Skocz do zawartości

Konkurs Kometa - dyskusje


Tryna

Rekomendowane odpowiedzi


Mam pytanie. Ta praca może być wykonana dowolną techniką , jedyny warunek to Excel , tak ?

Tego nie wiem trzeba poczekać na odp p.Agnieszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry wieczór
Cytat z regulaminu poniżej:

§ 3 Zasady udziału w konkursie
3. Uczestnicy konkursu mają za zadanie stworzenie katalogu efektów pirotechnicznych, w którym będą zawarte poniższe informacje:
• Zdjęcie efektu
• Nazwa angielska efektu
• Nazwa polska efektu
• Indexy artykułów firmy Kometa zawierających dany efekt
4. Prace powinny być zapisane w formatach (Excel, Open Office) – edytowalnych.

Czyli coś takiego:
wklejona fotka, na której jest efekt peony; nazwa angielska: peony; nazwa polska: peonia; Index: P....,P....,ilość indexów dowolna im więcej tym lepiej
później kolejny efekt: zdjęcie, willow, wierzba, P....

Nie bardzo mam pomysł jaką dowolną technikę można tu wykorzystać, ale mogą Państwo wykorzystać każdą pod warunkiem że pozycje wymienione w pkt. 3 regulaminu znajdą się w pracy. Mogą być też dodatkowe. Chodzi o jak najszersze opracowanie tematu pod kątem różnorodności efektów i wykazanie się jak najlepszym przeanalizowaniem naszych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry wieczór
Cytat z regulaminu poniżej:

§ 3 Zasady udziału w konkursie
3. Uczestnicy konkursu mają za zadanie stworzenie katalogu efektów pirotechnicznych, w którym będą zawarte poniższe informacje:
Zdjęcie efektu
Nazwa angielska efektu
Nazwa polska efektu
Indexy artykułów firmy Kometa zawierających dany efekt
4. Prace powinny być zapisane w formatach (Excel, Open Office) – edytowalnych.

Czyli coś takiego:
wklejona fotka, na której jest efekt peony; nazwa angielska: peony; nazwa polska: peonia; Index: P....,P....,ilość indexów dowolna im więcej tym lepiej
później kolejny efekt: zdjęcie, willow, wierzba, P....

Nie bardzo mam pomysł jaką dowolną technikę można tu wykorzystać, ale mogą Państwo wykorzystać każdą pod warunkiem że pozycje wymienione w pkt. 3 regulaminu znajdą się w pracy. Mogą być też dodatkowe. Chodzi o jak najszersze opracowanie tematu pod kątem różnorodności efektów i wykazanie się jak najlepszym przeanalizowaniem naszych produktów.



Muszą być tylko indexy czy można obok indexu dodać nazwę danej wyrzutni ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, i tak wam duzo juz powiedziano, jak dla mnie az za duzo. W regulaminie bylo napisane, ze najlepsza praca ma byc najobszerniejsza i jak dla mnie to wszystko wyjasnia. Zadawanie tylu szczegolowych pytan jak dla mnie mija sie celem, bo pozniej wszyscy beda mieli takie same prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluje do potencjalnych przyszłych uczestników tego konkursu o nie zadawanie retorycznych pytań. Podane zostało co ma zawierać praca. Reszta to innwecja autora, czyli pole do popisu (umiejętność zaprezentowania produktów wraz z efektami). Możliwości naprawde sporo, w zależności od wyobraźni. Wpierw usiądźcie i pomyślcie, a następnie stawiajcie pytania! Ale zanim je napiszecie na forum przeczytajcie once again regulamin i pomyślcie czy na to pytanie nie można odpowiedzieć sobie samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chciałem się tutaj pochwalić, że prace mam już gotową i zaraz wysyłam zgłoszenie.
Czekam jeszcze na szanowną administrację, aż otworzą temat, gdzie zgłoszenie będzie oficjalnie zaakceptowane...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest dość sporo chętnych. To dobrze. Nie ma obaw, że konkurs się nie odbędzie z powodu mniejszej niż 4 liczby prac. Miałem kilka pytań, ale może się wstrzymam z ich zadawaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja raczej nie wezmę udziału w tym konkursie. Odpalanie produktów tego importera to dla mnie strata czasu. :)


