Skocz do zawartości

Od czego zaczynacie?


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie :lol: Od jakich artyleri zaczynacie :?:
Bo ja od najmniejszych :D Najpierw idą małe rakiety , później część większych a następnie wyrzutnie później kolejne wielkie rakiety a na końcu : rzymskie ognie :D
Podoba mi się taki system :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a ja tam nie robie widowiska u mnie widowisko to rynek ma spełniać rolę ja sie nie śpiesze i szyderke sobie robie ;););)
Odpalam normalnie do 1:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak praktycznie od najmniejszego do największego . Większość petard odpalam w dzień , a cały stuff to tak od 22.00 - 23.00 . O 24.00 odpalam tylko reszte z glownego pokazu . Tak to nie odpalam , bo jest cala chmara do ogladania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze z tym strzelaniem troche przed 24 to masz racji mantis :!:

ale

trzeba miec tez troche glosnego sprzetu aby ludzie sie zainteresowali, i podeszli do okien

to jest cala frajda aby ludzie widzieli co puszczasz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naradach chyba u mnie będzie tak:
Najpierw puszcze jakąś lepszą rakiete. Odczekaj 8-10 minut i zaczne pokaz :twisted: Żeby wszyscy widzieli kupie jakieś hukowe :D Fontanny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Do 23.00 chodzimy z kumplami i strzelamy te mniejsze , hukowe i samoróbki.Potem idzie ciężka altyleria. :arrow: :mrgreen: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja strzelam cały dzień, z samego rana wychodze wracam wieczorem, balety i ide ze sprzetem rozswietlającym niebo o 12:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:) hmmmm... ja w tego sylwka ... to tak...: narazie nic nie strzelam , postrzelam troszke małymi petardami w dzień sylwestra :) potem zrobie sobie przerwe. Tak o godzinie 21.00 wybiore sobie jakies rakietki ( bardzo duza , srednią , i 2 mniejsze ) kilka mocnych petard :)postrzelam i do domku. A dopiero o 12 wszystko dobre. Wsumie to robie tak juz od dobrych pare lat i jest to nawet fajne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście start punkt 0.00

Na dzień dobry jedna porządna rakieta, w tym roku będzie to Apollo. Potem czarowanie drobnym sprzętem w oczekiwaniu na wystrzelanie się konkurencji i pełny atak. Na przemian dobre rakiety i wyrzutnie, w międzyczasie moździerz i circoblitze.

Finał to porządna wyrzutnia i rakieta.

Plan dopracowywany przez lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed godziną 0 mało kiedy strzelam, jak już coś robię, to jakieś rzymskie ognie, czy jakaś mała rakietka a tak to o 24 najpierw o 23:59:59 podpalam rakiete, która jako pierwsza daje efekt, po mnie strzelają inni, po tej rakiecie idzie jedna wurzutnia, po niej rakiety i na sam koniec same wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od najmniejszych przez wyrzutnie do największych (rakiet)>>>>Ale rano od 11.00 zaczynam z petardami.Potem rakietki i pszczółki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nigdy nie odpalam sztucznych ogni przed północą, bo chce mieć jak najwięcej do odpalania o 24.00. A pokaz to zazwyczaj zaczynam od rakiet, potem wyrzutnie a na koniec wulkany i inne pierdoły. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nigdy nie odpalam sztucznych ogni przed północą, bo chce mieć jak najwięcej do odpalania o 24.00. A pokaz to zazwyczaj zaczynam od rakiet, potem wyrzutnie a na koniec wulkany i inne pierdoły. :)


Ja tak samo ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

ja zaczyna z samego rana zaczynamy szczelac kumplami takimi pierdulkami jak piccolaki o zaczynam o godz 00.00 pierw 2-5 cyrkobnic jak sasiedzi jusz prawie nic nie majo to ja zaczynam pokaz lataja wyrzutnie fonntany i moździesz a tak apropa mateo 1992 ja zawsze kupuje cyrkownice około 10-ciu bo umnie paczka cyrkownic 8 sztuk 9 zł a ile uwas kosztuja cyrkownice :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na rynku cyrkoblitze kosztują 1,50 jedna szt.ale tym razem pojade do Rzeszowa i kupie 8-10 taniej bo hurtowo takze mysle ze troche zaoszczedze jak kupie w hurtowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam zabawe od chukowych (około godziny 20 sylwka, wieczór) czekam aż ludzie podejdą do okien i po chwili wypuszczam rakiete (gdy ludzie uslysza cos lub zobacza na niebie to napewno rusza tylki z foteli i podejda do okien :D) Lubie miec satysfakcje :D

Porządny pokaz zaczyna sie kilka minut po 24.00 gdy to już po szampanie i życzeniach ide nacieszyc sie tymi kiloma chwilami na które wydałem majątek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynm puszczać petardy 31 grunnia na rano, wcześniej też się zdarza ale to takie pojedyńcze szczały, a o 24:00 idą fajerwerki, i trochę wieksze petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja na 10 min przed 24 waliłem szeregowcami, potem pare achtungow ( na nich niewarto oszczędzac). Ogółnie to zasze zaczynam hukowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja mam taki plan (mam nadzieję że uda mi się wybrać się z mamą do Biedronki, bo inaczej nici ze Sfinxa, Jubmo Jeta i Hong Konga).

Więc tak, rakietki będę oznaczał symbolami BM - bardzo mała (jedna najmniejsza), M - mała, S - średnia, D - duża. Oczywiście zaczynam równo o północy.

Karabinek > Achtungi (3) > Sfinx > Enjoy(BM), Dancer(D), Vision(S), Fuks(M), Bigbox(S), Comet(S), Master(D), Fuks(M), Comet(S), Elite(D), Dance(S), Dance(S), Power(S), Fuks(D), Space(S), Power(S), Fuks(D) Bolero(D), Joker(D), Canyon > Jumbo Jet(S) > Achtungi (3)

I przed sylwkiem puszczę kilka Jumbo Jetów (z 2) i wystrzelam całego Hong Konga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...