Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te całe youtube jest dziwne :) Ja mam pełno tych górek a mam zamrożony film, więc liczą się tylko wyświetlenia z innych numerów ip. Więc jakim cudem wykres pokazuje, że nabijam sobie wyświetlenia ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe. Ja mam tylko 1 górke taką wielką no ale wtf - nic sobie nie nabijam! raz dziennie wchodze na film - czy to jest nabijanie sobie wyświetleń?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, praktycznie nigdzie linku nie rozesłałem a dzisiaj przybyło 170 wyświetleń tylko filmik zbloczyło xD Film na pewno nie jest zamrożony bo mam 91 unikatowych wejść z Polski a mam 334 wyświetlenia. Pewnie YT zmuliło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh, praktycznie nigdzie linku nie rozesłałem a dzisiaj przybyło 170 wyświetleń tylko filmik zbloczyło xD Film na pewno nie jest zamrożony bo mam 91 unikatowych wejść z Polski a mam 334 wyświetlenia. Pewnie YT zmuliło :P


Lol ja mam z 200 unikatowych wedlug tych głupich statystyk insight.Na film wchodze raz dziennie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie nastawiam na liczbę wyświetleń bo nie mam czasu żeby rozsyłać link ale może coś roześlę to forum przybędzie użytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te górki nie mają się chyba nakładać to jest chyba porównanie z dnia poprzedniego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikatowe wejścia to chyba nie podchodzi pod ip tylko pod użytkownika, ale nie jestem tego pewien.
Unikatowe wejscia strasznie obniżają mi wykres ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Unikatowe wejścia to chyba nie podchodzi pod ip tylko pod użytkownika, ale nie jestem tego pewien.
Unikatowe wejscia strasznie obniżają mi wykres ;p


No tyle, ze to wlasnie one dokladniej prezentuja rzeczywiste wejscia na reklame. A co za tym idzie rzeczywista promocje. Bo co sklepowi czy forum da to, ze zalatwisz sobie 5 kumpli, ktorzy beda wchodzic na twoj filmik 5 razy dziennie przez miesiac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te statystyki są zbugowane na youtube...

Nic tu nie jest zbugowane jak Ci 1 osoba kilka kilka razy, to masz tyle wejść z 1 ip, więc YouTube dobrze liczy statystyki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.o mi na 308 wyświetleniach stanęło, a żadnego bota ani proxy nie używałem... Oby się zaktualizowało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reafen edytowałeś/połączyłeś 2 cudze projekty i mówisz, że siedziałeś nad tym 2 tygodnie po kilkanaście godzin dziennie? Śmieszne ... Żeby samemu zrobić takie "coś" trzeba trenować na Afterze dobre pół roku, aby go w pełni zrozumieć. Od razu się mistrzem nie staniesz. Nawet nie chciałeś powiedzieć jakie pluginy zawiera ta animacja bo pewnie nie wiesz. :lol:

untitlziz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeśli ja sie tym chwaliłem to spoko, ale przyznałem sie ze ze uzywałem tutów i projektów:D Niczego nie ukrywam, a jak to mówiłem "2 tygodnie" to posklejaj to samo i zrób na moim kompie :D


Edit:
Ja ci nic nie wytykam, ale sam też ściągłeś projekt z neta ...
http://www.youtube.com/watch?v=L1_vxDPf78c

Widać zaczyna się rywalizacja! Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to, że z 'AfterEffectowców' tylko ja coś wymyśliłem samemu?
Ludzie... odrobinę inwencji twórczej. Nawet kolorów wam się nie chciało zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorów w pre-renderach nie ustawisz :D

Co do mojego filmu to tylko czcionka i pre-rendery są z projektów, początek, przegląd strony, filmy itd nowe kompozycje wszystko moje, więc nie wiem o co draka, jakbyś Crispers5 i ZIP czytał dodatkowe info pod filmem to byście widzieli link do projektu.
Dobra, już nic nie mówie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartowałem w tym konkursie bo chciałem zmusić konkurencję do tworzenia lepszych filmików.

Ten konkurs niech będzie dla tych, którzy naprawdę nie mogą pozwolić sobie na zakup fajerwerków. Ja chyba mam za dobrze ... Więc mnie już możecie skreślić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mam nadzieję, że ja zajmę jakieś miejsce bo fajerwerki na Sylwestra mam zawsze ubogie ( w tamtym roku miałem stuff tylko za 50 zł ) :(
Mam nadzieję że przynajmniej za 100 zł wygram... Oh, jak fajnie by było mieć W KOŃCU UDANEGO SYLWESTRA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...