Widać, że swoją wiedzę, a raczej niewiedzę, opierasz na filmach z yt i komentarzach z przed 1-2 lat. Tak dla twojej wiadomości to produkty Komety teraz są bardzo dobre. A jak uważasz, że to strata czasu, no cóż szczęścia z lipnym Jorge życzę...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją wiedzę opieram na własnych doświadczeniach, które miały miejsce 2 lata temu. Wyrzutnie z Komety są "nudne". :) Ciekaw też jestem ile cali ma ten cylindryczny moździerz, który można wygrać. Dwa cale? :lol: Poligrafia tego importera też pozostawia sobie wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Crispersa, ja także z tego względu nie biorę udziału w konkursie. Kometa to dla mnie jedna z najgorszych firm. Nie rozumiem twojej sugestii fps - powodzenia z lipnym Jorge ? oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pamiętają komete za czasów kiedy szefowa miała wypadek i firmą zajmowali ludzie, którym nie zależało na jakości produktów.Teraz wszystko się zmieniło... Ale jeżeli macie tak mówić to nie bierzcie udziału, lepiej dla tych co biorą większe szanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon przecież nikogo nie będziemy nawracać na siłę... niech sobie trwają w błędnych stereotypach, przynajmniej rosną szanse na nagrodę. A po Sylwku im się głupio zrobi jak zobaczą filmy...
A lipne Jorge bo od 2 lat robią coraz gorsze wyrzutnie i wycofują te najlepsze z oferty... Jorge to ma teraz bardzo dobre produkty profi, dla zwykłego śmiertelnika jednak to już inna bajka...
Crispers i dokładnie to napisałem, że masz doświadczenia z przed 2 lat. Akurat kometa zrobiła duży postęp a Jorge się cofa. A co do poligrafii to mnie rozwaliłeś, przecież poligrafia nie strzela. Wyrzutnie profi są pakowane albo tylko w karton, albo w szary papier a efekty mają dużo lepsze od ty NWP.
Jakby każdy tak formułował opinie to można by powiedzieć, że Śmieszek to też dziadostwo, co jest zupełną nieprawdą. A błędny pogląd bierze się stąd, że niektórzy formułują opinie po obejrzeniu film a o rzeczywistym efekcie nie mają pojęcia.
Weź sobie posłuchaj komentarzy ludzi z fm na zeszłorocznej prezentacji produktów Komety (filmy na yt) - co chwilę padają słowa "dobre", "bardzo dobre"... I tak dla waszej wiadomości różni importerzy korzystają z usług tych samych fabryk w Chinach wiec siłą rzeczy jakość jest porównywalna.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie tutaj się wypowiedzieć:P otóż miałem produkty Komety jakieś trzy może cztery lata temu i wtedy się do nich zraziłem efekty były nudne i mało efektowne, ale podkreślam BYŁY. W te wakacje mój brat miał wesele i zasponsorowałem mu mały pokazik:D i że tak powiem byłem zmuszony użyć wyrzutni firmy Kometa i... zupełnie mnie zaskoczyły efekty były niesamowite przez te 3 lata Kometa zrobiła duże postępy.
FITBest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napiszcie może ile osób bierze/wzięło już udział w konkursie? Wiemy już, że fps wysłał pracę.

ja jestem w trakcie tworzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Państwa proszę o wpisywanie w mailu z pracą konkursową następujących informacji:
-imię nazwisko
-adres
-numer telefonu komórkowego
-nick z forum

Tytuł maila: konkurs_nazwisko
Nazwa pliku: konkurs_nazwisko

Prace należy przesłać równocześnie na dwa maile, tak aby dotarła do organizatora konkursu i administracji forum:
agnieszka@kometa.wroc.pl oraz konkurs@forumfajerwerki.pl

Nadesłane prace zostaną w poniedziałek tj. 27.12.2010r. opublikowane na forum.

Osoby, które nadesłały juz prace, a nie napisały w mailu swojego nick'a lub numeru telefonu proszę o dosłanie tych informacji (nie trzeba ponownie wysyłać pracy).

Informuję Państwa również, iż do dnia ogłoszenia wyników konkursu tj. 27.12.2010r. nie komentujemy nadesłanych prac (wygląd, poprawność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejrio to sporo Ci wyszło, pamiętaj, że chodzi tylko o efekty, które są w wyrzutniach Komety. Druga sprawa dałem trochę inny temat maila niż napisała p. Agnieszka, ale wszystkie dane są w mailu. Przynajmniej plik zatytułowałem wg. powyższego wzoru... W sumie wysłałem tak wcześnie bo teraz mam tragiczne łącze bo siedzę na wiosce a nie w Krk. Widzę, ze co najmniej pięciu uczestników będzie, czyli konkurs nie powinien upaść ze względu na brak chętnych. No to z niecierpliwością czekam na 27.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Maciejrio to sporo Ci wyszło, pamiętaj, że chodzi tylko o efekty, które są w wyrzutniach Komety. Druga sprawa dałem trochę inny temat maila niż napisała p. Agnieszka, ale wszystkie dane są w mailu. Przynajmniej plik zatytułowałem wg. powyższego wzoru... W sumie wysłałem tak wcześnie bo teraz mam tragiczne łącze bo siedzę na wiosce a nie w Krk. Widzę, ze co najmniej pięciu uczestników będzie, czyli konkurs nie powinien upaść ze względu na brak chętnych. No to z niecierpliwością czekam na 27.

fps

Fps nie martw się są to tylko efekty z wyrzutni Komety . Ja postaram się jutro wysłać pracę ;)
a tytuł maila o ile dobrze rozumiem ma wyglądać tak : konkurs_moje nazwisko ?
Z góry dzięki za odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nazwa pliku i tytuł maila ma wyglądać tak :
Tytuł maila: konkurs_moje nazwisko
Nazwa pliku: konkurs_moje nazwisko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czyli nazwa pliku i tytuł maila ma wyglądać tak :
Tytuł maila: konkurs_moje nazwisko
Nazwa pliku: konkurs_moje nazwisko ?


Przeciez napisane jest najjasniej jak sie dalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...