Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi


PS: Mówił już o tym Veli.Trza napisać że to reklama a nie "Najlepszy film na youtube". Lol to brzmi jak 5 letnie dziecko obejrzało jakiś film i jest z niego zachwycone.


To dziecko może namówić rodziców do kupna fajerwerków w sklepie, więc to jest lepsza reklama niż dla dorosłych :)OK będę pisał że to reklama a nie "Najlepszy film na youtube" . Pomysł z zapytaj.com.pl miałem dobry :] Tylko nie odgapiać :P

EDIT:
Jeśli pierwszy na to wpadłeś to przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wchodzę dzisiaj rano w statystki filmu i co widzę... http://zapodaj.net/258a960c6dac.jpg.html
Sam nie wchodzę w swój film częściej niż raz dziennie a tu wygląda jakbym sam sobie nabił. Czuje się zniesmaczony :o Ciężko mi sobie wyobrazić że ktoś specjalnie klikał w mój film parę razy.. No nic koniec żalenia.. A jak to u Was wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomszak tylko ja spędzam 4 h dziennie na rozsyłaniu linków. Zauważyłem że wyświetlenia u mnie odświeżają co 12 godzin więc się nie dziwcie, że nagle wskoczy mi 200 wyświetleń !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reafen to ma być reklama a nie serial Moda na sukces, za długie to wyszło, komu będzie się chciało oglądać taką długą reklamę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ty zrobiłeś i zrobiłeś krótszy to ok, ale ja wolałem zrobić większy, lepszy niz jakieś kawałki, które będą masakrycznie wyglądać.
Wolałem skleić coś co będzię miało wygląd. Jeśli film jest ciekawy można go oglądać nawet 10 razy się nie znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJ.Patryk też mi coś takiego wyskoczyło jak zaznaczyłem unikatowych użytkowników ;/ i to nawet troszke większe od ciebie ;/ Też się kiepsko czuje bo wchodze na moj film 1 raz dziennie czasami sie zdaza ze 2-3 ;/ a wyskoczyło mi takie coś... Boje się że ktoś też wpadł u mnie na pomysł odświeżania filmu jak kolegów poinformowałem że biorę w tym konkursie udział. No ale cóż. Zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że reklama Reafena wyszła zła, wręcz przeciwnie, tylko chodzi mi o to że szaremu Kowalskiemu nie będzie chciało się takiej reklamy oglądać do końca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię, ale większość osób zrobiła krótsze filmiki, a ja dostałem weny więc musiałem coś dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reafen, powiem tak: Pokazałeś klasę Chłopie! I nie szkodzi że filmik ma 3 minuty bo jest bardzo ciekawy i można go oglądać parę razy i się nie znudzi. Jak ktoś będzie mówił, że twój filmik jest brzydki nudny itp. to znaczy że ten ktoś Ci zazdrości, bo w rzeczywistości, widać że włożyłeś najwięcej pracy i zaangażowania.
Życzę Ci żebyś wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale do tego filmu poszły w ruch tutoriale, mogę się przyznać, miesiąc w after effects'ie tylko ;/ I już mam go dość ;D
Ale trochę tej umiejętności graficznej i jest co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu wszystkich filmów biorących udział w konkursie, chciałbym pogratulować wszystkim autorom zapału i większych lub mniejszych umiejętności w posługiwaniu się programami graficznymi itd. Niestety większa część filmów przypomina bardziej trailery z sylwestra niż reklame. Osobiście słowa uznania w szczególności dla ZIPa i Crispers5'a za zastosowanie podstawowych technik reklam obrazowych, tj. dynamizmu, rzeczowości i czytelnej formy prezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podziękowań nie dostałem ;/
Ale i tak popieram słowa Poki'ego :D
Dopiero teraz zacznie się konkurencja o odwiedziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wizyty na youtube będą liczone tylko z Polski ? czy z wszystkich krajów ?
i drugie pytanie, czy będą sprawdzane w statystykach insight ?

Bo by się to przydało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam problem. Patrze na staty insight i... tak jakby ktoś caly czas co 3 minuty odświeżał... Pasek unikatowych użytkowników idzie cały czas równo nad żołtym paskiem :(( Pomocy!!!

http://img594.imageshack.us/img594/1853/staty1y.png


Edit@
Wyskoczyło mi jeszcze jakaś taka górka... bardzo wysoka. Ja sobie nie nabijam wyświetleń!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...