Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że rok temu zamawiała jedna osoba i rozsyłała. Nie było minimalnej kwoty. Mam nadzieję, że i tym razem wypali. Ja wezmę za 50zł + 10 zł przesyłka (a nawet mniej), chyba można pocztą wysyłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koszt przesyłki to 24 zł, a nie żadne 10 zł!

I nikt nie będzie kupował fajerwerków, a później rozsyłał ich do innych, nigdy tak nie było i nie będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj trochę najpierw a później pisz. Nie zamawiała jedna osoba, tylko każdy zamawiał na FM sam. Pocztą nie można wysyłać piro...

Edit: Vel mnie ubiegł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wy nic nie czytacie. Może przeczytajcie jak było rok temu, bo ja wyczytałem to co wcześniej napisałem. Organizator mógłby się odezwać. Jak by tak nie było to to w ogóle nie miałoby sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To chyba wy nic nie czytacie. Może przeczytajcie jak było rok temu, bo ja wyczytałem to co wcześniej napisałem. Organizator mógłby się odezwać. Jak by tak nie było to to w ogóle nie miałoby sensu.


Widocznie nie umiesz czytać ze zrozumieniem <_< Każdy Ci potwierdzi że nie zamawiała jedna osoba i rozsyłała tylko każdy zamawiał sam w sklepie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszemy wszyscy co zamawiamy, wap zamawia i rozsyła i dzięki temu będzie taniej bo na raz kupi się za pare tysięcy złotych.
Rozumiesz?

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/3923-wspolne-kupowanie-w-sklepie-internetowym-top10/ 15 POST

Jeśli nie tak, to zamiast się wymądrzać postawilibyście sprawę jasno, bo na razie to w ogóle nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www.forumfajerwerki.pl/topic/3923-wspolne-kupowanie-w-sklepie-internetowym-top10/ 15 POST

Jeśli nie tak, to zamiast się wymądrzać postawilibyście sprawę jasno, bo na razie to w ogóle nie ma sensu.



Każdy kupuje sam w sklepie. Przy zamówieniu wpisuje hasło po którym sklep wie że ma ci dać rabat. A jak sie powołujesz na temat z zeszłego roku to doczytaj go do końca i będziesz wszystko wiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy kupuje sam w sklepie. Przy zamówieniu wpisuje hasło po którym sklep wie że ma ci dać rabat. A jak sie powołujesz na temat z zeszłego roku to doczytaj go do końca i będziesz wszystko wiedział.


Przeczytać? Mam inne plany na sylwestra :) (18 stron).
To teraz ma to jakiś głębszy sens. Ale 24 zł to są kpiny. 15 zł to ja płaciłem w UPS za dużą paczkę i nawet doszła w mniej niż 24h. Ale to tak nie na temat. Ile ten rabat wyniósłby w tym roku, bo nie wiem czy opłacałoby mi się zamawiać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że UPS nie wysyła piro... Rabat zapewne wyniesie minimum 20 % do 25 %, no chyba że zbierzemy sporą sumkę to może 30 % da radę wyciągnąć (w zeszłym roku niewiele zabrakło do tego progu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje pytanie - czy w WK obowiazuje gratisowa przesylka w zamowieniu powyzej 500 zl?



Nie nie obowiązuje. Każdy 20zł płaci za przesyłke. Co do zeszłorocznego rabatu, to wynosił 30% :].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość razem z wujkiem zamawiamy fajerwerki za łączną kwotą w okolicach 4 tyś złotych.
Może rabat wzrośnie.
Adri - 2000zł
Impet - 2000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam dobrą wiadomość razem z wujkiem zamawiamy fajerwerki za łączną kwotą w okolicach 4 tyś złotych.
Może rabat wzrośnie.
Adri - 2000zł
Impet - 2000zł



Mam złą wiadomość, kwoty podaje się do Vela na maila, nie w temacie. A pozatym w zeszłym roku tez się kolo jeden pojawił co za 6.ooo zł miał kupować i tak predko jak się pojawił tak znikł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spoko. Wysłałem e-mail.

Jakbyś nie zauważył jestem na forum od 2006 roku. Rok temu również brałem udział we wspólnym kupowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Off topic

coś nie wierze 4k :P fotka mile widziana, może bazar otworzysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak spoko. Wysłałem e-mail.

Jakbyś nie zauważył jestem na forum od 2006 roku. Rok temu również brałem udział we wspólnym kupowaniu.



Spoko, widze. Tylko chciałem zweryfikować tą "afiszacje".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ile już mamy ? Jaki jest obecny rabat ?

Rok temu przy 10 tyś. było 30%.

W tym roku powinno być więcej niż 10 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie FAQ: Czyli robię powiedzmy zakupy za 100zł, oni odliczają np. 25%, więc płacę tylko 75zł + 24zł (przesyłka) = 99zł?

Edit: Wychodzi na to, że dobrze więc autor FAQ nie ma do końca racji - bo jeśli mój zaplanowany stuff wyniósł 400zł to obliczam z niego rabat 25% i płacę 300zł. Czyli (300x100) : 75 = 400
Skoro tak to zamiast wam zgłosić to, że zamawian za 400zł to mówię, że za 300zł, ale jeśli ktoś chcę koniecznie płacić 400zł, tyle chce wydać na fajerwerki to ma rabat o wartości 133zł=533zł, bo (400x100) : 75 = 533

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE!!!

Zadeklarowałeś kwotę 100 zł - za tyle kupujesz fajerwerki. Jeżeli rabat wyniesie przykładowo 20 %, to zamówienie składasz za 125 zł. Nie sugeruj się tym, co pisze mpi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...