ze czysto matematycznie masz 20% szans na wygraną czegokolwiek. To i tak sporo wiecej niż w innych konkursach także trzeba być dobrej myśli, a jak sie nie uda to trudno. Wkońcu to nie pierwszy i nie ostatni konkurs (chociaz chyba najbardziej atrakcyjny pod wzgledem nagrod)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nagrody są naprawde super . Chwała Komecie za organizacje takiego konkursu . Szanse są nie wielkie ale trzeba mieć nadzieje ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie mamy 15 uczestników! jeśli kogoś niema to znaczy że zgłoszenie nie dotarło do mnie! prace wysyłamy do godziny 00:00

fitbest, fpshooter, Goleniów, kameleon, kertoip, maciejrio, marcinok, Maurycy, paulwinter, roberto5455, turak, Wąsky, malysz, tryna, Poki

W jednym wypadku podałem miejscowość gdyż w zgłoszeniu niema nicku a nie chciałem udostępniać imienia i nazwiska(można się do mnie zgłosić to zmienię to)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace wszystkich użytkowników będą opublikowane po północy!
Wyniki nie są zależne odemnie tylko od firmy KOMETA.

Też życzę wszystkim powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ide spać z nadzieją, że jak wstane i wejde na forum/poczte to dostane banana na twarzy do konca tygodnia, a jak nie to trudno. Powodzenia wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze posiedzę z godzinę. W jakiej postaci będą publikowane prace? Wydaje mi się, że nie ma takiej potrzeby. One mają być atrakcyjne dla firmy, a nie przypadkowych oglądających. Ale to tylko moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...